Сім бета-версій прошивок iOS 9.3, фінальний реліз 21 березня і … понеслася! Можна пробачити все, що завгодно, але зависає браузер, помилки і вильоти при відкритті посилань, «мертвий» поштовий клієнт – це вже занадто.

З вищеописаними проблемами зіткнулися тисячі користувачів. Але найцікавіше, що проблеми спостерігаються не тільки на оновленні iOS 9.3, а й серед користувачів прошивок iOS 9.2.1. Через тиждень мовчання і офіційної відповіді на тисячі листів, на кшталт: «зверніться через форму підтримки на офіційному сайті», Apple відреагувала офіційно.

Ми в курсі даної проблеми і дуже скоро випустимо оновлення з її рішенням.
Приблизно так компанія відповіла одному з профільних ресурсів TechCrunch.

Швидше за все, проблема з працездатністю посилань виникла через одного з нововведень iOS 9. Universal Links – це запатентована компанією технологія, що дозволяє відкривати посилання в встановлених програм в обхід браузера Safari. Розробники самостійно реєструють подібні посилання, а потім перехід по ній з програми Пошта, Нотатки, iMessage та інших дозволяє моментально відкрити вміст в профільному додатку. За таким принципом працюють посилання на відео YouTube.

Задумка чудова і до релізу iOS 9.3 працювала відмінно.

Серед варіантів вирішення (про один з них ми писали) виниклої проблеми, була і рекомендація видалити додаток Booking.com. Нібито, саме через це сервісу порушується робота посилань. Заява виявилося фейковою і з проблемою стикаються навіть ті користувачі, які про існування подібного сервісу не чули.

Залишається чекати глобального оновлення прошивки, яка виправить цю проблему з «поломкою посилань». Радує, що Apple, нарешті, відгукнулася.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що робити, якщо iPhone перезавантажується сам?

Деякі користувачі iPhone часто скаржаться, що їх смартфони часом перезавантажуються самі по собі. Але одна справа, коли це трапляється один раз, і зовсім інша, якщо проблема повторюється кілька разів. Що ж робити в такому випадку? Спершу зробіть найважливіше і очевидне – перевірте наявність оновлень операційної системи. Якщо вони є, обов’язково встановіть, на останніх версіях iOS iPhone […]

Скидки в App Store на 11 марта 2014 года

Fruit Ninja HD  Скользя пальцем по экрану, вы виртуозно, как настоящий воин ниндзя, сбиваете спелые плоды. Но берегитесь — вас подстерегают бомбы. Одно неточное движение и взрыв прервет ваше увлекательно–фруктовое приключение. Но если вы обошли ловушку и благополучно перешагнули на следующие уровни, набрав наибольшее количество баллов среди игроков, то вас ждет сюрприз на электронной платформе […]

Аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad

Незважаючи на всі зусилля виробників, попит на планшетні комп'ютери продовжує падати. Причому, така ситуація може зберегтися і в майбутньому. Як відзначають експерти Digitimes Research, у другому кварталі поточного року світові поставки планшетів зменшаться до 42,84 мільйонів штук.   Однак, незважаючи на зниження обсягів поставок, аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad. Експерти відзначають, що в другому […]