Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок.

В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив.
З одного боку новий додаток отримало полегшений дизайн, але з іншого – виконання деяких функцій стало неочевидним. Багато стикаються з проблемою при спробі об’єднати кілька логічних дисків в один.
Після вибору носія бачимо поточну структуру розділів на ньому. Додати новий можна без праці кнопкою “+”, зменшити розмір завантажувального тому теж вийде простим перетягуванням маркера на круговій діаграмі. Але як видалити невеликий розділ, який був створений раніше і за рахунок звільненого простору збільшити основний логічний диск?

1. Встановлюємо курсор на сам накопичувач (не так на логічні диски).
2. Натискаємо кнопку Розбити на розділи.
3. Виділяємо розділ, який потрібно видалити.
4. Натискаємо “-” під діаграмою.
5. Маркером на діаграмі збільшуємо розмір поточного розділу.
6. Натискаємо Застосувати.

Як бачите, якщо розмір логічного тому, що потрібно видалити, малий щодо загального простору на диску, то потрапити на нього проблематично. При наведенні на сектор відображається назва і розмір. Інформація перекриває сам розділ, а натискання на неї не призводить до виділення. Потрібно просто потрапити в порожнє місце сектора, яке вільно.

Чи не найочевидніше рішення від Apple. Незручно доведеться тим, хто відокремлює невеликі логічні диски для установки Bootcamp або інших операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Журналіст повернувся на iPhone 6s після двох тижнів використання iPhone SE

У березні цього року Apple провела презентацію, в ході якої був представлений міні-флагман iPhone SE. Технічно це той же iPhone 6s, тільки в більш компактному корпусі і з «урізаним» функціоналом. Новий iPhone залишається досить суперечливим апаратом і в першу чергу через діагоналі дисплея: 4 дюйма вже замало для 2016 року. Багато хто чекав, що і […]

У лондонському аеропорту поліція «знешкодила» власника чохла для iPhone у вигляді пістолета

У минулому році поліція застерегла британців від покупки чохлів у вигляді пістолета. Правоохоронці не мають нічого проти використання подібних аксесуарів, проте їх оманливий зовнішній вигляд може привести до серйозних наслідків – коли рукоятка футляра стирчить з кишені, то незрозуміло,  ця зброя або просто гаджет. Сьогодні через незвичайного чохла в лондонському аеропорту був затриманий власник iPhone. […]

Apple не змогла переманити колишніх користувачів Galaxy Note 7

Незважаючи на несподіваний подарунок долі у вигляді вибухаючого Galaxy Note 7, Apple так і не забрала у Samsung відданих користувачів і не стала головним гравцем ринку. Аналітики кажуть, що подвійна камера або 3D Touch – це не ті функції, заради яких фанати корейського виробника покинуть все і побіжать в магазини конкурента. Стівен Бейкер, аналітик дослідницької фірми […]