У березні цього року у найбільшій телекомунікаційній компанії Австралії Telstra стався масштабний збій, в результаті якого третина населення країни втратила мобільного зв'язку на весь робочий день. Щоб хоч якось пом'якшити гнів австралійців, глава Telstra оголосив, що в неділю, 3 квітня, всі без винятку її клієнти можуть використовувати інтернет без обмежень трафіку. Деякі австралійці сприйняли це як виклик і постаралися використовувати мережу оператора на повну.

Житель Сіднея на ім'я Джон Зазварі вирішив, що це його шанс. 3 квітня з допомогою точки 4GX, яка знаходиться поруч з його будинком, він приєднав ноутбук через Wi-Fi до свого смартфону і почав завантаження даних. За день молодий чоловік скачав: 14 сезонів «руйнівників легенд», 24 сезони «Сімпсонів», всю базу даних Wikipedia, офісні пакети Microsoft, оновлення ігор Xbox і мн. ін. В результаті йому вдалося завантажити через мобільний інтернет близько 1 ТБ даних. Майже 100 ГБ було витрачено на закачування особистих файлів – фотографій і відеороликів в хмару.

Варто відзначити, що це вже не перший випадок такого масштабного збою у Telstra в нинішньому році – аналогічна ситуація виникла 9 лютого, коли понад півтора мільйона її клієнтів позбулися мобільного зв'язку на весь робочий день. Після першої аварії 9 лютого оператор також зробив безкоштовним трафік для всіх своїх клієнтів. Того разу австралійці жваво відгукнулися на пропозицію провайдера, завантаживши в «день розплати» тисяча вісімсот сорок один ТБ інформації.

За підрахунками експертів, такий обсяг еквівалентний 2,1 млн фільмів або 5,1 млн епізодів серіалу «Гра престолів».
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як створити повторювані повідомлення на Mac та iOS

Буває, що нам доводиться регулярно виконувати яку-небудь задачу, але недостатньо регулярно для того, щоб постійно про неї пам’ятати. Наприклад, вам обов’язково щось потрібно раз на тиждень або раз на місяць. iOS здатна нагадувати вам про такі завдання, але не всі про це знають. Є кілька способів створити повторюване нагадування, і ми про них розповімо. Для тих, […]

GAMES.Might & Magic Heroes Online

22 травня розпочався відкритий бета-тест онлайн версії всім відомої гри Might and Magic Heroes. У грі присутнє приємне візуальне оформлення. Моделі істот, локації – все тут виглядає дуже атмосферно. Зовнішній вигляд юнітів схожий з тими, яких ви могли бачити у п'ятих або шостих «Героїв».

Google додасть в Android довгоочікувану опцію

Найчастіше в коді Android немає деяких функцій, до яких звикли користувачі сторонніх оболонок, наприклад, Samsung Experience, MIUI і EMUI. Щоб додати важливі можливості, власники Nexus і Pixel із заводськими прошивками отримують root-права і встановлюють сторонні додатки. Google вирішила піти назустріч любителям кастомізації і додала одну з важливих функцій в код Android. Користувачі форуму XDA розглянули свіжий код […]