Цієї суботи, 26 березня, соціальна мережа «Однокласники» відсвяткувала десятий день народження. Згідно з даними SimilarWeb, сайт соцмережі OK.ru є третім за популярністю серед українців. На честь ювілею ми зібрали 10 цікавих і маловідомих фактів про цей ресурс.

1. Соціальна мережа молодшає

Сьогодні прийнято вважати «Однокласники» проектом для «людей старшого віку». Не так давно аудиторію цієї соцмережі, дійсно, складали, переважно, люди за 40. Але сьогодні тенденція змінюється. Згідно з даними 2015 року, приблизно третина аудиторії OK.ru доводиться на користувачів у віці 25-35 років. Частка користувачів у віці від 12 до 21 року також підвищується. У 2013 вона становила 9%, в 2014 – 15%, а в 2015 – 19%.

2. Гендерний склад соціальної мережі змінюється

Ще один поширений міф про соціальну мережу – те, що нею користуються переважно жінки. У період з 2006 по 2010 рік частка жіночої аудиторії в «Однокласниках», дійсно, становила 60%. Але з 2011 року кількість чоловіків там стала поступово зростати. 2015 рік став першим роком, коли жінки виявилися в меншості – 49% проти 51% чоловіків.

3. «Однокласники» всюди

Хоча «Однокласники» – аж ніяк не найпопулярніша соціальна мережа, її користувачів можна знайти практично в кожній країні світу. Єдина держава, в якій «Однокласників» немає – Острови Піткерн. Справа в тому, що, згідно з переписом 2014 року, загальне населення цієї країни складає 56 осіб.

4. Посилання на конкурентів заборонені

Посилання на конкуруючі соціальні мережі, такі, як Facebook або ВКонтакті, в «Однокласниках» автоматично блокуються.

5. Колись реєстрація була платною

Можливо, сьогодні про це вже мало хто пам’ятає, але до 2010 року реєстрація в «Однокласниках» була платною. Безкоштовно можна було отримати обліковий запис, сильно обмежений в правах. Це позиціонувалося адміністрацією як «боротьба зі спамом». Втім, саме після того, як платна реєстрація була скасована, в соціальну мережу почала потроху приходити молодь.

6. Користувачі «Однокласників» люблять пошук

Ще на початку 2015 року можна було побачити, як в «Однокласниках» сотні людей пишуть свої пошукові запити на стіні офіційної групи «Яндекс», думаючи, що це і є пошуковик. Пізніше в 2015 році адміністрація групи закрила стіну для сторонніх і тепер пише там в гордій самоті.

7. Листування не для всіх

В «Однокласниках» користувачі, які не досягли 14-річного віку, не можуть отримувати особисті повідомлення від незнайомців. Така міра покликана захистити підлітків. Вона була введена 1 листопада 2012 року.

8. Загальна «мобілізація»

Загальний тренд переходу на мобільні пристрої не оминув «Однокласники» стороною. Правда, якщо частка мобільних користувачів Facebook становить 82%, у «Однокласників» цей показник становить лише 50%.

9. Учасники «Однокласників» воліють Android

Щомісяця 28 млн чоловік заходить в «Однокласники» за допомогою Android-пристроїв. Користувачів Apple набагато менше – iOS воліє 6,5 млн користувачів. Мобільною версією Windows користується лише 1,5 млн осіб.

10. У «Однокласниках» люблять логічні ігри

Всім іншим жанрам користувачі «Однокласників» воліють логічні ігри. За даними 2015 року, в ігри даного жанру грають 44% всіх користувачів. На другому місці – ігри-ферми з 14% користувачів. На третьому – різноманітні віртуальні «пісочниці» з 11%.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Випущений перший клон iPhone 7 на Android

Незважаючи на те, що смартфон iPhone 7 вийде тільки восени, спритні китайські виробники вже встигли випустити клон пристрою. За основу була взята попередня інформація про характеристики пристрою, а також чохли і захисні плівки для «сімки», доступні в широкому продажі в Китаї. Представлена на знімках копія намагається бути схожою на фірмовий смартфон Apple: гаджет має металевий […]

iPhone 5s и 5с – лидеры американского рынка смартфонов

    В Соединенных Штатах, по показателям сентября, iPhone 5S стал обладателем звания самого продаваемого смартфона. Компания, по статистическим исследованиям продаж Genuity Canaccord, выдала информацию о том, что последние модели iPhone вошли в первую тройку лидеров продаж у четырех крупнейших поставщиков смартфонов. По новым данным, продажи смартфонов компании Apple обогнали даже абсолютного лидера продаж – […]

Стів Возняк – претендент на місце в музеї мадам Тюссо

Музей Мадам Тюссо в Лондоні – родоначальник всіх музеїв Мадам Тюссо, які відкрилися в Амстердамі, Гонконзі, Нью-Йорку, Санкт-Петербурзі, Лас-Вегасі, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Шанхаї, Вашингтоні, Берліні та Відні. У колекції музею – воскові фігури королеви Елізабет і Генріха IV, Монро та Мадонни, Леді Гаги та The Beatles, Каддафі та Кастро, Гітлера та Ганді … Королі і лиходії. […]