Черговий патент Apple зумів здивувати.

У минулому році Apple представила нову модель ультрабука – на ринок вийшов 12-дюймовий MacBook. Він став ще тоншим, позбувся активної системи охолодження, отримав збільшений трекпад і нову механіку клавіатури.

Сама компанія пояснила, що використання більш плоскої клавіатури і зменшення її ходу – необхідність, завдяки якій інженерам вдалося зробити ноутбук ще більш тонким.

І поки ряд користувачів навідріз відмовляється приймати дещо незвичну за тактильними відчуттями клавіатуру, Apple опублікувала нову патентну заявку. Згідно з представленими кресленнями, дизайнери подумують … про повну відмову від клавіатури.

Замість клавіатури буде розміщуватися абсолютно плоский трекпад, чутливий до сили натискання. Крім того, компанія розглядає і варіант модульної компоновки маніпуляторів в своїх нових пристроях.

У пояснювальній записці пояснюється принцип роботи такої сенсорної панелі, яка в майбутніх моделях MacBook повинна повністю зайняти місце традиційної клавіатури. Саме з цією метою Apple впровадила технологію Force Touch в минулорічній новинці MacBook.

Як скоро Apple перейде до виробничого процесу – знає тільки адміністрація компанії. Ми ж, як користувачі, ризикуємо попрощатися з апаратною клавіатурою MacBook назавжди. Уявити це сьогодні – складно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

HTC відкладає запуск «розумних» годинників до виходу Apple Watch 2

Автор витоків Еван Бласс, більш відомий в Мережі як @evleaks, повідомив про перенесення дати релізу «розумних» годинників HTC. Пристрій вийде на ринок в один час з Apple Watch другого покоління. Публіка побачить новинку Halfbeak восени цього року, стверджує Бласс. HTC вже повідомляла пресі кілька разів, що готується ось-ось випустити власний "розумний" хронометр. Останній раз журналістам […]

Як зробити папки в iOS круглими без джейлбрейка

Інтерфейс мобільної операційної системи iOS неабияк набрид багатьом користувачам. Для зміни звичного зовнішнього вигляду можна було б скористатися джейлбрейком, але, на жаль, для нових прошивок його ще немає і невідомо, чи буде взагалі. Проте, спосіб помітно змінити інтерфейс iOS без джейлбрейка є. Як щодо того, щоб зробити папки на робочому столі круглими? При цьому ніяких […]

Apple робить прошивку для самоуправляючих машин. Apple Car не буде

Уже не перший рік Apple приписують роботу над власним автомобілем, а проект Titan все частіше пов’язують з цілою транспортною індустрією, яку готує американський виробник. Видання Bloomberg запевняє, що замість створення самих автомобілів, Apple сконцентрується над випуском додатків і програмної платформи для роботи самоуправляючого транспорту. Ключову роль у створенні такого ПО зіграє екс-глава компанії, що створила […]