Компанія поділилася планами щодо розвитку своїх продуктів.
В рамках конференції Microsoft Build, яка проходить в ці дні в Сан-Франциско, представники компанії розповіли, що чекає користувачів в недалекому майбутньому.

Окуляри доповненої реальності HoloLens з сьогоднішнього дня будуть доступні для розробників за ціною $ 3000. Це – не запуск продажів для кінцевого споживача, а інвестиції в розвиток технології. Швидше за все, пристрій чекає ряд доробок і змін перш ніж воно з`явиться на прилавках магазинів.

На відміну від VR-гарнітур, які набирають популярності, окуляри HoloLens здатні додавати віртуальні предмети і голограми навколо користувача. Поєднавши пристрій з додатком Skype розробники представлять принципово новий засіб спілкування і обміну інформації.

Іншим нововведенням програми Skype, яке буде доступне найближчим часом, стане інтеграція з віртуальним помічником Cortana. Сервіс дозволить підключати до чату ботів від сторонніх розробників.

Структуровані бази знань зможуть допомогти користувачеві в певній сфері і дати відповіді на актуальні питання. Подібні можливості вже зараз використовується в Telegram і Facebook Messenger.
Microsoft давно пора розширити можливості Skype замість регулярних редизайнів додатків і повернути користувачів, які розбрелися по мессенджерам конкурентів.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Індійський смартфон за $4 виявився фейком

Всього два тижні тому представники індійської компанії Ringing Bells заявили про початок поставок смартфона Freedom 251. Особливість цього пристрою – вкрай низька ціна в $4. За словами представників компанії, сумарна кількість попередніх замовлень на бюджетний Android-смартфон досягла 70 млн. Компанія обіцяла, що перші 200 тис. замовників отримають пристрої вже в серпні. А потім… Кількість пристроїв, […]

Наличие скрытых функций в iOS 7

В данной статье мы расскажем о тех функциях в iOS 7, которых раньше или вовсе не было или их несколько видоизменили, а потому они не «бросаются в глаза». Для начала стоит отметить одно из удобных и наиболее главных нововведений – это «возврат назад». К примеру, если вы зашли в «Настройки» и в «Сотовую связь», то […]

CCRecord: як записати відео з екрану iPhone «в один клік»

Останнім часом набирають популярність записи з екрану мобільних пристроїв. Для покупців у Мережі нерідко зручніше дивитися відео, а не гортати скріншоти. Люди менше читають і більше дивляться інструкції та огляди у відеоформаті. Такі записи називаються скрінкастами. Для створення скрінкасту на iPhone вам знадобиться джейлбрейк і новий додаток CCRecord. За задумом розробників, ця надбудова повинна стати […]