Марк Цукерберг прийшов з доброю звісткою: тепер Facebook офіційно отримав Live-відеотрансляцію, а це означає, що з будь-якої точки світу можна вести відеоконференцію, «збиратися компанією» і вести переговори в режимі реального часу.

У режимі бета-тестування Facebook Live був запущений ще в грудні минулого року, але довгий час залишався доступним лише обмеженому числу користувачів. Сам засновник соціальної мережі не приховує свого захоплення:

Режим Live – це, як повноцінна ТВ-камера у вашій кишені. Тепер кожен може вести живі трансляції з будь-якої точки на земній кулі. Це новий спосіб комунікації і великий крок вперед не тільки для нашого сервісу, але і для мільйонів користувачів.

Сервіс Facebook Live вже доступний для будь-якого зареєстрованого користувача соціальної мережі. Можна вибрати конкретну аудиторію, для якої буде доступна актуальна трансляція, а під час мовлення доступна статистика, що включає кількість глядачів і коментарі.

Відразу після закінчення трансляції весь «репортаж» зберігається в відеозаписах. Розміщувати такі потокові відео можна, як в групах, так і на сторінках офіційних заходів або в спільнотах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nokia представить конкурента iPad Pro

Перші чутки про мобільний пристрій під назвою Nokia D1C з’явилися вже досить давно. Але, незважаючи на це, новинка й досі не була анонсована офіційно. Замість цього в мережі продовжує з’являтися нова інформація, що стосується ще не анонсованого пристрою. Зокрема, днями в базі популярного бенчмарка GFXBench з’явився планшет Nokia D1C. Раніше передбачалося, що під цим маркуванням вийде 5-дюймовий […]

Apple зобов’язали виплатити 625 млн. Доларів за порушення патентів

На різних берегах Атлантики ставки в судових розбірках відрізняються на порядки: в середу 3 лютого суд присяжних визнав Apple винною в порушенні належать компанії VirnetX чотирьох патентів і зобов’язав Купертіно відшкодувати збиток у розмірі 625 млн. Доларів. Згадані патенти так чи інакше зачіпають технології віртуальних приватних мереж (VPN), через що використання на iOS-пристроях додатків FaceTime […]

У мережу потрапив схематичний дизайн iPhone 7 Plus

Японський журнал MacFan опублікував фото схематичного дизайну нового 5,5 дюймового iPhone 7 Plus. Пристрій втратив аудіовихід для навушників, придбав подвійну iSight камеру, приховану антену і, можливо – Smart Connector. Дотримуючись інформації, зовні iPhone 7 буде схожий на iPhone 6 – розміри нового смартфона ідентичні минулу поколінню. У мережі не вщухають суперечки про можливий дизайн і технічні характеристики майбутнього пристрою. Масла у вогонь підливають регулярні фото концептів […]