З того часу, як Apple почала випускати проміжні моделі, питання «Як відрізнити iPhone …. від iPhone ….» літало в повітрі. Але не більше. Все ж різниця між «ескамі» і попередніми моделями можна було легко помітити.

У iPhone 4S були мінімальні відмінності в корпусі (і Siri), щоб уникнути антеннагейта, у iPhone 5s з'явився Touch ID, а iPhone 6s отримали 3D Touch, який важко не помітити (та й важче став).

Все це істотно ускладнювало шахрайство при перепродажі телефону. Не сумніваюся, було безліч випадків, коли стареньку «п'ятірку» примудрялися впарити під виглядом старшої моделі, але це можна списати виключно на дурість і непідготовленість покупців.

Але після того, як Apple випустила iPhone SE, проблема «Як відрізнити» матеріалізувалася. Природно, у нас є рожевий корпус і напис SE на задній кришці. Але є така країна, як Китай, де прекрасно розвинена індустрія створення запчастин для iPhone. У тому числі і корпусів. Якщо врахувати, що за розмірами всі «п'яті» моделі ідентичні iPhone SE, то немає ніякої складності «одягнути» свій старий смартфон в рожевий колір.

Якщо корпус зроблений на совість, то відрізнити iPhone 5 / 5s від новинки ти навряд чи зможеш. А непідготовлений покупець тим більше. Не всі здогадуються про китайських майстрів і тому рожевий колір може зіграти свою роль при покупці.

Для того, щоб не стати жертвою шахрайства, обов'язково купуй тільки робочий телефон і відразу ж заходь на checkcoverage.apple.com.

 

А потім йди нашому мануалу:
1. Зайди в «Налаштування»
2. Слідом перейди в «Загальні»
3. Там вибери пункт «Інформація про пристрій»
4. Знайди серед перерахованих характеристик серійний номер
5. Скопіюй номер
6. Встав його в форму на сайті checkcoverage.apple.com
7. Введи код
8. Натисни кнопку Continue
9. Вуаля, на екрані з'явиться модель смартфона, а також основні дані про стан гарантії (є вона чи ні)

Подібним способом можна перевірити будь-який iPhone, який викликає підозру. Не попадайтеся на шахрайство і ретельно вивчайте смартфон перед покупкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple представила watchOS 3 в рамках WWDC 2016

Годинники стали розумнішими. Пройшов рівно рік з моменту виходу операційної системи watchOS і Apple дісталася до грандіозного оновлення своєї «найменшої OS». watchOS 3 отримала ряд нововведень, пов'язаних як з поліпшенням інтерфейсу, так і з продуктивністю і зручністю використання системи. Тепер додатки можна зберігати в пам'яті пристрою. Завдяки цьому, Apple істотно розширила список нативних додатків, більшість […]

Смарт-татуювання для контролю додатків пристроїв

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і співробітники Microsoft Research представили досить цікаву технологію під назвою DuoSkin. Вона дозволяє виготовляти перекладні татуювання з сусального золота, що проводять струм, і які можна використовувати як пристрій введення. Ці тимчасові татуювання виготовлені із золотого листа (іноді – зі світлодіодами) і більше схожі на ювелірні вироби, ніж на тимчасові татуювання минулого десятиліття. Ви […]

GAMES. Eufloria

   Инди-игры в последнее время привлекают все больше и больше внимания публики. Маленькие команды без огромных бюджетов реализуют настолько интересные и завораживающие проекты, что некоторые из них могут составить конкуренцию многомиллионным тайтлам, а может быть, и навсегда остаться в истории видеоигр. Eufloria, имея скромную оболочку из ZD-графики, содержит глубокий, проработанный и умный геймплей с балансом […]