Перший погляд на iPhone SE, який зовні є точною копією iPhone 5s, але з апаратним забезпеченням iPhone 6s, не викликав у Android-виробників тривогу. LG відкрито заявила, що не боїться апарату, назвавши його «застарілим». Однак iPhone SE віщує для Android-вендорів серйозні неприємності.

Apple може отримувати непоганий прибуток від iPhone SE: в минулому році вона продала близько 30 мільйонів 4-дюймових iPhone, які не відрізняються топовими специфікаціями. iPhone SE набагато привабливіше, враховуючи, що за потужністю його можна порівняти з iPhone 6s.

За даними аналітиків IHS, виробництво 16-гігабайтного iPhone SE вартістю $ 399 обходиться Apple всього в $ 156,20 (комплектуючі) плюс $ 4 (збірка). Модель з 64 ГБ за $ 400 – всього на $ 11 дорожче і тільки через обсяг пам'яті. Найдорожчі компоненти смартфона – екран ($ 20), процесор Apple A9 ($ 22) і модем ($ 15), батарея обходиться всього в $ 2,15.

Таким чином, Apple отримує прибуток в $ 239 і $ 328 відповідно з кожного проданого iPhone SE з 16 і 64 ГБ пам'яті. Якщо помножити її на десятки мільйонів, виходить кругла цифра, зазначає Mobile Review.

Виходить, що Android-виробники продають дивно дешево свої пристрої, в той час як Apple примудряється отримувати прибуток зі свого «дешевого» iPhone. Хоча назвати його в реальності так не можна: ціна iPhone SE відповідає вартості Android-флагманів.

Зниження собівартості, однак, не означає, що Apple має компроміс з якістю. Екрани для своїх девайсів Apple замовляє у Japan Display, LG Display і Sharp.

Якщо цифри точні, то можна тільки уявити, що Apple зможе видати через кілька років. Цього не зможе жоден виробник смартфонів під управлінням Android. Адже ніхто, крім Apple, що не утилізує свої старі моделі. Apple, комбінуючи частини з різних поколінь смартфонів, включаючи корпуси і новітні чіпи останніх поколінь, зможе в майбутньому створювати дійсно дешевші iPhone, а iPhone SE – поки що тільки початок 🙂
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новим iPhone обіцяють водонепроникність IPX7, але що вона означає?

З дизайном iPhone 7, схоже, не склалося. Все більше витоків вказує на те, що Apple представить смартфони, зовнішній вигляд яких мало відрізняється від iPhone 6/6s. Проте, серед ключових нововведень, які так активно обговорюються в мережі, – новий клас водонепроникності IPX7. Його пророкують оновленим флагманам. Але що означають ці букви? Чи можна буде купатися зі смартфоном, […]

На iOS з’явився Instagram для геймерів

Стартап Leet запустив однойменний додаток для iPhone, що дозволяє користувачам обмінюватися короткими роликами з ігор, завантажувати їх в соціальні мережі, а також коментувати записи. Leet працює за принципом Instagram. З його допомогою можна створювати короткі зациклені відео і ділитися ними з іншими користувачами в Мережі. Додаток сумісний з Xbox One, PlayStation 4 і ПК завдяки […]

Apple штучно уповільнює працездатність старих iPhone

Про це заявив хтось на ім’я Хайм Лерман, який звернувся з позовом в нью-йоркський окружний суд до компанії Apple про відшкодування понесених ним збитків.  На думку позивача, «фруктова» корпорація займається цілеспрямованим заниженням продуктивності пристроїв попередніх поколінь, оновлених до iOS 9. Як зазначає сам Лерман, зовнішня політика компанії Apple вводить в оману пересічних користувачів, нав’язуючи їм […]