Для кого це потрібно: продвинутим власникам прокачаних MacBook, які мають кілька внутрішніх або зовнішніх жорстких дисків. Ще всім, хто хоче створити Raid-масив. Коротше кажучи, не секретарок.

В OS X El Capitan з незрозумілих причин урізали можливості стандартного додатка Дискова утиліта. Додаток позбувся ряду корисних можливостей, наприклад, тепер з її допомогою не вийде створити Raid-масив.
З одного боку новий додаток отримало полегшений дизайн, але з іншого – виконання деяких функцій стало неочевидним. Багато стикаються з проблемою при спробі об’єднати кілька логічних дисків в один.
Після вибору носія бачимо поточну структуру розділів на ньому. Додати новий можна без праці кнопкою “+”, зменшити розмір завантажувального тому теж вийде простим перетягуванням маркера на круговій діаграмі. Але як видалити невеликий розділ, який був створений раніше і за рахунок звільненого простору збільшити основний логічний диск?

1. Встановлюємо курсор на сам накопичувач (не так на логічні диски).
2. Натискаємо кнопку Розбити на розділи.
3. Виділяємо розділ, який потрібно видалити.
4. Натискаємо “-” під діаграмою.
5. Маркером на діаграмі збільшуємо розмір поточного розділу.
6. Натискаємо Застосувати.

Як бачите, якщо розмір логічного тому, що потрібно видалити, малий щодо загального простору на диску, то потрапити на нього проблематично. При наведенні на сектор відображається назва і розмір. Інформація перекриває сам розділ, а натискання на неї не призводить до виділення. Потрібно просто потрапити в порожнє місце сектора, яке вільно.

Чи не найочевидніше рішення від Apple. Незручно доведеться тим, хто відокремлює невеликі логічні диски для установки Bootcamp або інших операційних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Apple Music з’явиться музика високої якості

Наступного року крім презентації нових гаджетів і операційних систем iOS 10 і OS X 10.12, Apple планує зробити для користувачів цікавий сюрприз. Яблучні представлять новий аудіоформат музики в Apple Music для шанувальників високоякісного звуку. Про це розповіли деякі джерела в компанії. Реалізувати свій план вони планують появою в Apple Music музики в HD-якості протягом наступного […]

«Батько iPod» не має великих успіхів в Google

Чоловік, якого журналісти встигли прозвати батьком iPod і хресним батьком Nest, тепер змушений задовольнятися посадою радника в корпорації Alphabet. Легендарного Тоні Фаделла зняли з посади гендиректора компанії Nest, яка прославилася виробництвом інноваційних термостатів. Причини такого рішення не повідомляються, проте можна припустити, що це пов'язано із серією прикрих провалів, які переслідували Nest останнім часом. За словами […]

В OS X El Capitan знайдена серйозна уразливість

З виходом чергового оновлення OS X 10.11 El Capitan серед сотень нововведень і виправлень, операційна система отримала і вельми цікаву функцію – System Integrity Protection (SIP). Її завдання полягає в забезпеченні захисту і цілісності системи. По суті, SIP – це «пісочниця», в якій працюють всі додатки і стороннє ПО, а доступ до самого серця файлової […]