Вчора, генеральний директор Apple Тім Кук став членом ради директорів благодійного фонду RFK Center for Justice and Human Rights. Це не дивно, адже він довгий час активно підтримує організацію. За словами самого Кука, Роберт Кеннеді – це його особистий герой, чийому прикладу глава Apple намагається дотримуватися кожен день.

Дорослішаючи, я надихався нескінченно. вірою Роберта Кеннеді в людство. Він вважав, що всі люди по своїй суті хороші, і у них схожі цілі щодо світу, в якому ми всі живемо. Роберт Кеннеді будив в нас наші найкращі якості, закликаючи всіх американців разом боротися за щасливе життя. Він був і залишається для мене героєм і прикладом для наслідування і я пишаюся можливістю послужити народу поруч з Керрі [Кеннеді – прим. редактора] та іншими членами ради. Я хочу поширювати віру Роберта Кеннеді в справедливість і рівність.

Фонд RFK Center for Justice and Human Rights намагається досягти поставленої Робертом Кеннеді мети – створити справедливий і мирний простір для життя людей. В такому світі бізнес відповідає перед суспільством, демонструє приклад соціальної справедливості, співпрацює з лідерами в сфері захисту прав людини. Генеральний директор організації Керрі Кеннеді зазначає, що глава Apple дуже відданий цілям фонду.

Повідомляючи про нового члена ради директорів, Керрі Кеннеді, глава фонду RFK Center заявила:
Тім розуміє важливість захисту і підтримки людей, яких не чує суспільство. Він щирий і не ховається від труднощів, коли знає, що чинить правильно. Тім дуже уважний до проблеми соціальної справедливості і допомагає RFK Center for Justice and Human Rights в її вирішенні.

Сам генеральний директор Apple не раз влаштовував благодійні аукціони, а всі отримані кошти передавав на користь фонду RFK Center for Justice and Human Rights. Одним з лотів в таких аукціонах був обід з самим Куком в офісі компанії в Купертіно. У минулому році Тім Кук отримав від RFK Center нагороду Ripple of Hope за внесок в захист прав меншин.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила браузер для розробників – Safari Technology Preview

Днями Apple показала новий браузер Safari спеціально для розробників. Safari Technology Preview допоможе тестувальникам вказати на помилки і баги, а девелоперам знадобиться для більш оперативного випуску софта після появи оновленої користувальницької версії. Apple обіцяє оновлювати Safari Technology Preview кожні два тижні, надаючи доступ до новітніх версій WebKit, CSS, HTML і JavaScript. Так само, як і […]

Велику проблему з iPad вірішено

Останнім часом користувачі iPad Pro стали скаржитися на те, що їх гаджет серйозно зависає після довгої зарядки пристрою. За словами користувачів, Таблет перестає реагувати на будь-які маніпуляції і, а єдиним діючим способом відновити нормальну роботу планшета була лише повне його перезавантаження. В Apple погодилися з існуючою проблемою і заявили, що вона вже досліджується. Сьогодні ж […]

Долгожданный «Стив Джобс» появится в прокате 9 октября

Совсем недавно, компания Universal Pictures поделилась датой выхода фильма Аарона Сорокина «Стив Джобс», снимаемого на основе биографической книги Уолтера Айзексона. По данным CNBC, фильм впервые будет показан в кинотеатрах 9 октября 2015 года. Напомним, что в фильме будут сниматься Майкл Фассбендер, в  роли покойного соучредителя Apple и Сет Роген, в роли Стива Возняка. Iworm.com.ua уже […]