У січні Apple опублікувала фінансовий звіт за минулий квартал, підкресливши, що він виявився рекордним для неї в плані доходів і чистого прибутку. Тоді в компанії розповіли про різке зростання кількості активованих пристроїв по всьому світу. Згідно з офіційною інформацією, на всій планеті працює вже понад 1 млрд гаджетів з логотипом Apple на корпусі.

Як сказано в звіті Apple, за 2015 рік кількість «яблучних» девайсів в світі збільшилося на 25%, і багато в чому це стало можливим завдяки дуже вдалому четвертого кварталу.

iPhone є найпопулярнішим пристроєм Apple. Починаючи з 29 червня 2007 року по грудень 2015 року було реалізовано близько 896 млн смартфонів. Згідно з оцінками аналітиків Wall Street, в середині літа компанія продасть мільярдний iPhone.

25 квітня вийде фінансовий звіт Apple за перший квартал року. За оцінками ринкових експертів, з січня по березень компанія реалізувала близько 50 млн iPhone. Таким чином, на даний момент загальна кількість проданих смартфонів на планеті підбирається до 950 мільйонам.

Аналітики прогнозують, що в II кварталі обсяг продажів «яблучних» телефонів досягне позначки 44 млн. Іншими словами, в червні Apple реалізує в цілому 990 млн iPhone. Якщо цей прогноз підтвердиться, то вже в липні корпорація продасть свій мільярдний смартфон. Причому, якщо новий iPhone SE виявиться успішнішим, ніж прогнозують аналітики, це трапиться навіть раніше.

За 50-мільярдне скачування в App Store компанія нагородила користувача сертифікатом на $ 10 000. А що могли б подарувати покупцеві мільярдного iPhone?
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 6 став поціновувачем колін китаянок

Китай – це не тільки країна, в якій виробляється практично все, але і країна, здатна перетворити банальну і навіть трохи дурну задумку в справжній народний тренд. Тренд цього місяця безпосередньо торкнувся смартфона iPhone 6. Тепер він використовується як даний речовий доказ витонченості фігури китаянок. Все, що потрібно зробити – покласти смартфон на коліна і викласти […]

За використання біткоінів в Росії будуть саджати на 7 років

Мінфін РФ готує законопроект про введення кримінальної відповідальності за випуск та збут криптовалюти. Найжорсткіше покарання передбачено для топ-менеджерів фінансових організацій. Міністерство фінансів запропонувало карати за випуск грошових сурогатів, до яких відносяться і криптовалюта, позбавленням волі на строк до чотирьох років, а топ-менеджерів банків і фінансових компаній – на термін до 7 років, повідомив в четвер […]

Марк Цукерберг розбагатів на $5 мільярдів за два тижні

У світі є приклади фантастично швидкого збагачення. Наприклад, джекпот останньої лотереї Powerball становив $1,5 млрд. Однак ці випадковості – ніщо в порівнянні з результатами, які демонструють найуспішніші акціонери сучасності. У 2017 році неформальний список таких інвестиційних геніїв поки очолює Марк Цукерберг – загальна оцінка його фінансового стану зросла на $4,7 млрд після рекордного зростання вартості […]