Безумовно, Facebook Messenger – зручний спосіб листування, адже практично у кожного користувача вашої телефонної книги є профіль у цій соціальній мережі. Але «зручність по-американськи» не завжди потрібна.

Без попереджень і попереднього інформування, офіційний додаток Messenger відправляє ряд повідомлень від контактів, які не є вашими друзями.

Виходить, що повідомлення приходять, повідомлення про непрочитаних є, а самі повідомлення знаходяться невідомо де.

Відкриваємо «приховані резерви» месенджера.


1. Відкрийте програму Messenger на iOS-пристрої і перейдіть на вкладку Налаштування. Виберіть пункт Люди.

2. У вікні, виберіть Запити на листування.

3. Тут вас чекають повідомлення, про які ви могли нічого не знати. Виберіть пункт Подивитися відфільтровані запити.

Так виглядає категорія відфільтрувати повідомлення (малюнок 4), які не приходили в стандартну форму соціальної мережі. Такі собі «повідомлення-примари».

У деськтопній версії сайту Facebook потрапити в категорію повідомлень, заблокованих фільтром, можна наступним чином:

-Відкрийте вікно з вхідними повідомленнями і виберіть пункт Запити на листування. Тапнув по Подивитися відфільтровані запити, ви тут же побачите повідомлення від користувачів, які хотіли, але не змогли до вас достукатися.

Якщо Facebook для вас є одним з активних способів листування або взагалі робочим інструментів – не забувайте періодично перевіряти папки з прихованими повідомленнями, на які автоматично був накладений фільтр.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ім’я Стіва Джобса внесуть до Міжнародної зали слави і музею фотографії

Міжнародний зал слави і музей фотографії, розташований в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), в цьому році святкує свій 50-й ювілей. Як правило, в цей Зал слави включають художників-фотографів, інноваторів та піонерів своєї справи, завдяки яким сфера фотографії постійно розвивається. Як стало відомо, Стів Джобс стане одним з восьми нових членів Залу слави. Урочисту церемонію збираються […]

Apple iPhone 6S визнано найпопулярнішим смартфоном серед колишніх Android-користувачів

Не секрет, що користувачі різних операційних систем регулярно переходять з однієї на іншу. Але багатьом цікаво, які пристрої вони при цьому вибирають, коли вирішують змінити операційну систему. Відповідно до представленого на минулому тижні звіту дослідницької компанії Consumer Intelligence Research Partners, 15% нових власників iPhone 7 і iPhone 7 Plus є колишніми користувачами Android. При цьому […]

Apple нашла нового поставщика дисплеев

Apple наконец решила убрать основные препятствия для наращивания объёмов производства своих гаджетов. Основным тормозом при выпуске устройств Apple всегда был недостаток дисплеев. По этой причине, каждый релиз нового гаджета сопровождался дефицитом устройств и большими списками очередей. В последнее время основные новости компании тесно связаны с Азией, и в этом случае исключения не получилось. По сообщениям японских СМИ, […]