Придбання Sharp піде на користь iPhone.

Про плани тайваньського виробника електроніки Foxconn придбати контрольний пакет акції компанії Sharp Corp. говорять вже не перший рік. Декілька днів тому глави компаній уклали угоду і до Foxconn відійшов контрольний пакет акцій на суму в $3,5 млрд. Четверта частина суми Foxconn Technology Group перерахувала відразу після підписання договору.

Своє придбання керівництво Foxconn вирішило відразу використовувати за основним призначенням. На кону масштабне виробництво OLED-дисплеїв.

Згідно з повідомленням авторитетного ресурсу Digitimes, Sharp буде виробляти не менше 9,85 мільйонів екранів. За технологією AMOLED будуть запущені відразу три конвеєрні лінії, сумарною виробничою потужністю в 59 000 дисплеїв щомісяця.

Головна перевага OLED-екранів полягає в принципі роботи пікселів. У традиційних LED і LCD підкладках кожен піксель підсвічується незалежним джерелом. Технологія OLED передбачає самостійне випромінювання кожним пікселем світла. А це означає, що є можливість контролювати яскравість кожної точки окремо.

Ще одна відмінність OLED-дисплеїв полягає в передачі «природного» чорного кольору. Піксель, на який передається сигнал про виведення чорного зображення, просто не загоряється. OLED-екрани набагато чіткіші за LCD, але за рівнем яскравості все ж їм поступаються.

Сьогодні єдиним пристроєм, в якому Apple встановлює OLED-екрани, залишається смарт-годинник Apple Watch. Але, якщо вірити чуткам, компанія планує почати виробництво iPhone, оснащених екранами OLED, вже в 2017-2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

TCL випустить три смартфони BlackBerry в 2017 році

Китайська компанія TCL планує випустити три смартфони під брендом BlackBerry в 2017 році. Про це повідомив Ніколас Зібель, виконавчий директор TCL Communications, в інтерв’ю ресурсу CNET на виставці MWC 2017, яка проходить в Барселоні з 27 лютого по 2 березня. Відзначимо, що одним з цих трьох смартфонів, ймовірно, стане BlackBerry KeyOne з QWERTY-клавіатурою, анонсований на […]

Как быстро выключить или перезагрузить Mac.

Думаю, многие сталкивались с потребностью быстро выключить или перезагрузить Mac, особенно, если речь идет не об одном, а о нескольких компьютерах. Конечно, можно активировать принудительное завершение работы, просто зажав кнопку выключения, но если вы хотите сделать это максимально безопасно для компьютера, лучше воспользоваться специальными клавиатурными сокращениями.  Для выключения Mac нажмите одновременно Control+Option+Command+Power (кнопку выключения) или […]

Apple тихо изменил конструкцию iPhone 6 Plus?

Судя по всему, компания Apple тихо изменила конструкцию своих смартфонов iPhone 6 Plus, в адрес которых ранее фиксировались нарекания из-за появления изгибов. Первым про это написал один из пользователей американского информационного интернет-ресурса Reddit. Он получил на прошлой неделе смартфон iPhone 6 Plus и обратил внимание, что он чуть тяжелее аналогичной модели, которая была куплена сразу […]