Роз'єм USB-C, який в минулому році з'явився на 12-дюймових MacBook, поки тільки набирає популярність, тому питання аксесуарів стоїть досить гостро. Незважаючи на зручність і широкі можливості інтерфейсу, є і підводні камені. Зокрема, як з'ясували фахівці Google, деякі кабелі USB-C можуть вивести з ладу техніку.

Не так давно співробітник Google Бенсон Льюнг протестував різні аксесуари з підтримкою USB-C, з'ясувавши, що далеко не всі вони відповідають офіційним специфікаціям. В результаті їх використання може завдати шкоди комп'ютерам, лагодження яких обійдеться куди дорожче, ніж вартість кабеля.

Льюнг придбав в онлайн-магазині Amazon кабель USB-C. Після його підключення до хромбук Pixel у гаджета перестали працювати роз'єми. Після перезавантаження ноутбук увійшов в режим відновлення, тому що не визначався один з ключових компонентів, і в підсумку перетворився в «цеглину». Невелике дослідження показало, що дроти були підключені неправильно, що і вивело з ладу комп'ютерне «залізо».

Ризик пошкодити техніку неправильними шнурами USB-C змусив Amazon, який надає свій майданчик стороннім продавцям, розширити список товарів, які заборонені до продажу. У новій редакції списку з'явилися кабелі та перехідники з роз'ємами USB-C, які не відповідають стандарту.

Всім власникам пристроїв з інтерфейсом USB-C рекомендується використовувати тільки фірмові аксесуари. В якості альтернативи можна вибрати продукцію Belkin і iOrange-E, які роблять якісні, відповідні вимогам аксесуари, хоча і мають високу вартість.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як змусити iPhone «читати» текст в будь-якому додатку

За минулі кілька років можливості iOS значно розширилися. Розробники з Купертіно впровадили в яблучну мобільну операційну систему досить багато функцій, які можуть допомогти користувачам в різних ситуаціях. Наприклад, власники iPhone можуть змусити свій мобільний пристрій «читати» текст, що відображається в даний момент на екрані. Щоб скористатися подібною можливістю користувачам потрібно: 1.Відкрити Налаштування – Основні. 2. […]

Вчені розробили технологію отримання прозорого алюмінію

Як повідомляє видання IOP Conference Series: Materials Science and Engineering, група російських фахівців з Національного дослідницького ядерного університету МІФІ разом з колегами з Московського державного університету геодезії і картографії, Інституту структурної макрокінетики і проблем матеріалознавства РАН та Інституту металургії та матеріалознавства імені А. А. Байкова розробила технологію отримання алюмінію, який є практично повністю прозорим. Для отримання […]

Розлючений покупець розбив з десяток iPhone в магазині Apple у Франції

У французькому місті Діжон, Бургундія, стався незвичайний випадок. Невідомий вдерся в фірмовий магазин Apple і почав трощити всю яблучну продукцію. Його не влаштувала робота служби підтримки. Очевидці стверджують, що молодий чоловік висловлювався з приводу жахливої роботи служби технічної підтримки та супроводжував своє безумство промовами про права споживача. На відеоролику можна помітити, принаймні, 12 розбитих пристроїв. […]