"Куди поділася моя сотка?" або "На вашому рахунку недостатньо коштів" – найчастіше таке відбувається з тими, хто не стежить за грошима. Тому сьогодні подивимося на три менеджера фінансів, які допоможуть тобі не прогавити жодної копійки.

CoinKeeper

CoinKeeper вже давно знаходиться в топі серед фінансових менеджерів завдяки приємному і зручному інтерфейсу, а також швидкому створенню будь-яких транзакцій. Для проведення операції тут потрібно перетягувати іконки рахунків на іконки категорій витрат і просто вводити суму – способу зручніше я ще не бачив. До того ж, для цього можна використовувати віджет з центру повідомлень.

Всі витрати можна розбивати на категорії і встановлювати на кожен обмеження. Зручно це тим, що кожен раз, коли ліміт перевищено, іконки стають червоними і сигналізують про занадто великі розтрати. У боковому меню ти зможеш простежити за статистикою всіх витрат і зрозуміти, що відбувалося з твоїм гаманцем за останній місяць. Правда, повноцінний облік вести вийде тільки в платній версії, яка обійдеться в копієчку – "вічна" версія коштує $ 19.99.

Debit & Credit

Напевно, найпростіший менеджер фінансів. Інтерфейс дуже мінімалістичний, не рясніє яскравими квітами і не перевантажений усілякими деталями – все просто і зрозуміло. А головне, можна швидко внести всі необхідні дані, не розмінюючись на дрібниці. У Debit & Credit є можливість вести облік не тільки витрачених грошей, але і запланованих покупок теж. Додаток враховує всі майбутні витрати і попереджає тебе про це сумою залишку, яке відкривається за свайпа вниз.

Щоб ніхто, крім тебе, не знав про стан гаманця і банківського рахунку, в додатку передбачили захист – пароль або Touch ID при вході. Програма також відмінно показує статистику витрат і не просить за це додаткових грошей. Єдине обмеження – два рахунки. Виходить, додати можна тільки гаманець і карту, наприклад. Але отримати можливість необмеженої кількості рахунків можна за $ 1.99.

Дзен-мані

Спробувавши близько 10-ї менеджерів, я зупинився на цьому. Простий і в той же час крутий дизайн, цілком зрозумілий інтерфейс і дуже гнучка система обліку змусили мене навіть заплатити за нього. Крім додатки, у Дзен є і свій веб-сервіс, який синхронізує всю інформацію і дозволяє докладніше вивчити витрати. Класна штука, якщо ти керуєш не тільки своїм рахунком, а й кількома іншими.

Особливо зручно вести сімейний бюджет – додаток дозволяє створити загальний рахунок на кількох членів сім'ї і зручно розподіляти фінанси. Тут ти знайдеш і автоматичні ліміти, колірну індикацію і навіть розпізнавання банківських повідомлень – підтримуються українські, російські та білоруські популярні банки.

Варто Дзен-Мані дорого – $ 19.99. Але є можливість оплачувати місячну або річну передплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Том Йорк порівняв YouTube з нацистами

Лідер британського музичного ансамблю Radiohead Том Йорк звинуватив Google і YouTube у привласненні інформації подібно до того як нацисти крали шедеври мистецтва під час Другої світової війни. Про це він заявив в інтерв'ю італійському видавництву La Repubblica. Йорк вважає, що Google заробляє колосальні кошти, пускаючи рекламу перед кожним відеокліпом на YouTube. У той же час […]

Шифрувальник KillDisk почав атакувати Linux-системи

Компанія ESET попереджає про появу нової версії небезпечної шкідливої програми KillDisk, здатної атакувати як комп’ютери на базі Windows, так і системи під управлінням Linux. Названа програма ще з 2015 року використовувалася для атак на деякі енергетичні і фінансові компанії. У грудні 2016- го фахівці ESET вивчали версію KillDisk, яка видаляла важливі системні файли, в результаті […]

Apple витрачає на рекламу на 179% більше, ніж Samsung

За даними досліджень зарубіжної платформи Pathmatics, компанія Apple витрачає значно більше грошей на рекламу, ніж їх конкуренти Samsung. Скільки грошей іде на рекламу За повідомленням джерела з 30 листопада минулого року по 30 листопада 2016 року, компанія Apple вклала в рекламу на цифрових каналах США 97 мільйонів доларів. 22 мільйони з цієї суми американці витратили […]