Крім блокування екрану паролем або відбитком пальця, в iOS є режим обмежень, що дозволяє відключити більшість функцій і заборонити доступ до конкретного контенту. У цій статті розглянемо варіант використання обмежень Safari – доступ тільки до обраних сайтів.

У ситуаціях, коли телефон потрапляє до рук інших людей, я завжди намагаюся якомога швидше забрати його назад. Чи не тому що жадібний, а тому що на iPhone у мене купа конфіденційної інформації. І вона всюди: в нотатках, у фотоальбомах, в повідомленнях і навіть центрі повідомлень нерідко світиться. Тому перед тим, як “дати подзвонити”, я завжди заходжу в налаштування і включаю режим Обмеженого доступу, що дозволяє відрізати всі вибрані мною дані в додатках від інших людей.

Знайти функцію можна в меню налаштувань Основні → Обмеження. Створи пароль і включи режим, щоб всі пункти стали видимими.

Тепер прокрути трохи вниз і кликни Веб-сайти. Тут як раз і налаштовується доступ до контенту Safari: можна залишити все без змін, включити “дитячий” режим або ж дозволити тільки певні сайти. Натисни на останній пункт і ти зможеш редагувати список дозволених сторінок.

Працездатність функції в браузері ти зможеш відразу після включення – просто зайди в Safari і перейди на будь-який сайт, який не ввійшов до списку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple та U2 спільними зусиллями запустили автобус віртуальної реальності

Завдяки зусиллям компаній Samsung, Google, Sony та інших більi дрібних компаній зріс інтерес до так званих технологій віртуальної реальності. Сьогодні навіть існує спеціальний стартап, який займається розробкою шолома віртуальної реальності на базі планшета iPad mini. Як нещодавно стало відомо, американська корпорація сумісно з ірландською групою U2 запустила цілий автобус «віртуальної реальності». Всередині такого автобусу споживачі […]

iPhone 7 отримає найшвидший LTE чіп

Ще навесні ходили чутки про те, що Apple відмовиться від співпраці з Qualcomm і перейде на LTE чіпи іншого розробника. Схоже, що вони виявилися правдою. CEO корпорації Qualcomm, Стів Моленкопф заявив, що один з головних партнерів компанії піде до конкурента. Як ми розуміємо, «партнер» – це Apple, а «конкурент» – Intel. Ми сумніваємося, що компанії […]

Windows 10 буде боротися з шифрувальником за допомогою Controlled Folder Access

Останнім часом шифрувальники стали по-справжньому масовою загрозою, і справа навіть не в таких масштабних кампаніях, як WannaCry і Petya. Справа в тому, що активних вимагачів налічуються сотні, а представники кримінального світу давно зрозуміли, що шифрувальники приносять хороші гроші, і почали не просто «штампувати» нових шкідників, але й продавати їх за схемою Ransomware-as-a-Service (RaaS), тобто «вимагач […]