Компанія Gameloft добре відома любителям мобільних ігор. На сьогоднішній день на віртуальних полицях всіх великих магазинів додатків є різні аркади, стратегії, гонки і шутери від цього розробника. Однак компанія не планує зупинятися на досягнутому і продовжує випускати нові ігри.

Днями в мережі з'явилася інформація про декілька проектів, над якими в даний момент працюють розробники з Gameloft. Вийти новинки повинні протягом найближчого року.

Dungeon Hunter 6

Dungeon Hunter 6 повинен стати доступним для користувачів у другій половині наступного року. На даний момент в мережі немає інформації ні про сюжет, ні про будь-які інші особливості цієї гри. Але якщо судити по скриншоту, то Dungeon Hunter 6 буде виділятися непоганою графікою.

Asphalt 9: Shockwave

Asphalt 9: Shockwave – це ще один проект, реліз якого має відбутися в наступному році. Передбачається, що новинка стане «ідейним» спадкоємцем восьмої частини Asphalt. При цьому багато хто сподівається, що розробники зроблять висновки і зменшать кількість дратівливої реклами.

Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme повинен принести в серію Asphalt гонки по звивистих і вибоїстих трасах на високих швидкостях. Реліз нової гри імовірно відбудеться вже в другому кварталі цього року.

Gangstar New Orleans

Не забувають в Gameloft і про свій клон Grand Theft Auto від Gameloft під назвою Gangstar. У новій частині, яка повинна вийти в третьому кварталі цього року, користувачі зможуть побувати в Новому Орлеані. Ніяких інших подробиць про Gangstar New Orleans поки немає, але можна припустити, що в новій частині гравців чекатимуть різноманітні завдання, нові герої і більш якісна графіка.

City Mania

City Mania, швидше за все, буде схожа на гру під назвою SimCity BuildIt від Electronic Arts. Передбачається, що в ній користувачам доведеться будувати й облаштовувати своє власне місто. Реліз City Mania запланований на третій квартал цього року.

World at Arms 2

Ближче до кінця поточного року має відбутися реліз другої частини досить популярної умовно-безкоштовної онлайнової військової стратегії під назвою World at Arms. Швидше за все, World at Arms 2 не буде сильно відрізнятися від своєї попередниці, але при цьому отримає більш якісну графіку.

The Dying World

На даний момент інформації про The Dying World практично немає. Єдине, що відомо – це приблизна дата релізу. Передбачається, що реліз новинки відбудеться в кінці поточного року.

Modern Combat Versus

Багато гравців залишилися незадоволені Modern Combat 5: Blackout. Однак у Gameloft є можливість реабілітуватися в новій частині, яка повинна отримати назву Modern Combat Versus. Судячи за доступною в мережі інформації, в новому шутері користувачів чекатимуть динамічні битви, оновлений сеттинг і нові герої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Російські вчені пропонують заряджати iPhone за допомогою безпечних водневих зарядок зі змінними картриджами

Вчений Євгеній Школьников вже багато років займається вивченням та розробкою енергетичних пристроїв на базі водню. В теорії, вони могли б забезпечувати струмом будь-яку техніку, якщо поблизу немає розетки. Однак, в науці довгий час не було вирішено як же зберігати та перевозити небезпечний водень? В 2010 році вчений знайшов вихід: водень не потрібно перевозити, його треба […]

Steam. GAMES. Космічна Sid Meier’s Starships

Очоліть найпотужніший зоряний флот в новій пригодницької стратегії, створеної метром жанру – легендарним Сідом Мейером. Відправляйтеся в далекі світи, виконуйте завдання з порятунку і захисту зоряних колоністів від жорстоких космічних Піратів, підступних Мародера та інших ворожих фракцій. Створіть саму грізну армаду в галактиці і захистіть рідну систему, сіючи розумне добре вічне міццю фотонних гармат своїх […]

Adobe оголосила, що припинить підтримку Flash в 2020 році

25 липня 2017 року компанії Apple, Facebook, Google, Microsoft, Mozilla, а також сама компанія Adobe оголосили про припинення підтримки Flash. Технологію «умертвлять» в кінці 2020 року (точна дата поки не названа), після чого її підтримку припинять всі вищезазначені компанії. Багато років Flash був одним з найбільш «дірявих» продуктів на ринку, створюючи все нові і нові ризики […]