Скільки циклів залишилося перш, ніж ти втратиш 20% ємності? Або більше.

У плані автономності MacBook практично не знає рівних, але і він не вічний. Якщо твій MacBook насилу доживає до обіду, прийшов час замінити батарею.

Сучасні маки легко тримають 1000 циклів перезарядки, тобто його можна кожен день повністю розряджати і заряджати, і в такому режимі батарея проживе років зо три. А ось ноутбуки 2008-2009 року були розраховані всього на 300 циклів, і, швидше за все, батарея вже накрилася. Ось докладний список максимальної кількості циклів для різних поколінь MacBook:

Звісно ж, варто періодично цікавитися станом батареї, щоб не залишитися в найневідповідніший момент без ноутбука. Тому тримай пару способів, як легко моніторити ступінь зносу акумулятора MacBook.
.
Подивися всю інформацію про акумулятор прямо в OS X

Не всі знають, що OS X сама постійно стежить за здоров’ям акумулятора MacBook. Щоб подивитися, в якому він стані, досить затиснути на клавіатурі Option (Alt) і клікнути по значку батареї в рядку меню. Як бачиш, на моєму MacBook все ок, його стан «нормальний».

Не дивно, ноутбуку всього два місяці. Якщо ти бачиш такий діагноз, знай – ти молодець, бережеш свій MacBook. Але напис може бути й інший:

– Термін експлуатації закінчується. Акумулятор ще нічого, але ноутбук вже працює не так довго, як спочатку. Побачивши такий напис, не поспішай бігти в сервіс, MacBook ще порадує тебе деякий час, але можеш вже відкладати гроші на заміну акумулятора.

– Потрібна заміна. Час заміни акумулятора прийшов. MacBook все ще функціонує, хоча час роботи пристойно скоротився. Можеш також користуватися ноутбуком, але з сервісом не затягуй.

– Потрібно обслуговування. Біжи негайно в сервіс, з акумулятором щось не так! Можливо, він пошкоджений або сильно гріється, що може нашкодити ноутбуку.

Що робити, якщо з акумулятором в Mac проблеми

Дивись, є два варіанти:

1. Якщо у тебе ще діє гарантія (1 рік), йди в магазин.

2. Якщо закінчилася, то рушай в сервіс.

В сервісі дізнаються, в чому справа, замовлять потрібні комплектуючі, замінять, як треба, батарею поставлять якісну, і, найголовніше, дадуть повну гарантію на всі роботи. Таку не дасть продавець батарейок з eBay.

Не завадить знати більше інформації про твою ситуацію, тому читай далі.

Дізнаємося кількість циклів

Можна дізнатися і більш докладну інформацію про батарею, циклах, що залишилися і т. Д. Для цього тисни на яблучко в лівому верхньому кутку → «Про це Mac».

Перед тобою інформація про комп’ютер і систему, а внизу кнопка «Звіт про систему». Відкриється програма з докладною інформацією про комп’ютер, роботу системи і т. п. Нас цікавить пункт «Апаратні засоби» → «Електроживлення». Тут зібрана вся інформація про роботу акумулятора, в тому числі, циклах перезарядки.

Я хочу більше інформації!

Добре, якщо тобі мало, скористайся спеціальним додатком, який надає всю інформацію про акумулятор MacBook, включаючи температуру, його стан в відсотках і багато іншого. Додаток називається coconutBattery, і, зі зрозумілих причин, його немає в App Store.

Цей додаток – це один з найкращих варіантів для моніторингу за станом акумулятора MacBook.

Не забувай регулярно перевіряти стан твого MacBook, щоб він прослужив якомога довше, а якщо прийшов час міняти акумулятор, то не тягни з сервісом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Game of War – Fire Age

Game of War – Fire Age – многопользовательская онлайн RTS игра для iOS от калифорнийской студии Machine Zone. Проект стартовал в 2013 году. Разработчики нацелены привлечь в свою игру сотни тысяч пользователей со всего мира. В Game of War – Fire Age на голову игрока ложится тяжёлое бремя короны. Да, стать королём здесь возможно уже […]

SpaceX перенесла перший політ на Марс на 2020 рік

Елон Маск не збирається розлучатися з мрією про Марс, але плани SpaceX з колонізації цього світу виявилися занадто амбіційними. Компанія відклала безпілотну місію на Червону планету на два роки – космічний апарат Red Dragon не буде готовий до польоту в 2018 році і відправиться в свою подорож тільки в 2020-му. «Ми були націлені на 2018 рік, […]

Walking War Robots – великие сражения

Любители многопользовательских баталий на огромных мехах чувствуют себя несколько обделенными, так как подобных игр на PC, как и на мобильных платформах, почти не выходит. Более того, даже те приложения, что имеются на последней платформе, к сожалению, не могут похвастаться хорошим качеством… Однако все же небольшая надежда есть на то, что скоро ситуация улучшиться. Дело в […]