"Куди поділася моя сотка?" або "На вашому рахунку недостатньо коштів" – найчастіше таке відбувається з тими, хто не стежить за грошима. Тому сьогодні подивимося на три менеджера фінансів, які допоможуть тобі не прогавити жодної копійки.

CoinKeeper

CoinKeeper вже давно знаходиться в топі серед фінансових менеджерів завдяки приємному і зручному інтерфейсу, а також швидкому створенню будь-яких транзакцій. Для проведення операції тут потрібно перетягувати іконки рахунків на іконки категорій витрат і просто вводити суму – способу зручніше я ще не бачив. До того ж, для цього можна використовувати віджет з центру повідомлень.

Всі витрати можна розбивати на категорії і встановлювати на кожен обмеження. Зручно це тим, що кожен раз, коли ліміт перевищено, іконки стають червоними і сигналізують про занадто великі розтрати. У боковому меню ти зможеш простежити за статистикою всіх витрат і зрозуміти, що відбувалося з твоїм гаманцем за останній місяць. Правда, повноцінний облік вести вийде тільки в платній версії, яка обійдеться в копієчку – "вічна" версія коштує $ 19.99.

Debit & Credit

Напевно, найпростіший менеджер фінансів. Інтерфейс дуже мінімалістичний, не рясніє яскравими квітами і не перевантажений усілякими деталями – все просто і зрозуміло. А головне, можна швидко внести всі необхідні дані, не розмінюючись на дрібниці. У Debit & Credit є можливість вести облік не тільки витрачених грошей, але і запланованих покупок теж. Додаток враховує всі майбутні витрати і попереджає тебе про це сумою залишку, яке відкривається за свайпа вниз.

Щоб ніхто, крім тебе, не знав про стан гаманця і банківського рахунку, в додатку передбачили захист – пароль або Touch ID при вході. Програма також відмінно показує статистику витрат і не просить за це додаткових грошей. Єдине обмеження – два рахунки. Виходить, додати можна тільки гаманець і карту, наприклад. Але отримати можливість необмеженої кількості рахунків можна за $ 1.99.

Дзен-мані

Спробувавши близько 10-ї менеджерів, я зупинився на цьому. Простий і в той же час крутий дизайн, цілком зрозумілий інтерфейс і дуже гнучка система обліку змусили мене навіть заплатити за нього. Крім додатки, у Дзен є і свій веб-сервіс, який синхронізує всю інформацію і дозволяє докладніше вивчити витрати. Класна штука, якщо ти керуєш не тільки своїм рахунком, а й кількома іншими.

Особливо зручно вести сімейний бюджет – додаток дозволяє створити загальний рахунок на кількох членів сім'ї і зручно розподіляти фінанси. Тут ти знайдеш і автоматичні ліміти, колірну індикацію і навіть розпізнавання банківських повідомлень – підтримуються українські, російські та білоруські популярні банки.

Варто Дзен-Мані дорого – $ 19.99. Але є можливість оплачувати місячну або річну передплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як запустити відтворення музики зі Spotlight

Пошук Spotlight в OS X – досить потужний інструмент, що дозволяє, крім власне пошуку, виконувати і чимало інших дій. Про одну з таких можливостей ми і поговоримо. Чи відомо вам, що з пошуку Spotlight можна запускати відтворення музичного треку, без необхідності відкривати iTunes? Так, така можливість у Spotlight є, і реалізується в такий спосіб. Крок […]

Українські випускники ПТУ отримали в подарунок iPhone на андроїд

Не пропадати ж контрафакту. Якби вам в урочистій обстановці подарували новенький iPhone 5s/5c, а потім виявилося, що це просто китайська підробка, ви б засмутилися? Саме таке почуття довелося випробувати 34 випускникам Закарпатського ПТУ, розташованого в місті Мукачево. У тому, що це підробка, може переконатися навіть користувач, який не надто заглиблювався в особливості інтерфейсу операційної системи […]

Власники iPhone скаржаться на дивні проблеми з батареєю після установки iOS 10.1.1

Ідеальних пристроїв, як відомо, не буває, навіть якщо їх випускає Apple. У будь-якому гаджеті можна знайти недоліки – інша справа, що в «яблучних» девайсах їх зазвичай трохи менше, ніж у конкурентів. Не будемо згадувати минулі промахи в мобільній операційній системі iOS, вони були, і всі ми це чудово знаємо. Шкода тільки, що Apple продовжує «радувати» […]