Сервіс потокової музики Tidal, один з конкурентів Apple Music, днями опублікував статистику платних підписок. За рік роботи під керівництвом Jay-Z після ребрендингу у Tidal набралося 3 млн передплатників. У музичного продукту Apple теж непогано йдуть справи. Станом на лютий у Apple Music було 11 млн передплатників, причому 1 млн сервіс додав всього за один останній місяць роботи.

Крутіше всіх поки Spotify, у цього сервісу вже великий досвід роботи і цілих 30 млн передплатників. Spotify пропонує слухачам три варіанти підписки, хоча умови там практично однакові: $ 10 в місяць за безлімітний музичний марафон.

У Tidal не втомлюються піарити свій сервіс, вихваляючись ексклюзивним контентом на зразок синглу «Formation» від Beyonce, альбому «The Life of Pablo» скандаліста Каньє Уеста і «ANTI» від Ріанни. Тут можна зустріти і ексклюзивні відео-матеріали, наприклад, модний показ «Yeezy Season 3» Уеста. (Його вже подивилися 23 млн осіб.)

Хоча Tidal і відстає від Apple Music і Spotify, кількість його користувачів все ж зростає. Щоб відсвяткувати 1 млн передплатників, Jay-Z навіть дав концерт в жовтні. До слова, репер і за сумісництвом власник Tidal не втомлюється повторювати, що його компанія дуже трепетно ставиться до співпрацюючими з ним музикантами. Їм виплачують вищі суми роялті, ніж міг би дати будь-який інший конкурент. В якості приманки для користувачів керівництво Tidal пропонує їм унікальну опцію: $ 20 в місяць за музику в форматі Lossless, тобто без втрати якості через алгоритми стиснення.

У минулому конкуренти Apple Music намагалися перешкодити компанії з Купертіно запустити її музичний продукт, всіляко звинувачуючи в саботажі і неконкурентній політиці. Але зараз все стає на свої місця, і кожен слухач вибирає для себе музичний сервіс на власний смак.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Бизнес Foxconn на поддержаных iPhone

Один из самых больших сборщиков техники Apple скупает каждый день по 50-60 тысяч подержанных iPhone самых разных моделей почти в любом состоянии. Как расказывает ресурс Tencent, они нужны для дальнейней починки и реализации на китайском рынке. Логика нам подсказывает , у этой компании всегда найдутся любые комплектующие для iPhone, что позволяет Foxconn своими силами восстанавливать […]

71% мобільних пристроїв Apple працюють на iOS 9, в той час як Android 6.0 встановлена лише на 0,5% пристроїв

Фінальна версія операційної системи iOS 9 вийшла майже три місяці тому. Компанія Apple опублікувала свіжі дані, відповідно до яких її операційна система вже встановлена на 71% пристроїв. В той же час, кількість користувачів операційної системи Android 6.0 не перевищує 0,5%. Вседозволеність Android зробила цю операційну систему найрозповсюдженішою всього за декілька років, одночасно обмеживши можливість встановлення […]

Apple поділилася успіхами в збереженні навколишнього середовища

У своєму черговому звіті про вплив на екологію Apple взяла за мету боротьбу з глобальним потеплінням. Компанія бажає не обговорювати зміни клімату, а зупинити ці зміни, як говориться у останній версії документу. Apple зазначає, що вони домоглися реального прогресу у скороченні впливу на природу багатьох їхніх речей: офісів, продуктів, магазинів, тощо. Проте залишаються ще значні […]