Американський діловий журнал Fortune оприлюднив рейтинг п’ятдесяти найвидатніших особистостей сучасності. Подібний список складається третій рік поспіль і ґрунтується на досягненнях кандидатів за минулі 365 днів.

У бізнесі, державному управлінні, благодійності та мистецтві ці чоловіки і жінки змінюють світ, надихаючи інших робити те ж саме.

Керівник компанії Apple замикає Петерка переможців. Редакція Fortune захоплюється позицією Кука в протистоянні зі спецслужбами США у справі стрілка з Сан-Бернардіно. Саме відмова йти на повідку в уряду різко підвищив рейтинг глави Apple в очах світової громадськості.

Подібна принципова позиція стала вирішальним фактором при визначенні місця Кука в топі світових лідерів.

Очолив рейтинг глава інтернет-компанії Amazon.com, власник аерокосмічної компанії Blue Origin і видавничого дому The Washington Post – Джеффрі Безос.

Діяльність підконтрольних компаній зробила Безоса причетним до розвитку інтернет індустрії, освоєння космосу і підтримці свободи слова. Все це в сукупності зробило його «лідером лідерів».
У трійку переможців увійшли Федеральний канцлер Німеччини – Ангела Меркель і Аун Сан Су Брехні – азіатська політична діячка, лідер «Національної ліги за демократію».

Між ними і главою Apple розташувався Папа Римський Франциск, який за рік домігся великих успіхів у популяризації релігії, особливо серед молоді.

З повним списком видатних лідерів минулого року можна ознайомитися на сайті Fortune.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Android з’явиться автоматична активація режиму модему

Можливість використовувати смартфон або планшет в якості мобільної точки доступу для роздачі Інтернету на інші пристрої є надзвичайно корисною функцією. Це може стати в нагоді в разі, коли потрібно вийти в мережу за допомогою планшета або ноутбука без LTE-модуля, а поблизу немає точки Wi-Fi. Але щоб активувати режим модему на смартфоні, часто доводиться заходити в налаштування […]

Секрети швидкого перегляду на Mac, про які ти напевно не знав

Функція швидкого перегляду – дуже зручна і корисна фішка OS X. Щоб не відкривати / закривати кожне зображення, можна скористатися клавішею “пробіл”. Але у цієї можливості є кілька варіацій, про які не всі знають. Перегляд декількох файлів в одному вікні Зручний інструмент для того, щоб швидко вибрати потрібні зображення з великою медіатеки. Для цього виділи […]

iPhone 5s и 5с – лидеры американского рынка смартфонов

    В Соединенных Штатах, по показателям сентября, iPhone 5S стал обладателем звания самого продаваемого смартфона. Компания, по статистическим исследованиям продаж Genuity Canaccord, выдала информацию о том, что последние модели iPhone вошли в первую тройку лидеров продаж у четырех крупнейших поставщиков смартфонов. По новым данным, продажи смартфонов компании Apple обогнали даже абсолютного лидера продаж – […]