Скільки циклів залишилося перш, ніж ти втратиш 20% ємності? Або більше.

У плані автономності MacBook практично не знає рівних, але і він не вічний. Якщо твій MacBook насилу доживає до обіду, прийшов час замінити батарею.

Сучасні маки легко тримають 1000 циклів перезарядки, тобто його можна кожен день повністю розряджати і заряджати, і в такому режимі батарея проживе років зо три. А ось ноутбуки 2008-2009 року були розраховані всього на 300 циклів, і, швидше за все, батарея вже накрилася. Ось докладний список максимальної кількості циклів для різних поколінь MacBook:

Звісно ж, варто періодично цікавитися станом батареї, щоб не залишитися в найневідповідніший момент без ноутбука. Тому тримай пару способів, як легко моніторити ступінь зносу акумулятора MacBook.
.
Подивися всю інформацію про акумулятор прямо в OS X

Не всі знають, що OS X сама постійно стежить за здоров’ям акумулятора MacBook. Щоб подивитися, в якому він стані, досить затиснути на клавіатурі Option (Alt) і клікнути по значку батареї в рядку меню. Як бачиш, на моєму MacBook все ок, його стан «нормальний».

Не дивно, ноутбуку всього два місяці. Якщо ти бачиш такий діагноз, знай – ти молодець, бережеш свій MacBook. Але напис може бути й інший:

– Термін експлуатації закінчується. Акумулятор ще нічого, але ноутбук вже працює не так довго, як спочатку. Побачивши такий напис, не поспішай бігти в сервіс, MacBook ще порадує тебе деякий час, але можеш вже відкладати гроші на заміну акумулятора.

– Потрібна заміна. Час заміни акумулятора прийшов. MacBook все ще функціонує, хоча час роботи пристойно скоротився. Можеш також користуватися ноутбуком, але з сервісом не затягуй.

– Потрібно обслуговування. Біжи негайно в сервіс, з акумулятором щось не так! Можливо, він пошкоджений або сильно гріється, що може нашкодити ноутбуку.

Що робити, якщо з акумулятором в Mac проблеми

Дивись, є два варіанти:

1. Якщо у тебе ще діє гарантія (1 рік), йди в магазин.

2. Якщо закінчилася, то рушай в сервіс.

В сервісі дізнаються, в чому справа, замовлять потрібні комплектуючі, замінять, як треба, батарею поставлять якісну, і, найголовніше, дадуть повну гарантію на всі роботи. Таку не дасть продавець батарейок з eBay.

Не завадить знати більше інформації про твою ситуацію, тому читай далі.

Дізнаємося кількість циклів

Можна дізнатися і більш докладну інформацію про батарею, циклах, що залишилися і т. Д. Для цього тисни на яблучко в лівому верхньому кутку → «Про це Mac».

Перед тобою інформація про комп’ютер і систему, а внизу кнопка «Звіт про систему». Відкриється програма з докладною інформацією про комп’ютер, роботу системи і т. п. Нас цікавить пункт «Апаратні засоби» → «Електроживлення». Тут зібрана вся інформація про роботу акумулятора, в тому числі, циклах перезарядки.

Я хочу більше інформації!

Добре, якщо тобі мало, скористайся спеціальним додатком, який надає всю інформацію про акумулятор MacBook, включаючи температуру, його стан в відсотках і багато іншого. Додаток називається coconutBattery, і, зі зрозумілих причин, його немає в App Store.

Цей додаток – це один з найкращих варіантів для моніторингу за станом акумулятора MacBook.

Не забувай регулярно перевіряти стан твого MacBook, щоб він прослужив якомога довше, а якщо прийшов час міняти акумулятор, то не тягни з сервісом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Після джейлбрейка Pangu з рахунків користувачів стали пропадати гроші

Багато користувачів так довго чекали виходу джейлбрейка iOS 9.3.3/9.3.2, що зовсім забули про безпеку. Утиліта для злому останніх версій iOS 9 від Pangu виявилася досить своєрідною. Крім серйозних обмежень в технічному плані («напівприв’язаність» джейлбрейка, відсутність підтримки 32-бітних пристроїв), при виконанні джейлбрейка від користувача потрібно ще і введення даних свого Apple ID – логіну і паролю Незважаючи […]

SpaceX виклала панорамне відео з турбіни Hyperloop

Нещодавно компанія SpaceX провела конкурс, в ході якого 27 команд розробників представили свої варіанти прототипів капсул для Hyperloop. Мета заходу – підстьобнути ззовні інтерес до проекту Hyperloop, простимулювати інженерів і максимально прискорити роботу над проектом вакуумного поїзда. Під час проведення першого етапу конкурсу в SpaceX відзняли панорамне відео за допомогою їх власного тестового візка. Зліва […]

Google намеревается составить конкуренцию Apple в музыкальном сервисе

Вчера компания Google объявила всему миру о запуске нового платного сервиса YouTube Music Key – сервиса, предоставляющего пользователям возможность прослушивать и воспроизводить в фоновом режиме музыку с популярного сайта, обладать доступом к плейлистам в автономном режиме. На данный момент YouTube Music Key функционирует в бета-версии стоимостью $7,99 в месяц. По истечении пробного периода ценник вырастет […]