Поки весь світ радіє, купуючи iPhone SE, Apple в тіні провертає радикальні зміни у власному ритейлі. Після 15 квітня компанія відмовляється від фірмового пакета з затяжками.

Епоха пройшла. Тепер вдячні покупці будуть залишати Apple Store з паперовими пакетами. Більш того, він на 80% складаються з переробленого матеріалу, що відповідає політиці «екологізації» компанії, про яку багато говорилося на останньому кейноуті.

Apple розіслала по магазинах нові інструкції, які визначили фінал пластикових пакетів.

Ми хочемо залишити цей світ в кращому стані, ніж він був до нас. З цього з 15 квітня ми переходимо на паперові пакети, які на 80% складаються з перероблених матеріалів. Вони йдуть в двох розмірах – середній і великий.

Коли ви купуєте товар, запропонуйте йому пакет. Можливо, він відмовиться. Але ви все одно пропонуйте, адже це допоможе зробити світ чистішим.

Якщо в магазині залишилися пластикові пакети, використовуйте їх до того, як переходити на паперові

Компанія вже давно працює над тим, щоб не забруднювати навколишнє середовище. Наприклад, 2/3 всіх пакувальних коробок виготовляються з перероблених матеріалів. Крім того, компанія сама утилізує пристрої і використовує материнські плати для виготовлення сонячних батарей. До речі, понад 90% всіх будівель Apple працюють на відновлювальній енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ентузіаст зібрав безрамковий iPhone на базі Xiaomi Mi Mix

Поки Apple неспішно вводить невеликі нововведення в iPhone, залишаючи дизайн пристрою незмінним, звичайний користувач з Китаю зібрав безрамковий смартфон з iPhone 6S Plus і Xiaomi Mi Mix. Ентузіаст під ніком @Ye_Ji-MIX взяв корпус китайського телефону і упакував в нього нутрощі iPhone. Трохи проводів, гарячого клею – і через кілька годин весь вміст смартфону Apple вмістився […]

Проект Lumoid позволит недельку поносить Apple Watch

Наверняка неоднократно при покупке какой-нибудь техники, будь то iPhone, телевизор, холодильник, да хоть даже банальный тостер, у читателя перед непосредственно самой покупкой возникало желание сначала как следует опробовать оные чудеса электронного мира. Мы с вами понимаем, что ни один обзор не затмит собственных впечатлений от пользования прибором. Но магазины, занимающиеся реализацией различных девайсов (хоть бы […]

Новий троян для macOS викликає зависання комп’ютера шляхом відкриття безлічі вікон програми Mail

Експерти антивірусної компанії Malwarebytes Labs виявили нове шкідливе ПЗ для macOS, дії якого призводять до «відмови в обслуговуванні» шляхом створення безлічі чернеток в поштовому додатку Mail. В результаті операційна система сповільнюється і робота з комп’ютером стає неможливою. Як з’ясували фахівці, шкідливий код використовує уразливість браузера Safari і програму Mail. Досить відвідати сайт з експлоїтом на […]