Цієї суботи, 26 березня, соціальна мережа «Однокласники» відсвяткувала десятий день народження. Згідно з даними SimilarWeb, сайт соцмережі OK.ru є третім за популярністю серед українців. На честь ювілею ми зібрали 10 цікавих і маловідомих фактів про цей ресурс.

1. Соціальна мережа молодшає

Сьогодні прийнято вважати «Однокласники» проектом для «людей старшого віку». Не так давно аудиторію цієї соцмережі, дійсно, складали, переважно, люди за 40. Але сьогодні тенденція змінюється. Згідно з даними 2015 року, приблизно третина аудиторії OK.ru доводиться на користувачів у віці 25-35 років. Частка користувачів у віці від 12 до 21 року також підвищується. У 2013 вона становила 9%, в 2014 – 15%, а в 2015 – 19%.

2. Гендерний склад соціальної мережі змінюється

Ще один поширений міф про соціальну мережу – те, що нею користуються переважно жінки. У період з 2006 по 2010 рік частка жіночої аудиторії в «Однокласниках», дійсно, становила 60%. Але з 2011 року кількість чоловіків там стала поступово зростати. 2015 рік став першим роком, коли жінки виявилися в меншості – 49% проти 51% чоловіків.

3. «Однокласники» всюди

Хоча «Однокласники» – аж ніяк не найпопулярніша соціальна мережа, її користувачів можна знайти практично в кожній країні світу. Єдина держава, в якій «Однокласників» немає – Острови Піткерн. Справа в тому, що, згідно з переписом 2014 року, загальне населення цієї країни складає 56 осіб.

4. Посилання на конкурентів заборонені

Посилання на конкуруючі соціальні мережі, такі, як Facebook або ВКонтакті, в «Однокласниках» автоматично блокуються.

5. Колись реєстрація була платною

Можливо, сьогодні про це вже мало хто пам’ятає, але до 2010 року реєстрація в «Однокласниках» була платною. Безкоштовно можна було отримати обліковий запис, сильно обмежений в правах. Це позиціонувалося адміністрацією як «боротьба зі спамом». Втім, саме після того, як платна реєстрація була скасована, в соціальну мережу почала потроху приходити молодь.

6. Користувачі «Однокласників» люблять пошук

Ще на початку 2015 року можна було побачити, як в «Однокласниках» сотні людей пишуть свої пошукові запити на стіні офіційної групи «Яндекс», думаючи, що це і є пошуковик. Пізніше в 2015 році адміністрація групи закрила стіну для сторонніх і тепер пише там в гордій самоті.

7. Листування не для всіх

В «Однокласниках» користувачі, які не досягли 14-річного віку, не можуть отримувати особисті повідомлення від незнайомців. Така міра покликана захистити підлітків. Вона була введена 1 листопада 2012 року.

8. Загальна «мобілізація»

Загальний тренд переходу на мобільні пристрої не оминув «Однокласники» стороною. Правда, якщо частка мобільних користувачів Facebook становить 82%, у «Однокласників» цей показник становить лише 50%.

9. Учасники «Однокласників» воліють Android

Щомісяця 28 млн чоловік заходить в «Однокласники» за допомогою Android-пристроїв. Користувачів Apple набагато менше – iOS воліє 6,5 млн користувачів. Мобільною версією Windows користується лише 1,5 млн осіб.

10. У «Однокласниках» люблять логічні ігри

Всім іншим жанрам користувачі «Однокласників» воліють логічні ігри. За даними 2015 року, в ігри даного жанру грають 44% всіх користувачів. На другому місці – ігри-ферми з 14% користувачів. На третьому – різноманітні віртуальні «пісочниці» з 11%.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone допоміг повернути слух глухій дитині

Нам дуже подобається слухати історії про те, як технології рятують життя людей, а Apple, звичайно ж, дуже подобається їх розповідати. Нещодавно в телеінтерв’ю віце-президент компанії з питань екології, політики і соціальних ініціатив Ліза Джексон поділилася однією з таких зворушливих історій. Вона розповіла про хлопчика Джошуа Гомеса, який почав втрачати слух у віці трьох років і […]

Ще один iPhone 6 Plus вибухнув під час зарядки

Поки провідні IT-ресурси обговорюють ситуацію з самозаймистими смартфонами Samsung Galaxy Note7, інтернет заполонили гучними новинами про вибухи і спалахи iPhone. Телевізійний канал ABC30 опублікував статтю, в якій власник iPhone 6 Plus розповів про випадок самовільного загоряння смартфону. Інцидент стався в ніч з четверга на п’ятницю. Гаджет був підключений до мережі за допомогою оригінального пристрою. У […]

Всё могут Apple Watch

Как мы уже упоминали ранее, не так давно как 10 апреля компанией Apple был открыт предзаказ своего хитового девайса, в то же время как магазины приступили к усиленной демонстрации последнего. И пока очереди возбуждённо шумят в ожидании скорейшей примерки / покупки желанного, взглянём-ка, как Apple Watch могут вести себя самостоятельно, пока рядом нет iPhone. Как […]