Припустимо, що ви поклали свій iPhone в кишеню, випадково забувши заблокувати екран. Так може випадково видалитися якийсь з додатків, при цьому буде дуже важко зрозуміти, який саме. Додатки також часто пропадають з екранів iPhone молодих батьків. Маленьким дітям дуже подобається екран iPhone і іконки, які можуть тремтіти і зникати. На щастя, ви можете врятувати свої додатки.

Мало хто знає, але у Apple є просте рішення, яке допоможе вам менше переживати, віддаючи смартфон в руки дитині. Вам просто потрібно відвідати меню налаштувань Основні і знайти там пункт Обмеження.

Для того щоб включити обмеження, вам буде потрібно ввести спеціальний пароль. Не забудьте його, вам обов’язково доведеться його використовувати хоча б один раз.

В меню Обмеження є пункт Видалення програм. Ви можете заборонити видалення додатків, просто відключивши цей пункт. Для того, щоб зміни вступили в силу, вам потрібно повернутися до попереднього меню за допомогою кнопки Назад.

Тепер без вашого відома ніхто не зможе видаляти програми. У цьому меню налаштувань ви також можете заборонити установку додатків або здійснювати вбудовані покупки. Обмеження iOS можуть позбавити батьків від багатьох проблем.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Приложение Scannable для iOS обновлено

В App Store появилось обновление приложения, предназначенного для перевода бумажных документов в электронную форму – Scannable. Компания Evernote в обновленном приложении предлагает пользователям более высокую скорость работы, повышенное качество обработки фотографий, а также улучшенную технологию, которая определяет визитки.  Scannable позволяет переводить в электронную форму многие документы, например, квитанции, контракты, визитки и многие другие. Для того, […]

Головні плюси Apple Watch для спортсменів

Мабуть, найпоширенішим застосуванням буде стеження за інформацією про біг під час тренування. Поточний темп, швидкість бігу, пройдена дистанція та інше. Ми вирішили згадати, однак не будемо вносити це в наш список. Таймер для інтервальних тренувань Кроссфіт, тренування вдома, час до наступного підходу на силовому тренуванні – все це вимагає або звукового сигналу зі смартфона, або […]

Конкурент Apple Watch від Google буде виглядати так

Кілька днів тому Google заявила, що в даний час працює над виробництвом власних смарт-годинників на базі платформи Android Wear. Випустить компанія своє дітище під брендом Google чи віддасть перевагу Nexus – поки залишається таємницею. А ось рендери, що ймовірно належать цим самим годинникам, вчора опублікували в мережі журналісти порталу AndroidPolice. Кодове ім’я двох моделей: Angelfish і Swordfish. […]