Поки багато сперечаються про те, чи знайде iPad Pro широкий відгук у користувачів, в Apple впевнені, що планшетний комп'ютер з діагоналлю 12,9 дюйма замінить персональні комп'ютери. У ньому є багатозадачність, є цілий пакет продуктів MS Office, Adobe, а також маса різних додатків. Крім того, разом з Apple Pencil iPad Pro перетворюється і в графічний планшет, і в готове робочий простір для дизайнерів і художників.

Своїм продуктом Apple не намагається відкрити нову нішу, це вже сталося раніше. Але переосмислити  звичні речі компанія однозначно бажає. Про це більш ніж красномовно говорить і назва, прямо відсилає нас до сімейства MacBook Pro.

Між цими ноутбуками і iPad Pro можна провести цікаву паралель, що відображає, мабуть, головну особливість планшета. Напевно багато хто забув, а хтось навіть і не згадає, що колись існувала 17-дюймова версія MacBook Pro. Технічно це був флагман. Але величезні розміри згубно позначилися на його популярності і існування в принципі.

Ми не будемо пророкувати аналогічну долю 13-дюймової «таблетці», але багатьох потенційних користувачів значні габарити відлякують. Великий екран неминуче впливає на ергономічність. Тримати, включати, працювати на ходу з iPad Pro однією рукою важко і досить ризиковано. Задіяти краще обидві кінцівки. Завжди.

Незважаючи на те, що Тім Кук позиціонує iPad Pro як пристрій для професіоналів, для деяких завдань пристрій поки залишається Айпад з великою діагоналлю. Після двох місяців роботи на 12,9-дюймовому iPad Pro користувач Reddit під ніком Mrcrassic назвав кілька недоліків гаджета, усунувши які Apple могла б відкрити для пристрою нові горизонти.

iOS не підтримує миша. В процесі роботи вам завжди потрібно тягнутися до екрану, хоча в деяких випадках був би зручніший маніпулятор.
Поєднання CMD + TAB на клавіатурі Smart Keyboard неповноцінне. Деякі іконки відкривають не ті додатки, інші додатки чомусь включають клавіатуру. Це серйозна проблема.

Багато веб-сайтів криво працюють з мобільним Safari. Все, що вимагає кліків і утримань поки поза зоною досяжності. Багато клавіатурних скорочень, які працюють в онлайні на iPad використовувати не вийде.

Набирати текст на новому «яблучному» планшеті – квест. Вдалих рішень три: з фантастичного – наростити долоні; використовувати сторонню віртуальну клавіатуру, наприклад Swype, або фізичну бездротову. Багато в iPad Pro впирається і в неоптімізірованність софта для нього. Без нього це просто великий планшет – для кіно, відео, музики, ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Skype вводить обмеження на обсяг переданих файлів

На офіційному сайті техпідтримки популярного VoIP-сервісу Skype повідомляється про зміни в алгоритмі обміну файлів між користувачами. Гарна новина полягає в тому, що відтепер всі передані через Skype файли будуть синхронізуватися з усіма пристроями користувача. На практиці це означає, що якщо вам, скажімо, передали файл на настільний клієнт Skype, то ви також зможете отримати до нього […]

Українська MacPaw офіційно запустила «вбивцю Mac App Store» з доступом до будь-яких додатків за $10 в місяць

Компанія MacPaw оголосила про запуск магазину додатків для macOS, в якому всього за $9,99 на місяць користувачі отримають повний доступ до всіх програм. Сервіс тестувався з грудня минулого року. На момент загальнодоступного релізу каталог Setapp налічує 61 різноманітних програм. Основний акцент творці «вбивці Mac App Store» роблять на якості: в планах MacPaw розмістити не більше […]

Представлений найміцніший смартфон, що витримує мороз і спеку

На берлінській IFA 2016 продемонстрований смартфон Archos 50 Saphir, що має підвищений рівень свого захисту. Гаджет може використовуватися в суворих кліматичних умовах. Новий суперзахищений девайс може легко пробути півгодини на метровій глибині, падати на тверду поверхню з такої ж висоти, і без наслідків витримувати температурні коливання в діапазоні від мінус двадцяти до плюс п’ятдесяти п’яти градусів. […]