На тлі падіння світової комп'ютерної галузі компанія HP вибрала дорогі ноутбуки в якості одного з пріоритетних сегментів своєї присутності. Компанія готова кинути виклик Apple, про що заявив виданню Wall Street Journal старший віце-президент HP Ран Колін.

«Довгі роки Apple вважалася головним інноватором і двигуном інновацій, – заявив топ-менеджер HP. – Тепер HP бере на себе цю роль ».

Не секрет, що світовий ринок ПК знаходиться в занепаді з 2013 року, але ця тенденція не відноситься до Apple: продажі MacBook, навпаки, зростають, а HP сподівається повторити цей успіх. Раніше гендиректор компанії Дайон Вейслер заявив, що має намір скласти конкуренцію в сегменті дорогих ноутбуків.

«Я думаю, що ми дуже ефективно будуємо преміальну лінійку, борючись за частку на традиційному для Apple ринку. В останні 5-6 років ми робили недостатньо багато в сегменті ноутбуків високого рівня », – заявив Уейслер.

У 2015 році поставки Mac збільшилися на 4% в порівнянні з попереднім роком і досягли 20,38 млн штук. З 2016-му очікуються відвантаження близько 20 млн комп'ютерів на OS X. При цьому аналітики Credit Suisse прогнозують 9-відсоткове скорочення продажів комп'ютерів під маркою HP в нинішньому році. Музичні кліпи та ноутбуки приносять HP Inc. приблизно дві третини виручки.

У HP вважають, що комп'ютерна галузь буде падати «помірно ще якийсь час». Терміни можливого повернення ринку до зростання він не назвав.

Однією з проблем HP Inc. є високий курс долара і слабка ієна, яка дозволяє японським конкурентам економити на виробництві товарів і пропонувати їх за нижчими цінами. HP Inc. також займається скороченням витрат, в тому числі за рахунок зменшення чисельності персоналу. У 2016 році очікується звільнення близько 6% з 50 тисяч співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Іран почав шантажувати Apple

Якщо у вашій країні немає офіційного представництва Apple, радимо звернути увагу на іранський досвід. Ця країна вибрала вкрай оригінальний спосіб заманити виробника iPhone на свій ринок. На даний момент компанія Apple ніяк не представлена в країні, через що сірий ринок процвітає, і держава наповнена неофіційно ввезеними пристроями. Обурившись на таку ситуацію, місцева влада виступила із […]

Meizu може представити смартфон з двома дисплеями

Компанія Meizu розкрила інформацію про свої останні патентні заявки. Ескізи демонструють смартфони з двома дисплеями, тому не виключено, що вони одного разу з’являться в модельному ряді Meizu. Судячи із зображень, спереду розташовується основний екран з більшою діагоналлю, а ззаду – дисплей меншого розміру. Обидві панелі можуть взаємодіяти між собою. Другий екран також здатний виконувати функцію […]

Як упорядкувати іконки в алфавітному порядку

Кожен по-своєму організовує свій робочий стіл – комусь подобається акуратність папок, хтось не заморочується і завалює весь екран додатками. Якщо ж тобі раптово набрид свій порядок іконок, ми розповімо, як швидко повернути робочий стіл до «заводського» вигляду. Ця маленька хитрість не тільки розставить стандартні програми так, як було задумано програмістами Apple, але і впорядкує всі інші […]