Під час президентських перегонів в США кандидати допускають різні заяви, не особливо вдаючись у суть обговорюваної проблеми. Кандидат в президенти США від Демократичної партії Берні Сандерс вважає, що Apple повинна повернути виробництво своїх пристроїв в США і чесно платити податки. Про це він заявив в інтерв'ю Daily News.

Відповідаючи на питання журналіста, кандидат в президенти розкритикував практику Apple збирати пристрої в Китаї. На його думку, Apple повинна збирати комп'ютери на території США і не ухилятися від сплати податків. Тим самим компанія поверне робочі місця в США і зробить країну знову великою.

Daily News: Ви сказали, що жадібність Wall Street і корпоративної Америки підриває основи нашої нації. Але ось приклад: в корпоративній Америці Apple відзначає свій 40-й день народження. Ця компанія виросла з нуля до 115 000 співробітників. І мені цікаво, Apple теж підриває основи Америки?

Берні Сандерс: Ні, Apple не підриває наші основи. Але я хочу, щоб вони випускали деякі зі своїх пристроїв тут, в Сполучених Штатах, а не в Китаї. І я хочу, щоб вони не намагалися уникнути сплати податків.

Глава Apple Тім Кук, як відомо, не згоден з подібними звинуваченнями. В інтерв'ю програмі 60 Minutes гендиректор відкинув звинувачення в несплаті компанією податків, зокрема на доходи, отримані від продажу продукції компанії за кордоном. Кук назвав подібні заяви "політичних лайном», яке виходить від політиків, які не бажають змінювати застарілий податковий кодекс.

До речі, повернення Apple на батьківщину перетворилося на нав'язливу ідею для іншого кандидата в президенти США Дональда Трампа. У січні, виступаючи в християнському Університеті Свободи в Вірджинії, він заявив, що будучи наділений президентською владою, він змусить Apple повернути виробництво в США.

Відповідаючи на запитання студентів, кандидат в президенти затаврував ганьбою практику компанії збирати пристрої в Піднебесній. Також він пообіцяв виборцям, що змусить Apple «збирати її кляті комп'ютери і інші штуки в цій країні, а не в інших».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

OLED екрани в iPhone з’являться раніше, ніж очікувалося

Про наміри Apple відмовитися від LCD екранів в iPhone ми читаємо не в перший раз. У середині листопада аналітик Мін-Чі Куо заявив, що в смартфони встановлять AMOLED екрани не раніше, ніж через три роки. А інформаційний портал Nikkei повідомляє, що зміна технологій моніторів станеться вже в 2018 році, на зміну LCD панелям прийдуть OLED. Прогнози […]

Обзор удобной iPad-подставки FLOTE M2

Стиву Джобсу всегда хотелось, чтобы iPad было удобно держать. И это у него вышло. Однако и этого оказалось недостаточно. Весь согласитесь, что бывают моменты, когда вам также хотеться, чтобы планшет с фильмом кто-то держал перед вами. В этом случае часто подставки не помогают, к примеру, если вы лежите на кровати или сидите на диване. И […]

В Україні смартфон APPLE iPhone 7 тепер офіційно можна купити в магазині MOYO

В Україні офіційно отримали дозвіл на реалізацію смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Національна зв’язкова комісія внесла моделі цих телефонів до реєстру. Це призвело до того, що смартфон останньої моделі компанії Apple відтепер може офіційно продаватися на території України, яка потрапила під третю хвилю продажів, яка стартувала з жовтня 2016. Ціна за яку можна […]