Незважаючи на зусилля інженерів і розробників, час від часу iPhone і iPad можуть зависати і самостійно перезавантажуватися. Це може бути викликано різними причинами. Але умовно їх можна розділити на дві великі групи: програмні і апаратні. У цьому матеріалі ми постараємося розібратися в деяких з них і вирішити проблему випадкових перезавантажень iPhone.

Найпростішим способом боротьби з небажаними перезавантаженнями є своєчасне оновлення програмного забезпечення. Йдеться, як про апдейте самої системи, так і деяких додатків. Для оновлення системи потрібно перейти в Настройки – Основні – Оновлення ПО. У разі наявності оновлень на сторінці з'явиться інформація про доступне апдейте і клавіша Встановити. Після натискання на останню система автоматично оновиться до останньої актуальної версії.

Однак, перед оновленням системи ми рекомендуємо спочатку оновити встановлені додатки. Є велика ймовірність, що смартфон перезавантажується через помилки, викликані однією зі встановлених програм.

Для оновлення програм потрібно зайти в App Store і перейти в розділ Оновлення. У ньому будуть відображатися всі програми та ігри, для яких на даний момент доступні нові версії.

Що стосується апаратних несправностей, які можуть призвести до перезавантаженням iPhone, то в більшості випадків для їх пошуку та усунення потрібно звертатися в сертифікований сервісний центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як змінити папку для завантажень в Safari

Багато користувачів активно користуються завантаженням файлів в Safari і потім марно намагаються знайти потрібний файл серед купи завантаженого. Часом набагато зручніше відразу отримувати доступ до файлів, без переходу в окрему папку в Finder – наприклад, отримувати завантаження відразу на робочий стіл. Втім, місце розташування може бути будь-яким, раптом комусь хочеться поберегти простір на SSD-накопичувачі. Щоб […]

Обмежені серії iPod

Відразу після повернення Джобса до яблучних, він влаштував тотальне скорочення. Він любив лаконічність і функціональність, і без коливань позбавлявся від зайвих пристроїв. У зв'язку з цим, багато хто дотепер думають, що Стів погано ставився до різноманітності гаджетів конкретної моделі. Насправді це далеко не так. Джобс завжди цінував ексклюзивні речі. Важлива була не тільки унікальність гаджета, […]

Причина безробіття значної частини чоловіків в США – відеоігри

22% американських чоловіків без вищої освіти не працювали жодного дня за останні 12 місяців. Частина цих безробітних чоловіків сидить вдома, тому що вважає за краще відеоігри, пише Business Insider. В абсолютному вираженні 22% – це 20 млн чоловіків працездатного віку, які, тим не менш, не працюють. Статистика також свідчить, що 7 млн ​​з них навіть не […]