Вчора, генеральний директор Apple Тім Кук став членом ради директорів благодійного фонду RFK Center for Justice and Human Rights. Це не дивно, адже він довгий час активно підтримує організацію. За словами самого Кука, Роберт Кеннеді – це його особистий герой, чийому прикладу глава Apple намагається дотримуватися кожен день.

Дорослішаючи, я надихався нескінченно. вірою Роберта Кеннеді в людство. Він вважав, що всі люди по своїй суті хороші, і у них схожі цілі щодо світу, в якому ми всі живемо. Роберт Кеннеді будив в нас наші найкращі якості, закликаючи всіх американців разом боротися за щасливе життя. Він був і залишається для мене героєм і прикладом для наслідування і я пишаюся можливістю послужити народу поруч з Керрі [Кеннеді – прим. редактора] та іншими членами ради. Я хочу поширювати віру Роберта Кеннеді в справедливість і рівність.

Фонд RFK Center for Justice and Human Rights намагається досягти поставленої Робертом Кеннеді мети – створити справедливий і мирний простір для життя людей. В такому світі бізнес відповідає перед суспільством, демонструє приклад соціальної справедливості, співпрацює з лідерами в сфері захисту прав людини. Генеральний директор організації Керрі Кеннеді зазначає, що глава Apple дуже відданий цілям фонду.

Повідомляючи про нового члена ради директорів, Керрі Кеннеді, глава фонду RFK Center заявила:
Тім розуміє важливість захисту і підтримки людей, яких не чує суспільство. Він щирий і не ховається від труднощів, коли знає, що чинить правильно. Тім дуже уважний до проблеми соціальної справедливості і допомагає RFK Center for Justice and Human Rights в її вирішенні.

Сам генеральний директор Apple не раз влаштовував благодійні аукціони, а всі отримані кошти передавав на користь фонду RFK Center for Justice and Human Rights. Одним з лотів в таких аукціонах був обід з самим Куком в офісі компанії в Купертіно. У минулому році Тім Кук отримав від RFK Center нагороду Ripple of Hope за внесок в захист прав меншин.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft анонсувала нову лінійку геймпадов – “Tech Series”

Компанія Microsoft оголосила про розробку нової лінійки геймпадов “Tech Series” для Xbox One і PC. Перший контролер з цієї колекції, Recon Tech Special Edition, надійде в продаж 25 квітня за ціною в $ 69,99. Дизайнери надихалися різними зразками військової техніки, що дозволило досягти вельми цікавих результатів. У виробництві передній панелі пристрою лазерне гравіювання, а задня […]

Шахраї використовують підроблений Tor браузер, заманюючи користувачів до фальшивого даркнету

На минулому тижні дослідники Bleeping Computer виявили незвичайну шахрайську схему. Невідомі зловмисники створили підробку під Tor браузер, яку поширюють серед довірливих користувачів, нібито допомагаючи їм отримати доступ до підпільних торгових майданчиків «вивороту інтернету». Шкідливий додаток, що копіює Tor, носить ім’я Rodeo Browser і розповсюджується за допомогою роликів на YouTube. Такі відео вчать недосвідчених користувачів, як […]

Власники iPhone зможуть користуватися банкоматами без пластикових карт за допомогою відбитків пальців

Постачальник фінансових послуг Payment Alliance International (PAI) і платформа мобільних платежів FIS анонсували створення мережі безкарткових банкоматів. В рамках укладеної угоди, власникам iPhone нададуть можливість знімати готівку за допомогою відбитка пальця. У PAI повідомляють про встановлення 70 000 банкоматів нового типу в магазинах, ресторанах, торгових центрах і заправних станціях. Користувачам не потрібно буде навіть діставати […]