Сім бета-версій прошивок iOS 9.3, фінальний реліз 21 березня і … понеслася! Можна пробачити все, що завгодно, але зависає браузер, помилки і вильоти при відкритті посилань, «мертвий» поштовий клієнт – це вже занадто.

З вищеописаними проблемами зіткнулися тисячі користувачів. Але найцікавіше, що проблеми спостерігаються не тільки на оновленні iOS 9.3, а й серед користувачів прошивок iOS 9.2.1. Через тиждень мовчання і офіційної відповіді на тисячі листів, на кшталт: «зверніться через форму підтримки на офіційному сайті», Apple відреагувала офіційно.

Ми в курсі даної проблеми і дуже скоро випустимо оновлення з її рішенням.
Приблизно так компанія відповіла одному з профільних ресурсів TechCrunch.

Швидше за все, проблема з працездатністю посилань виникла через одного з нововведень iOS 9. Universal Links – це запатентована компанією технологія, що дозволяє відкривати посилання в встановлених програм в обхід браузера Safari. Розробники самостійно реєструють подібні посилання, а потім перехід по ній з програми Пошта, Нотатки, iMessage та інших дозволяє моментально відкрити вміст в профільному додатку. За таким принципом працюють посилання на відео YouTube.

Задумка чудова і до релізу iOS 9.3 працювала відмінно.

Серед варіантів вирішення (про один з них ми писали) виниклої проблеми, була і рекомендація видалити додаток Booking.com. Нібито, саме через це сервісу порушується робота посилань. Заява виявилося фейковою і з проблемою стикаються навіть ті користувачі, які про існування подібного сервісу не чули.

Залишається чекати глобального оновлення прошивки, яка виправить цю проблему з «поломкою посилань». Радує, що Apple, нарешті, відгукнулася.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WiFi Passwords List: додаток, яке показує всі збережені паролі від Wi-Fi на iPhone і iPad [Cydia]

Переміщаючись по місту, – на роботу, додому, в кафе – ми підключаємося до різних мереж Wi-Fi. Одні з них відкриті, інші захищені паролем. При першому підключенні до закритої мережі потрібно ввести пароль, і мобільний пристрій збереже його. Однак саме кодове поєднання символів вам більше ніколи не покажуть. Спеціально на цей випадок була створена утиліта WiFi […]

НОВИНИ GOOGLE ТЕХНОЛОГІЇ

Нова розробка пошукового гіганта вже перевершила людину. Більшість з вас знають про функції пошуку по фото в Google. Досить перейти в режим Картинки, додати посилання на знімок або завантажити файл з комп’ютера і пошукова система визначить об’єкт, розташований в кадрі. Однак, спрацьовує такий трюк виключно з популярними пам’ятками і відомими місцями. Google легко розпізнає Ейфелеву […]

Безпечне листування під час ходьби

Всі ми знаємо, що читати і писати текстові повідомлення за кермом небезпечно для життя, а в більшості країн ще й незаконно. Проте йти і листуватися теж може бути небезпечним – можна, наприклад, запросто спіткнутися або врізатися в дерево, стовп, стіну і т.п. Складно повірити, але розробники додатків передбачили рішення і для таких випадків. Більш того, […]