За останній час в App Store з'явилося чимало додатків для обробки фотографій, програм-фільтрів і різного шлаку, але всі вони або схожі один на одного і відрізняються тільки назвою, або пропонують навіть базові функції за гроші. Ситуацію має намір виправити Priime – додаток, здатний надати фотографіям особливий вид і відкрити для користувача нові стилі.

Особливість Priime полягає в його автоматичному режимі підбору фільтрів. При завантаженні фотографії програма аналізує кілька параметрів: експозицію, сюжет і палітру кольорів знімка, після ж пропонує тобі кілька варіантів обробки, які ти зможеш повноцінно коригувати.

 

Всі фільтри тут створені професіоналами своєї справи – отруйних квітів і налаштувань в Priime немає і не буде, причому під кожен з фільтрів створено окрему сторінку, де ти зможеш прочитати його історію і призначення, а також побачиш приклади фотографій.

 

Функціонал Priime стандартний, налаштування дуже схожі з VSCO, але навіть до Snapseed не дотягують – програма не того рівня. А ось з фільтрами все інакше: тут вони на порядок кращі і якісніші, ніж у конкурентів. Алгоритми накладення і стиснення – серйозні, працювати з якісними знімками – одне задоволення, оскільки Priime підтримує зображення розміром до 40 Мб.

 

Є і функція копіювання налаштувань, як в згаданому VSCO. Дуже зручно, якщо потрібно обробити відразу кілька знімків з ідентичними налаштуваннями.

 

До речі, у Priime є і десктопна версія для Mac, але коштує вона аж $24.99, а ось для iOS – безкоштовно. Але якщо хочеш більше, ніж просто стандартний набір фільтрів, то за кожну "пачку" розробники просять по $1. Є можливість купити все відразу і заощадити – зараз сервіс пропонує всі фільтри за $9.99.


Priime
Розробник: Priime, Inc.
Версія: 2.0
iPhone (96.4 МБ) – безкоштовно [Завантажити в App Store]
UiP рейтинг: 4,5/5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Griffin BreakSafe: як перетворити будь-який USB Type-C в MagSafe

12-дюймовий MacBook, безумовно, один з найелегантніших і практичних ноутбуків сучасності. Тонкий корпус, відмінна продуктивність для виконання нескладних завдань і знатний час автономної роботи. Але це перший MacBook, який Apple позбавила однієї звичної і дуже зручної деталі – порту MagSafe. У MacBook всього один порт на ім'я USB Type-C і підключення в ньому виконується не так зручно, […]

20 нововведень iOS 10.3

24 січня вийшла перша beta-версія iOS 10.3 і показала ряд нових особливостей, якими зможемо повноцінно користуватися у фінальній операційній системі після закінчення тестування. 1. Темний режим інтерфейсу так і не з’явився. Theater Mode, про який ходили чутки ще до виходу першої тестової версії iOS 10.3, виявився прерогативою Apple Watch. І до темної теми інтерфейсу цей […]

Apple не розкриває дані користувачів навіть після їхньої смерті

Журналістам CBC News стало відомо про неприємний інцидент, який стався з мешканкою Канади. 72-річна Пеггі Буш звернулася в Apple з проханням надати пароль від облікового запису Apple ID свого покійного чоловіка. Спочатку співробітники компанії вимагали свідоцтво про смерть чоловіка, але потім послалися на угоду користувача і відмовили вдові у видачі пароля померлого. Представники Apple згодні виконати […]