Скільки циклів залишилося перш, ніж ти втратиш 20% ємності? Або більше.

У плані автономності MacBook практично не знає рівних, але і він не вічний. Якщо твій MacBook насилу доживає до обіду, прийшов час замінити батарею.

Сучасні маки легко тримають 1000 циклів перезарядки, тобто його можна кожен день повністю розряджати і заряджати, і в такому режимі батарея проживе років зо три. А ось ноутбуки 2008-2009 року були розраховані всього на 300 циклів, і, швидше за все, батарея вже накрилася. Ось докладний список максимальної кількості циклів для різних поколінь MacBook:

Звісно ж, варто періодично цікавитися станом батареї, щоб не залишитися в найневідповідніший момент без ноутбука. Тому тримай пару способів, як легко моніторити ступінь зносу акумулятора MacBook.
.
Подивися всю інформацію про акумулятор прямо в OS X

Не всі знають, що OS X сама постійно стежить за здоров’ям акумулятора MacBook. Щоб подивитися, в якому він стані, досить затиснути на клавіатурі Option (Alt) і клікнути по значку батареї в рядку меню. Як бачиш, на моєму MacBook все ок, його стан «нормальний».

Не дивно, ноутбуку всього два місяці. Якщо ти бачиш такий діагноз, знай – ти молодець, бережеш свій MacBook. Але напис може бути й інший:

– Термін експлуатації закінчується. Акумулятор ще нічого, але ноутбук вже працює не так довго, як спочатку. Побачивши такий напис, не поспішай бігти в сервіс, MacBook ще порадує тебе деякий час, але можеш вже відкладати гроші на заміну акумулятора.

– Потрібна заміна. Час заміни акумулятора прийшов. MacBook все ще функціонує, хоча час роботи пристойно скоротився. Можеш також користуватися ноутбуком, але з сервісом не затягуй.

– Потрібно обслуговування. Біжи негайно в сервіс, з акумулятором щось не так! Можливо, він пошкоджений або сильно гріється, що може нашкодити ноутбуку.

Що робити, якщо з акумулятором в Mac проблеми

Дивись, є два варіанти:

1. Якщо у тебе ще діє гарантія (1 рік), йди в магазин.

2. Якщо закінчилася, то рушай в сервіс.

В сервісі дізнаються, в чому справа, замовлять потрібні комплектуючі, замінять, як треба, батарею поставлять якісну, і, найголовніше, дадуть повну гарантію на всі роботи. Таку не дасть продавець батарейок з eBay.

Не завадить знати більше інформації про твою ситуацію, тому читай далі.

Дізнаємося кількість циклів

Можна дізнатися і більш докладну інформацію про батарею, циклах, що залишилися і т. Д. Для цього тисни на яблучко в лівому верхньому кутку → «Про це Mac».

Перед тобою інформація про комп’ютер і систему, а внизу кнопка «Звіт про систему». Відкриється програма з докладною інформацією про комп’ютер, роботу системи і т. п. Нас цікавить пункт «Апаратні засоби» → «Електроживлення». Тут зібрана вся інформація про роботу акумулятора, в тому числі, циклах перезарядки.

Я хочу більше інформації!

Добре, якщо тобі мало, скористайся спеціальним додатком, який надає всю інформацію про акумулятор MacBook, включаючи температуру, його стан в відсотках і багато іншого. Додаток називається coconutBattery, і, зі зрозумілих причин, його немає в App Store.

Цей додаток – це один з найкращих варіантів для моніторингу за станом акумулятора MacBook.

Не забувай регулярно перевіряти стан твого MacBook, щоб він прослужив якомога довше, а якщо прийшов час міняти акумулятор, то не тягни з сервісом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 10.0.2: вирішені баги з EarPods і медіатекою iCloud

Що змушує Apple так часто випускати оновлення мобільної операційної системи iOS 10? Баги і помилки, які потрібно виправляти. І займається цим компанія оперативно. На днях вийшла бета-версія iOS 10.1 для розробників, а потім і учасників публічного бета-тестування, як слідом за нею компанія випускає повноцінну iOS 10.0.2. Так, це релізна версія, яку можуть встановити всі користувачі без […]

Проблемы iOS 8.3 уже в первый день

Установив новую версию iOS 8.3, владельцы мобильных устройств принялись за диагностику системы в поисках багов и ошибок. Их поиск увенчался по меньшей мере одним успехом. Многочисленные жалобы поступают от различных iOS-юзеров с проблемами, связанными с сканером отпечатка пальца Touch ID на новой операционной системе. Данная ошибка чаще всего  выявляется при использовании функции покупки через App […]

Apple выпустила руководство по языку программирования Swift

В июне текущего года Apple представила кое-что действительно интересное для разработчиков, а именно язык программирования Swift. Изучать его можно уже сегодня, ведь компания предоставила общественности официальное руководство по написанию программ на языке Swift, а также существует специальные блог, в котором публикуются статьи, мануалы и новости, которые могут заинтересовать разработчиков. Однако, сейчас возможность изучать данный язык […]