Придбання Sharp піде на користь iPhone.

Про плани тайваньського виробника електроніки Foxconn придбати контрольний пакет акції компанії Sharp Corp. говорять вже не перший рік. Декілька днів тому глави компаній уклали угоду і до Foxconn відійшов контрольний пакет акцій на суму в $3,5 млрд. Четверта частина суми Foxconn Technology Group перерахувала відразу після підписання договору.

Своє придбання керівництво Foxconn вирішило відразу використовувати за основним призначенням. На кону масштабне виробництво OLED-дисплеїв.

Згідно з повідомленням авторитетного ресурсу Digitimes, Sharp буде виробляти не менше 9,85 мільйонів екранів. За технологією AMOLED будуть запущені відразу три конвеєрні лінії, сумарною виробничою потужністю в 59 000 дисплеїв щомісяця.

Головна перевага OLED-екранів полягає в принципі роботи пікселів. У традиційних LED і LCD підкладках кожен піксель підсвічується незалежним джерелом. Технологія OLED передбачає самостійне випромінювання кожним пікселем світла. А це означає, що є можливість контролювати яскравість кожної точки окремо.

Ще одна відмінність OLED-дисплеїв полягає в передачі «природного» чорного кольору. Піксель, на який передається сигнал про виведення чорного зображення, просто не загоряється. OLED-екрани набагато чіткіші за LCD, але за рівнем яскравості все ж їм поступаються.

Сьогодні єдиним пристроєм, в якому Apple встановлює OLED-екрани, залишається смарт-годинник Apple Watch. Але, якщо вірити чуткам, компанія планує почати виробництво iPhone, оснащених екранами OLED, вже в 2017-2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створено перший домашній 3D-принтер для їжі

Компанія Natural Machines створила домашній 3D-принтер, який робить їжу. Апарат назвали Lipson і він може створювати страви за допомогою восьми картриджів з різними компонентами. Як підкреслюють розробники, розмір їхнього дітища не більший за звичайну домашню кавоварку. Пристрій розробили за підтримки Міжнародного кулінарного центру. Відзначимо, що Lipson не перший 3D-принтер їжі, але від конкурентів його вигідно […]

Google хоче сама випускати «еталонні» Android-смартфони для більш успішної конкуренції з iPhone

Технологічна корпорація Google збирається запустити власний смартфон, покликаний скласти конкуренцію iPhone, повідомляє британська The Telegraph. Створюючи свій телефон, компанія має намір активніше проникати на ринок гаджетів і конкурувати з Apple. Апарат може бути представлений вже до кінця 2016 року. Як повідомили виданню обізнані джерела, Google планує представити власний смартфон під управлінням Android. Компанія прагне зробити […]

Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют

Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А». Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android […]