«Батьківський контроль» є ідеальним способом налаштування машини під необхідні параметри – як для дітей, так і для робочого місця (якщо ти начальник-нелюд). Пройдемося по його можливостям.

Для використання функції потрібно створити новий профайл. Можна використовувати гостьовий профайл або новий. Для нього потрібно вказати вік користувача, ім’я та пароль (новий або можна пароль від iCloud). Щоб створити профайл:

1. Зайди в Налаштування

2. Вибери «Батьківський контроль»

3. розблокуйте функціонал (клацнути по замочку і ввести пароль)

4. Натисни на «+» внизу лівої колонки.

5. Створюй профайл.

Після цього можна приступити до налаштування облікового запису. Для нього використовуються всі шість доступних вкладок – «Програми», «Веб», «Магазин», «Час», «Конфіденційність» і «Інше».

Вкладка «Програми», як не складно здогадатися, можна обмежити доступ до роботи з веб-камерою, Mail, Game Center і взагалі виставити використання тільки певної кількості додатків.

Друга вкладка, «Веб», відповідає за роботу інтернету. Є три основних можливості – дати необмежений доступ до мережі, обмежити доступ тільки до певних сайтів (їх потрібно вводити самостійно) або дозволити доступ тільки до певної кількості ресурсів.


«Магазин» відповідає за роботу з iTunes. Тут настроюється робота з контентом і доступом. Можна заборонити доступ до iTunes Store або iBooks Store. В іншому випадку, можна обмежити доступ до «дорослого контенту».

«Час» відповідає за … час роботи на комп’ютері. Можна виставити проміжки під час яких не дозволений доступ або задати певну кількість часу, який можна витратити на роботу.
У «Приватності» визначаються параметри, доступ до яких може запитувати створений профайл. Наприклад, зберігати зображення або користуватися даними геолокації.

Остання вкладка відповідає за роботу з аксесуарами і деякими системними можливостями
Як можна помітити, «Батьківський контроль» дає максимум можливостей для створення машини для роботи або навчання. Чи не грішно і скористатися.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple отримала зі старих iPhone і iPad близько тонни золота

Компанія Apple поділилася деякими даними, пов'язаними з утилізацією гаджетів. Зокрема, купертінівці повідомили про те, що їм вдалося витягти близько тони золота, а також значну кількість інших елементів, придатних для повторної переробки, з утилізованих iPhone і iPad. Останнім часом Apple приділяє дедалі більше уваги утилізації пристроїв, наприклад, в рамках першої в цьому році презентації представники яблучної компанії показали […]

Sony створила датчик для камери смартфона, здатний знімати зі швидкістю 960 кадрів за секунду

Останнім часом камери, вбудовані в смартфони, мають часом настільки вражаючі характеристики, що дивуєшся: і як це ми раніше обходилися простенькою 0,3-мегапіксельною камерою в якомусь Siemens CX65? Але межі досконалості, як ми всі знаємо, немає, і недавно фахівці Sony Semiconductor Solutions Corporation представили CMOS-датчик нового типу, в який включені елементи цифрової обробки сигналів, а також динамічна […]

За Slide To Unlock Samsung заплатить Apple $120 млн

Останні кілька місяців у Samsung явно не склалися. Спочатку займисті смартфони Galaxy Note 7, повторна заміна яких не врятувала ситуацію, а тепер ще й програний суд з Apple. За рішенням суддів, розгляд, який триває ще з 2011 року і пов’язаний з використанням функції розблокування екрану смартфону за допомогою свайпу і функції Slide to Unlock, закінчився […]