Ми впевнені, що коли ви вперше купили iPad, ви очікували знайти в ньому ті ж самі стокові додатки, які були у вашому iPhone. Але через деякий час ви виявили, що перелік вбудованих програм у планшета дещо інший: наприклад, відсутній звичний нам Калькулятор. Здається, нам вдалося знайти відповідь на питання, чому в Apple вирішили не оснащувати iPad настільки важливим додатком. Спойлер: це знову пов'язано з перфекціонізмом Стіва Джобса.

Відповідь була знайдена на сайті Reddit, де один з користувачів, який стверджує, що колись працював в Apple, розкрив всі карти. Хоча ніяких доказів чоловік з ніком Tangoshukudal не пред'явив, його пояснення виглядає цілком логічним і ймовірним. Надамо йому слово:

Це дуже кумедна історія. Коли готувався прототип iPad, вони портували на нього калькулятор з iOS, який був розтягнутий на весь екран. Так було у всіх прототипах, і всі розраховували, що в такому вигляді продукт і буде поставлятися. За місяць до релізу Стів Джобс викликав до свого кабінету Скотта Форстолла і запитав:

– А де новий дизайн калькулятора? Цей виглядає жахливо.
– Який новий дизайн? Саме так ми і планували його продавати.
– Ні, приберіть. Ми не можемо поставляти його в такому вигляді.

Скотт боровся за те, щоб зберегти цей калькулятор, але розумів, що для створення нового дизайну програми йому потрібно було залучити відділ розробки графічного інтерфейсу. Оскільки в такі стислі терміни зробити це було неможливо, було прийнято рішення відмовитися від програми. З тих пір калькулятор так і не потрапив в список пріоритетних робочих проектів, і до нього не доходили руки, тому що були куди більш важливі справи.

Звичайно, це може бути черговою байкою, але погодьтеся, що таке ставлення дуже в дусі Стіва Джобса: або це буде ідеальним, або ми взагалі не будемо це випускати. Залишилося тільки відповісти на питання: чому Джоні Айв, який повністю переписав графічний інтерфейс iOS в сьомій версії системи, не знайшов часу на те, щоб створити симпатичний калькулятор для iPad? Мабуть, знову знайшлися важливіші заняття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 зможе витримати занурення на глибину до 1 метра

Незважаючи на те, що поточне покоління яблучних смартфонів не має повноцінного захисту від вологи, iPhone 6s непогано переносить короткочасне занурення в воду. Є ймовірність, що в iPhone 7 компанія Apple піде ще далі і, нарешті, захистить свій апарат від вологи. Про ймовірність появи в новому iPhone захисту від пилу і вологи розповіли співробітники заводу Foxconn. […]

Strategy Analytics: 5,3 дюйма – найпопулярніший розмір екрану серед смартфонів

Аналітична компанія Strategy Analytics, що займається дослідженнями мобільних пристроїв з інтернет-доступом, опублікувала результати своїх досліджень, в яких виявили найпопулярніший розмір дисплею у смартфонів – дігональ в 5,3 дюйма. Тестування проходили в США і Великобританії в першій половині поточного року. Респондентам вручали прототипи смартфонів різних розмірів і пропонували вказати найзручніший. Найчастіше люди зупиняли вибір на прототипі […]

iPhone 7 Plus отримає 3 ГБ оперативної пам’яті

В наступному поколінні смартфонів iPhone компанія Apple планує збільшити об'єм оперативної пам’яті до 3 ГБ. Про це стверджує аналітик компанії KGI, Мін-Чи Куо, який прославився своїми точними прогнозами про майбутні пристрої «яблучної» компанії. Оперативна пам’ять стане необхідною складовою нового чіпу А10 та буде випускатися на виробничих потужностях компанії TSMC. Варто нагадати, що перший iPhone мав […]