Ми не раз на особистому досвіді стикалися з проблемою, коли після довгого робочого дня досить важко викинути з голови все сміття за день і швидко заснути. Особливо проблематично за обмежений час виспатися. Втім, ця проблема майже глобальна і стосується вона всіх студентів. Тому пропонуємо вам підбірку додатків, які допоможуть вам не просто швидко і міцно заснути, але навіть виспатися.

Ми завжди готові вам порадити приділяти більше уваги сну. Здається, що на ньому можна заощадити, але з часом наслідки можуть бути дуже нехорошими. Можна нескінченно користуватися спеціальними додатками, але найкращий варіант один – поменше сидіти в соціальних мережах і спати по 8 годин на день. Лягати потрібно до 12 ночі, інакше навіть 8-годинний сон вас не відновить.

Ще варто врахувати той важливий факт, що у кожного свої біоритми, що сильно впливають на цикли неспання і сну. І якщо кілька днів спати по 5 годин, то потім можна надовго вийти з колії і зіткнутися з проблемами зі здоров’ям.

Twilight

Відразу починаємо з додатка, який автоматично змінює кольорову температуру екрану вашого смартфону, роблячи картинку більш «теплою». Ми покладаємося на експертів, які заявляють однозначно – синій спектр від екранів мобільних пристроїв діє на ваш головний мозок збудливо, в результаті ми не можемо нормально заснути і, тим більше, важко виспатися через переривчастий сон. Додаток Twilight зменшує частку синьої частини спектру і накладає на екранне зображення фільтр червоного кольору.

Calm

А це програма допоможе вам якомога швидше зануритися в глибокий розслабляючий сон під спів птахів, шум прибою, звуки води або вітру. У додатку зібрані десятки звуків, під які можна релаксувати, уявляючи, що ви перебуваєте тихої ночі на морському пляжі або на веранді під час літнього дощу. Тут же є спеціальний таймер, який вимкне відтворення звуків після того, як ви заснете.

Tingle – ASMR and Sleep Sounds

Згадайте, що вас завжди зможе приспати. Напевно це буде якась нудна лекція або подібна передача по телевізору. Ось і в Tingle все майже те ж саме – тут зібрані добірки ASMR роликів, в яких різні люди важкими голосами озвучують огляди непотрібних дрібниць. Якщо вам це не підходить, то тут є просто розслаблюючі звуки, щоб ваш мозок швидко відключився. Самі бачите, програма нестандартна, але зі своїм завданням справляється – заснете ви непомітно і швидко.

Sleep Timer

Зазвичай в плеєрах є така функція, коли можна встановити таймер і музика вимкнеться в певний час. Якщо ж ви користуєтеся таким плеєром, який не має подібної опції, то можна встановити Sleep Timer. Це непогана утиліта буде корисна, якщо ви звикли засинати під музику.

Sleep as Android

А це вже розумний будильник, який сам визначить, коли вам краще прокинутися. Програма автоматично відстежує цикли вашого сну і визначає оптимальний момент, коли ви зможете встати, максимально відпочившим і бадьорим, нехай це буде навіть нетривалий післяобідній сон. Крім всього іншого, Sleep as Android може відстежувати якість сну і записувати всі звуки – ваше хропіння або навіть неусвідомлені розмови.

Sleep Cycle

Це черговий додаток в нашому огляді, який вміє будити вчасно, не перериваючи фазу глибокого сну. А це дуже важливо, тому що саме під час цієї фази мозок максимально відпочиває. Якщо прокинутися і порушити цю фазу, то ви будете почувати себе весь день розбитим. Sleep Cycle зможе визначити, коли ви занурилися в фазу швидкого сну і розбудити вас приємним звуком (на ваш вибір). Але для початку потрібно зробити тест і покласти свій телефон в такому місці на ліжку, в якому буде максимальний ефект для додатка. Після цього можете сміливо встановити час будильника і ви прокинетеся в межах 30 хвилин до зазначеного терміну. Радимо поставити телефон на зарядку, тому що Sleep Cycle може непогано посадити акумулятор.

Sunriser

Досить незвичайний додаток в нашому списку. Ваш телефон навчиться будити вас якраз зі сходом сонця. На екрані ви будете бачити зворотний відлік до наступного сходу. Непогана альтернатива для стандартного будильника.

Noisli

Додаток не тільки корисний, але і красивий. Тут ви можете вибирати звуки, щоб можна було продуктивно працювати або ж, навпаки, розслабитися і подрімати. Вибір записаних звуків величезний і постійно поповнюється – від стукоту коліс до шелестіння листя і співу птахів. Інтерфейс змінює кольори, щоб було приємніше працювати з Noisli.

Recharge

Якщо ви зовсім втратили свій режим сну і постійно нічого не встигаєте, то може допомогти додаток Recharge. За 6 тижнів ви зможете увійти в робочий ритм без негативних наслідків для сну і організму. Ви будете прокидатися завжди в один і той же час, але додатково доведеться виконувати вправи, які додадуть заряд бадьорості серед робочого дня.

Dreameo

Ця програма аналізує, як ви спите, що дуже корисно і допоможе передбачити, чи є у вас проблеми з психікою або здоров’ям. Тут же можна записати деталі свого сну і спробувати їх інтерпретувати. Так що у вас з’являється особистий сонник з описом снів і їх значень. Однак вам знадобиться знання англійської мови.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

НКРЗІ хоче зрівняти плату за використання частот операторами

На сайті Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації з’явився проект правок Податкового кодексу України. Зміни стосуватимуться того, скільки доведеться платити операторам за користування радіочастотним діапазоном. Регулятор пропонує зрівняти плату, але поєднати це з гнучкою системою коефіцієнтів. В опублікованому документі заявлено кілька ставок для різних частот. Головну увагу привертає сума в 20 […]

Нова реклама iPhone 7: Ромео і Джульєтта

Нова реклама демонструє особливості подвійний камери в iPhone 7 Plus та наскільки вона добре працює в реальних умовах, в тому числі при низькій освітленості. На YouTube-каналі Apple опублікований ролик, в якому показують знамениту сцену зустрічі Ромео і Джульєтти з безсмертного твору Шекспіра. При цьому закоханих грають діти, що трохи дивує. Але в кінці ролика виявляється, […]

Як не засмічувати медіатеку Apple Music піснями з плейлистів

Для багатьох власна медіатека – це святиня, де кожній пісні відведено своє місце, а кожен артист пройшов жорсткий огляд. Особливо актуально це в сфері появи Apple Music – тепер медіатека завжди з тобою і тримати її в неохайному стані зовсім не хочеться. Але в Купертіно до останнього не хотіли полегшити життя користувачам. Справа в тому, […]