Старт продажів Apple Watch в Україні заплановано на 15 квітня.

У продаж надійдуть дві з трьох моделей – алюмінієві Sport і сталеві Watch. Подробиць про кольорову палітру і розміри поки немає, але за попередньою інформацією повинні бути представлені всі варіації. Що стосується ремінців, то очікується, що доступними будуть всі посилання: силіконові, тканинні, ланцюг Milanese Loop і шкіряні.


На смартчаси поширюється класична річна гарантія Apple з заміною гаджета в разі поломки. Які сервісні центри будуть займатися обслуговуванням, поки невідомо. 

Apple Watch були офіційно представлені 9 вересня 2014 року, але надійшли в продаж через півроку – 24 березеня 2015. Вперше Apple змінила модель поширення – годинник не можна було купити в день продажів, а тільки попередньо замовити додому. Крім того, право на реалізацію гаджетів отримало кілька великих бутиків. Офіційний старт продажів відбувся в 9 країнах: США, Японії, Франції, Німеччини, Великобританії, Австралії, Канаді, Китаї та Гонконгу.

Apple Watch існують в трьох варіаціях – алюмінієві Sport, сталеві Watch і золоті Edition. Є два розміри – 38 і 42 міліметри.

Ремінці для смартгодинників – окрема ніша продуктів для Apple. Їх безліч: силіконові (в різних кольорах), сегментний браслет, ланцюг Milanese Loop, шкіряні і тканинні. Після виходу Watch, компанія на кожному івенті презентує нові варіації і кольори. Крім того, у співпраці з популярною модною маркою Hermes корпорація розробила ексклюзивну лінію шкіряних ремінців.

Apple Watch – не самостійний гаджет, а працює в парі з iPhone, підключаючись через Bluetooth. До одного телефону можна підключити декілька смартгодинників. Працює гаджет на операційній системі watchOS, яка підтримує власний магазин додатків. Apple Watch досить функціональні як для смартгодинників, вони підтримують голосовий набір, шаблонні відповіді, управління нотифікації, моніторять активність. Єдиний істотний мінус гаджета – слабкий акумулятор, але і його вистачає на два дні.

Зараз ціна на Apple Watch в США становить:

від $ 299 за алюмінієві Watch Sport
від $ 549 за модель за сталеві Watch
від $ 10 000 за золоті Watch Edition

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Достоверные источники подтверждают анонс MacBook Air 12 Retina на презентации Apple 9 марта

В начале следующей недели, а именно в понедельник, 9 марта, купертинская корпорация Apple проведет презентацию в городе Сан-Франциско. Ранее мы уже писали о том, что на этом мероприятии будут представлены все модели часов Apple Watch, а также будет сообщено об их особенностях. Однако, несколько дней назад достоверные источники подтвердили информацию о том, что на презентации […]

Нова tvOS для Apple TV: Нічний режим, 1300 каналів і API

За словами Apple, нова редакція є наступним етапом розвитку телебачення. Слідом за watchOS 3.0 компанія продемонструвала можливості нової tvOS. Це нова версія операційної системи, «що дозволяє взаємодіяти з телевізором по-новому». tvOS SDK надає розробникам інструменти та API для створення розважального контенту для телевізора. Влаштований він так само, як і SDK для iPhone або iPad. У […]

Apple випустила iOS 9.3.4 із захистом від джейлбрейка Pangu

Вчора Apple несподівано випустила оновлення iOS з індексом 9.3.4, в якому закрита уразливість, використана для джейлбрейка Pangu. За офіційною інформацією, iOS 9.3.4 містить важливе оновлення безпеки та рекомендоване до установки для всіх користувачів. За неофіційною – в цьому оновленні Apple закрила експлойт, за допомогою якого хакери з команди Pangu змогли зробити джейлбрейк для останніх версій iOS 9. […]