Патентне бюро США сьогодні видало Apple патент на новий пристрій введення, яке є подальшим розвитком Magic Mouse. У документі йдеться про нове покоління комп'ютерної миші, що підтримує технологію Force Touch.

У жовтні минулого року разом з оновленими моделями настільних систем iMac компанія Apple представила Magic Mouse 2. Миша Magic Mouse з індексом «2» в порівнянні з попередницею стала трохи легше, міцніше і отримала нові «ніжки». Їх форма і структура дозволили додати зручніше ковзання, завдяки чому їй легше управляти. Технічно це все та ж фірмова миша Apple з акумулятором.

У третьому поколінні пристрій стане більш функціональним і «відкриє новий вимір у роботі з Mac».Збагатити можливості Magic Mouse покликана технологія Force Touch, вперше дебютувала в «розумних» годинниках Apple Watch, а пізніше – в трекпадах ноутбуків MacBook і MacBook Pro. Для того щоб відкрити користувачам більше свободи при поводженні з OS X за допомогою комп'ютерного маніпулятора, Apple планує наділити «Magic Mouse 3» чутливою до сили натискання поверхнею.

 

Відповідно до опису заявки, технологія відкриє безліч нових способів взаємодії з операційною системою. Так, власники Mac зможуть використовувати натискання з зусиллям на слові в тексті, щоб дізнатися його значення, на файлі для його швидкого перегляду або в відеоплеєрі для швидкого перемотування, контролюючи швидкість силою натискання. Спеціалізоване програмне забезпечення, за задумом Apple, перетворить тач-панель миші в велику кнопку, чутливу до сили натискання і відкриє безліч нових варіантів використання пристрою.

У патенті Apple детально описує технологію інтеграції чутливих до сили натискання сенсорів в поверхню комп'ютерної миші. Втім, поки не відомо, як і коли виробник буде використовувати свій патент для виробництва нового покоління Magic Mouse.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 9.3.2 і iOS 9.3.1: порівняння часу автономної роботи

iOS 9.3.2, що вийшла минулого тижня, принесла не тільки фатальні проблеми користувачам iPad Pro, але і деяке збільшення швидкості роботи всіх інших «яблучних» пристроїв, особливо нових моделей. А як справи в iOS 9.3.2 з часом автономної роботи? Відповісти на це питання взялися експериментатори з YouTube-каналу iAppleBytes. Вони піддали піддослідні смартфони «батарейному» тесту Geekbench – спочатку на iOS […]

Найсуворіший краш-тест. iPhone 6s vs Galaxy S7

Заходь, дивись, вболівай. Сьогодні просто чудовий ранок неділі. Всі ми хочемо відпочити, розвіятися. Самий час лягти зараз і подивитися протистояння двох провідних флагманів 2016 року. Бій на смерть. У лівому кутку рингу у нас iPhone 6s. Він розпізнає різні сили натискання на екран, створює "живі" фотографії. Суперник у правому куті – смартфон від корейської компанії: […]

iPhone стрибнув з 40-го поверху

У Мережі з'явився відеозапис ефектного падіння iPhone з 40 поверху одного з хмарочосів у Дубаї. Ролик, записаний на вбудовану камеру смартфона, переглянули на YouTube понад 100 000 разів. «У мене був невдалий ранок. Я хотів зробити кілька знімків на 40 поверсі хмарочоса, але мій iPhone вирішив подихати свіжим повітрям і полетів вниз. Він впав з […]