Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок.

В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив.
З одного боку новий додаток отримало полегшений дизайн, але з іншого – виконання деяких функцій стало неочевидним. Багато стикаються з проблемою при спробі об’єднати кілька логічних дисків в один.
Після вибору носія бачимо поточну структуру розділів на ньому. Додати новий можна без праці кнопкою “+”, зменшити розмір завантажувального тому теж вийде простим перетягуванням маркера на круговій діаграмі. Але як видалити невеликий розділ, який був створений раніше і за рахунок звільненого простору збільшити основний логічний диск?

1. Встановлюємо курсор на сам накопичувач (не так на логічні диски).
2. Натискаємо кнопку Розбити на розділи.
3. Виділяємо розділ, який потрібно видалити.
4. Натискаємо “-” під діаграмою.
5. Маркером на діаграмі збільшуємо розмір поточного розділу.
6. Натискаємо Застосувати.

Як бачите, якщо розмір логічного тому, що потрібно видалити, малий щодо загального простору на диску, то потрапити на нього проблематично. При наведенні на сектор відображається назва і розмір. Інформація перекриває сам розділ, а натискання на неї не призводить до виділення. Потрібно просто потрапити в порожнє місце сектора, яке вільно.

Чи не найочевидніше рішення від Apple. Незручно доведеться тим, хто відокремлює невеликі логічні диски для установки Bootcamp або інших операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Акселерометр смартфона можна ввести в оману, використовуючи звукові хвилі

Група дослідників з університетів Мічигану і Південної Кароліни продемонструвала, що оперуючи звичайними звуковими хвилями, можна обдурити акселерометр сучасного смартфона, передавши пристрою і додаткам підроблені дані. Атака, розроблена фахівцями, отримала назву WALNUT і вона дуже проста. По суті, акселерометр являє собою прилад, призначений для вимірювання уявного прискорення, і класичний акселерометр складається з чутливої маси, прикріпленої до […]

Трамп повідомив про те, що Apple побудує три нові заводи в США

Дональд Трамп дав журналістам видання The Wall Street Journal невелике інтерв’ю. З нього стало відомо про те, що Apple все ще розглядає можливість перенесення частини виробництва в США. Згідно з наявними даними, в майбутньому купертінівці за підтримки компанії Foxconn можуть побудувати на території США три нові заводи, на яких будуть збиратися яблучні мобільні пристрої. Поки […]

Apple змінила алгоритм роботи сенсора Touch ID і Майстер-пароля

Дуже часто Apple в свою операційну систему iOS включає нововведення, які пересічний користувач може і не помітити. Кілька днів тому компанія переглянула список правил, які вимагають від користувача введення майстер-пароля і Touch ID. Майстер-пароль – це числова комбінація, яка використовується в якості альтернативи Touch ID і запобігає доступ до системних налаштувань і вмісту смартфона стороннім. […]