"Куди поділася моя сотка?" або "На вашому рахунку недостатньо коштів" – найчастіше таке відбувається з тими, хто не стежить за грошима. Тому сьогодні подивимося на три менеджера фінансів, які допоможуть тобі не прогавити жодної копійки.

CoinKeeper

CoinKeeper вже давно знаходиться в топі серед фінансових менеджерів завдяки приємному і зручному інтерфейсу, а також швидкому створенню будь-яких транзакцій. Для проведення операції тут потрібно перетягувати іконки рахунків на іконки категорій витрат і просто вводити суму – способу зручніше я ще не бачив. До того ж, для цього можна використовувати віджет з центру повідомлень.

Всі витрати можна розбивати на категорії і встановлювати на кожен обмеження. Зручно це тим, що кожен раз, коли ліміт перевищено, іконки стають червоними і сигналізують про занадто великі розтрати. У боковому меню ти зможеш простежити за статистикою всіх витрат і зрозуміти, що відбувалося з твоїм гаманцем за останній місяць. Правда, повноцінний облік вести вийде тільки в платній версії, яка обійдеться в копієчку – "вічна" версія коштує $ 19.99.

Debit & Credit

Напевно, найпростіший менеджер фінансів. Інтерфейс дуже мінімалістичний, не рясніє яскравими квітами і не перевантажений усілякими деталями – все просто і зрозуміло. А головне, можна швидко внести всі необхідні дані, не розмінюючись на дрібниці. У Debit & Credit є можливість вести облік не тільки витрачених грошей, але і запланованих покупок теж. Додаток враховує всі майбутні витрати і попереджає тебе про це сумою залишку, яке відкривається за свайпа вниз.

Щоб ніхто, крім тебе, не знав про стан гаманця і банківського рахунку, в додатку передбачили захист – пароль або Touch ID при вході. Програма також відмінно показує статистику витрат і не просить за це додаткових грошей. Єдине обмеження – два рахунки. Виходить, додати можна тільки гаманець і карту, наприклад. Але отримати можливість необмеженої кількості рахунків можна за $ 1.99.

Дзен-мані

Спробувавши близько 10-ї менеджерів, я зупинився на цьому. Простий і в той же час крутий дизайн, цілком зрозумілий інтерфейс і дуже гнучка система обліку змусили мене навіть заплатити за нього. Крім додатки, у Дзен є і свій веб-сервіс, який синхронізує всю інформацію і дозволяє докладніше вивчити витрати. Класна штука, якщо ти керуєш не тільки своїм рахунком, а й кількома іншими.

Особливо зручно вести сімейний бюджет – додаток дозволяє створити загальний рахунок на кількох членів сім'ї і зручно розподіляти фінанси. Тут ти знайдеш і автоматичні ліміти, колірну індикацію і навіть розпізнавання банківських повідомлень – підтримуються українські, російські та білоруські популярні банки.

Варто Дзен-Мані дорого – $ 19.99. Але є можливість оплачувати місячну або річну передплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Забавна пародія на рекламу MacBook Pro

Власне кажучи, щодо слова «забавна» в заголовку можна і посперечатися, так як насправді все, показане в ролику, правда. І ця правда багатьом користувачам забавною явно не здасться. Нові MacBook Pro, представлені Apple в кінці жовтня, викликали в мережі бурю обговорень і суперечок. Хтось вважає, що купертінівці зробили черговий прорив і випустили революційний продукт. Хтось згоден, що […]

Apple веде переговори про покупку виробника спорткарів McLaren

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що Apple відмовилася від створення власного автомобіля, вирішивши зосередитися на розробці автомобільного програмного забезпечення. Але з’явилися нові відомості на цю тему. За даними Financial Times, Apple в даний час веде переговори про купівлю підрозділу McLaren Automotive, що входить до складу McLaren Technology Group. За іншими даними, мова йде про покупку […]

Возможность замедленной видеосъёмки с помощью Slowcam

Сегодня я поделюсь своими впечатлениями от работы программы Slowcam. Разработчики заявляют, что данная программа позволяет iPhone 5 и iPad mini создавать видео скоростью 60 FPS, а для всех стальных версий iPad доступно только 30 FPS. Что касается iPhone 5S, то здесь предоставляется скорость 120 FPS. По одежке встречают… Всем известно, что каждый раз, обновляя версию […]