Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок.

В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив.
З одного боку новий додаток отримало полегшений дизайн, але з іншого – виконання деяких функцій стало неочевидним. Багато стикаються з проблемою при спробі об’єднати кілька логічних дисків в один.
Після вибору носія бачимо поточну структуру розділів на ньому. Додати новий можна без праці кнопкою “+”, зменшити розмір завантажувального тому теж вийде простим перетягуванням маркера на круговій діаграмі. Але як видалити невеликий розділ, який був створений раніше і за рахунок звільненого простору збільшити основний логічний диск?

1. Встановлюємо курсор на сам накопичувач (не так на логічні диски).
2. Натискаємо кнопку Розбити на розділи.
3. Виділяємо розділ, який потрібно видалити.
4. Натискаємо “-” під діаграмою.
5. Маркером на діаграмі збільшуємо розмір поточного розділу.
6. Натискаємо Застосувати.

Як бачите, якщо розмір логічного тому, що потрібно видалити, малий щодо загального простору на диску, то потрапити на нього проблематично. При наведенні на сектор відображається назва і розмір. Інформація перекриває сам розділ, а натискання на неї не призводить до виділення. Потрібно просто потрапити в порожнє місце сектора, яке вільно.

Чи не найочевидніше рішення від Apple. Незручно доведеться тим, хто відокремлює невеликі логічні диски для установки Bootcamp або інших операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Facebook тестує програми за допомогою 2000 смартфонів і 8 Mac міnі

Facebook дуже серйозно підійшла до процесу тестування своїх мобільних додатків, повідомляє The Verge. Для того, щоб переконатися в надійності роботи Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram вона використовує 2000 тестових смартфонів. На території одного з дата-центрів Facebook, що тягнеться на пагорбах міста Прайнвілл в штаті Орегон, встановлений ряд з 60 серверних шаф. У кожному з них знаходиться […]

Viber тепер шифрує повідомлення і пропонує «Приховані чати»

Все заради безпеки користувачів. Ще на початку квітня популярний месенджер WhatsApp включив шифрування листування для будь-яких типів повідомлень і контенту. Тепер до числа «повністю безпечних месенджерів» приєднався і Viber. Повідомлення, фотографії, відео та аудіо – все це проходить повну шифровку. Таким чином, отримати доступ до відправленого контенту не можуть навіть розробники месенджера. Крім повної анонімності […]

Як працює Uber і рівень його сервісу. Україна

Uber – Міжнародна компанія, заснована в (Сан-Франциско, США), яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв. На початку свого становлення американський стартап співпрацював тільки з власниками автомобілів представницького класу. Однак в 2012 році був запущений сервіс UberX, який запропонував клієнтам бюджетні поїздки на менш розкішних автомобілях. Наприкінці 2015 року […]