Сучасний світ вимагає занадто багато уваги з твого боку – залишатися без зв'язку просто недозволено. Тому сьогодні ми розповімо і покажемо, як продовжити час роботи iPhone в екстрених ситуаціях і не тільки.

В одному з матеріалів ми вже розповідали про таку корисну функції iOS, як Обмеження. Вона дозволяє створювати унікальні макроси, приховувати іконки окремих додатків і забороняти їм доступ, а також вміє керувати службами геолокації, що якраз нам і потрібно. Адже ні для кого не секрет, що саме ці сервіси можуть "з'їдати" заряд акумулятора на очах. Особливо на старих пристроях.

Щоб знайти функцію, зайди в Установки → Основні → Обмеження і встанови пароль для доступу, якщо ти вперше налаштовуюєш цей пункт. Якщо ж ні – вводь вже встановлений.

Далі натисни Включити обмеження – так ти актівіруешь всі позиції цього меню. Прокрути вниз, відшукай Служби геолокації і клікни по цьому пункту.

В меню ти знайдеш всі налаштування геолокаційних служб, побачиш додатки, які використовують GPS і мобільних мереж, а також зможеш окремо налаштувати дозвіл для кожної програми. Але для кращого ефекту я рекомендую просто вимкнути повзунок Служби геолокації. Тепер додатки і всілякі віджети не зможуть мати доступ до модулів бездротового зв'язку, а головний – GPS – буде відключений.

Далі просто відключи функцію Обмеження і включай її тільки в екстрених випадках. Це дозволить прожити смартфону чи не в півтора рази більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

10 нововведень iPhone 8

Чуток про iPhone 8 стало занадто багато, тому їх більше не можна ігнорувати. Зібрали все тут. 1. Коли. Apple почне випускати номерні iPhone щороку. Тому чекаємо в 2017. – imore.com 2. Дизайн. iPhone 8 повторить конструкцію iPhone 4. Передню і задню панель смартфону виконають зі скла, і їх об’єднає сталева рамка. – iphonehacks.com 3. Екран. […]

lifecell платить «зарплату» ботам «Київстар»

Президент «Київстару» Петро Чернишов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook вибачився перед абонентами компанії-конкурента за «нестриманість» своєї компанії і надмірно агресивний маркетинг. У той же час, він розповів, що першими в «війну роботів» включилися його колеги з lifecell. За словами Чернишова виглядало це наступним чином: «Як нам стало відомо, lifecell поширював серед наших абонентів […]

Мартовские новинки от Тима Кука. Опус 5. Водонепроницаемость Apple Watch.

В одном из предыдущих опусов, мы упомянули о такой характеристике Apple Watch, как водонепроницаемость. Как Вы, дорогие читатели, уже поняли, заявленная характеристика присутствует, но не в полном «объёме». Давайте поговорим об этом подробнее.  Дело в том, что смарт-часы Apple отвечают требованиям стандарта IPX7, общего для всех портативных устройств, предназначенных для использования на улице. Но это […]