Сім бета-версій прошивок iOS 9.3, фінальний реліз 21 березня і … понеслася! Можна пробачити все, що завгодно, але зависає браузер, помилки і вильоти при відкритті посилань, «мертвий» поштовий клієнт – це вже занадто.

З вищеописаними проблемами зіткнулися тисячі користувачів. Але найцікавіше, що проблеми спостерігаються не тільки на оновленні iOS 9.3, а й серед користувачів прошивок iOS 9.2.1. Через тиждень мовчання і офіційної відповіді на тисячі листів, на кшталт: «зверніться через форму підтримки на офіційному сайті», Apple відреагувала офіційно.

Ми в курсі даної проблеми і дуже скоро випустимо оновлення з її рішенням.
Приблизно так компанія відповіла одному з профільних ресурсів TechCrunch.

Швидше за все, проблема з працездатністю посилань виникла через одного з нововведень iOS 9. Universal Links – це запатентована компанією технологія, що дозволяє відкривати посилання в встановлених програм в обхід браузера Safari. Розробники самостійно реєструють подібні посилання, а потім перехід по ній з програми Пошта, Нотатки, iMessage та інших дозволяє моментально відкрити вміст в профільному додатку. За таким принципом працюють посилання на відео YouTube.

Задумка чудова і до релізу iOS 9.3 працювала відмінно.

Серед варіантів вирішення (про один з них ми писали) виниклої проблеми, була і рекомендація видалити додаток Booking.com. Нібито, саме через це сервісу порушується робота посилань. Заява виявилося фейковою і з проблемою стикаються навіть ті користувачі, які про існування подібного сервісу не чули.

Залишається чекати глобального оновлення прошивки, яка виправить цю проблему з «поломкою посилань». Радує, що Apple, нарешті, відгукнулася.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

За допомогою Microsoft HoloLens провели перший концерт в змішаній реальності

Незважаючи на те, що в минулому році вийшли шоломи віртуальної реальності від всіх ключових гравців цього ринку, включаючи HTC, Oculus, Sony і Google, багато фахівців упевнені, що майбутнє – за доповненою реальністю. На даний момент найперспективнішим проектом в цій області є Microsoft HoloLens. Зараз шолом доступний тільки розробникам, а його комерційного релізу варто чекати лише до […]

один коментар | 23.07.2016 15:29

Яндекс прискорив «яндекс.браузер» для iOS і оптимізував дизайн під різні екрани

Яндекс анонсував реліз нової версії яндекс.браузер для iPhone і iPad, яка характеризується поліпшеною швидкодією і переробленим дизайном. У компанії відзначили, що підвищення продуктивності досягнуто на всіх пристроях, а оновлення дизайну затонуло стрічку Дзен, режим читання і завантаження сторінок з вимкненим режимом Турбо. Якщо раніше оптимізація яндекс.браузер була спрямована на не самі нові гаджети, то останній […]

Вийшла п’ята бета-версія iOS 10 для розробників

Кілька годин тому Apple випустила чергову, п’яту за рахунком, бета-версію своєї нової мобільної операційної системи iOS 10. П’ята бета-версія доступна тільки для зареєстрованих розробників. Можливо, найближчим часом вона з’явиться і в вигляді публічної бети, але коли це станеться і чи відбудеться взагалі – сказати складно. Цілком можливо, що Apple зробить її публічної вже завтра, як це […]