Сім бета-версій прошивок iOS 9.3, фінальний реліз 21 березня і … понеслася! Можна пробачити все, що завгодно, але зависає браузер, помилки і вильоти при відкритті посилань, «мертвий» поштовий клієнт – це вже занадто.

З вищеописаними проблемами зіткнулися тисячі користувачів. Але найцікавіше, що проблеми спостерігаються не тільки на оновленні iOS 9.3, а й серед користувачів прошивок iOS 9.2.1. Через тиждень мовчання і офіційної відповіді на тисячі листів, на кшталт: «зверніться через форму підтримки на офіційному сайті», Apple відреагувала офіційно.

Ми в курсі даної проблеми і дуже скоро випустимо оновлення з її рішенням.
Приблизно так компанія відповіла одному з профільних ресурсів TechCrunch.

Швидше за все, проблема з працездатністю посилань виникла через одного з нововведень iOS 9. Universal Links – це запатентована компанією технологія, що дозволяє відкривати посилання в встановлених програм в обхід браузера Safari. Розробники самостійно реєструють подібні посилання, а потім перехід по ній з програми Пошта, Нотатки, iMessage та інших дозволяє моментально відкрити вміст в профільному додатку. За таким принципом працюють посилання на відео YouTube.

Задумка чудова і до релізу iOS 9.3 працювала відмінно.

Серед варіантів вирішення (про один з них ми писали) виниклої проблеми, була і рекомендація видалити додаток Booking.com. Нібито, саме через це сервісу порушується робота посилань. Заява виявилося фейковою і з проблемою стикаються навіть ті користувачі, які про існування подібного сервісу не чули.

Залишається чекати глобального оновлення прошивки, яка виправить цю проблему з «поломкою посилань». Радує, що Apple, нарешті, відгукнулася.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Засновник Alibaba заявив про перевагу китайських підробок над оригінальними товарами

Контрафактна продукція, яка продається через інтернет, часто вже перевершує оригінальні товари за якістю і коштує значно дешевше. Про це заявив засновник найбільшого в світі онлайн-рітейлера Alibaba Джек Ма на зборах інвесторів, відповідаючи на критику своєї компанії, яка отримує прибуток в тому числі від продажу підробок. «Проблема в тому, що підроблена продукція сьогодні зроблена якісніше і коштує […]

Новий надтонкий 12-дюймовий MacBook вийде в другій половині року

Тайванське видання DigiTimes видало порцію відомостей про майбутнє оновлення 12-дюймового MacBook. Раніше деякі джерела стверджували, що нова модель 12-дюймового MacBook буде представлена ​​в ході конференції WWDC в червні цього року. Однак, за інформацією DigiTimes, анонс новинки відбудеться трохи пізніше, восени. Нинішня модель MacBook, нагадаємо, вийшла в квітні 2015 року. Подробиці випуску нового MacBook DigiTimes не […]

Apple скорочує замовлення на iPhone 6S через низький попит

Темпи продажів нових смартфонів від «яблучної» компанії поступово знижуються після першого вдалого тижня. До такого висновку прийшли аналітики з швейцарського інвестиційного банку. Посилаючись на джерела серед постачальників Apple, аналітики стверджують, що компанія скоротила замовлення на 10%. За оцінками аналітиків, в грудні буде продано близько 80 мільйонів нових iPhone та від 55 до 60 мільйонів пристроїв […]