Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок.

В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив.
З одного боку новий додаток отримало полегшений дизайн, але з іншого – виконання деяких функцій стало неочевидним. Багато стикаються з проблемою при спробі об’єднати кілька логічних дисків в один.
Після вибору носія бачимо поточну структуру розділів на ньому. Додати новий можна без праці кнопкою “+”, зменшити розмір завантажувального тому теж вийде простим перетягуванням маркера на круговій діаграмі. Але як видалити невеликий розділ, який був створений раніше і за рахунок звільненого простору збільшити основний логічний диск?

1. Встановлюємо курсор на сам накопичувач (не так на логічні диски).
2. Натискаємо кнопку Розбити на розділи.
3. Виділяємо розділ, який потрібно видалити.
4. Натискаємо “-” під діаграмою.
5. Маркером на діаграмі збільшуємо розмір поточного розділу.
6. Натискаємо Застосувати.

Як бачите, якщо розмір логічного тому, що потрібно видалити, малий щодо загального простору на диску, то потрапити на нього проблематично. При наведенні на сектор відображається назва і розмір. Інформація перекриває сам розділ, а натискання на неї не призводить до виділення. Потрібно просто потрапити в порожнє місце сектора, яке вільно.

Чи не найочевидніше рішення від Apple. Незручно доведеться тим, хто відокремлює невеликі логічні диски для установки Bootcamp або інших операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple работает над обновлением IOS версии 8.4, которое добавит новый музыкальный сервис

Компания Apple сейчас загружена по полной: она одновременно работает над прошивками iOS 8.2, 8.3 и 9.0. Теперь к этому длинному списку добавилась прошивка 8.4. По слухам, iOS 8.4 уже находится в разработке и носит кодовое название популярного горнолыжного курорта в Колорадо – Copper (медь). Также известно, что выход обновления запланирован после Apple Watch, поэтому ждать […]

Астрономи стали свідками народження відразу декількох планет в одній системі

Вперше група астрономів з Університету Райса виявила одночасно відразу три просторові газові кільця, що оточують молоду зірку HD 163296, що знаходиться майже в 400 світлових років від нас. Самі кільця являють собою вільний простір усередині протопланетного диска, розділений частинками космічного пилу. Їх наявність вказує на те, що почався процес формування планет. Правда, незважаючи на те, що […]

Ігровий сервіс Steam отримав тотальний редизайн

Відомий розробник комп’ютерних ігор Valve нарешті дозріла на повний редизайн ігрового сервісу Steam. Крім поліпшеного зовнішнього вигляду, адаптованого для швидкого і зручного пошуку контенту, компанія інтегрувала й декілька нових функцій. По-перше, в Steam Discovery Update 2.0 з’явилася можливість швидкого маркування ігор: додавання в список бажаних або виставлення рейтингу. По-друге, відображається і список раніше переглянутих ігор, а […]