Від побутових казусів ніхто не застрахований. Залив MacBook, впустив айфон, дав пограти дітям і все, позбувся декількох  тисяч гривень на ремонт, а то і пішов продавати на запчастини. Прикро.
Не засмучуються тільки ті, хто захистив свій iPhone або Mac. Так, так само як автомобіль або майно.

Навіщо захищати iPhone або Mac

Сервісна програма – можливість позбавити себе від зайвого головного болю і отримати новий девайс замість безнадійно зламаного. Швидко і на місці, без зайвих розглядів.

Офіційна гарантія тут ні при чому. Адже згідно з її умовами, ремонту підлягає тільки пристрій, що вийшов з ладу з вини виробника. Пролита рідина і пошкоджений від падіння екран явно не потрапляють під заводський брак.

Тут на допомогу приходить сервісна програма.
Від чого захистить сервісна програма? Практично від усього. Залив девайс, розбив або пошкодив його – дурниця, тримай новий. Сервісна програма працює навіть у випадках, коли гаджет Apple був вкрадений. В Україні такий варіант теж є.

Те, про що ти подумав, не спрацює: не слід спеціально ламати айфон, щоб отримати новий.
Схема заміни діє, якщо:
Купив девайс за умовами Сервісної програми (послуга є в re: Store);
Використовував девайс за призначенням. iPhone, яким забивали цвяхи або відкривали пляшки, не замінять 🙂

Без зайвої тяганини можна отримати повністю справний, навіть новий пристрій. Дрібні поломки усуваються за лічені дні.
Як і де вступити в сервісну програму
Просто додай до ціни 10% від вартості пристрою і вирушай в найближчий перевірений магазин.
Кажеш, дорого? Даремно. Заміна тієї ж материнської плати або екрану iPhone коштує набагато дорожче, ніж 10% від його первинної вартості. Про те, як живеться власникам iPhone 6s з розбитим екраном, краще не думати. Участь у відділі технічного обслуговування програмі виходить дешевше ремонтних робіт!

За умовами у тебе є 365 днів «на помилку». Спи спокійно.
Коли дізнаєшся ціну ремонту чергового флагмана Apple, задумайся про свій гаманець. Просто є варіант краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що буде з Apple тепер, коли Трамп став президентом США

Нового президента США вже привітали з перемогою на виборах. За актуальними даними за Дональда Трампа свій голос віддали 47,9% громадян; у найближчого опонента Хілларі Клінтон (Демократична партія) – 47,3%. Не будемо заглиблюватися в політику, а просто згадаємо вересневий виступ Трампа перед виборцями штату Айова: “Apple і найбільші IT-компанії будуть виробляти iPhone, комп’ютери і всю продукції на території […]

App Store продає тільки чисті яблука

Про те, що в App Store посилилася політика модерації стало відомо від розробників додатка SeaNav. Остання версія їх витвору не була схвалена в App Store через наявність в описі і мета-даних згадок про Pebble SmartWatch. Про це один з розробників написав на офіційному форумі компанії Pebble. У записі на форумі Pebble розробник програми SeaNav виклав […]

Новий iPad Pro виявився слабшим 12,9-дюймової моделі

Новий iPad Pro, який знайшов чимало переваг перед 12,9-дюймової версією, виявився набагато слабшим за нього в апаратному плані. Як повідомляють колеги з видання TechCrunch, розрив за потужністю між двома поколіннями пристроїв забезпечує вдвічі менший обсяг ОЗУ новинки, рівний 2 ГБ, а також «урізана» версія процесора А9Х. Виступаючи на презентації, Філ Шиллер так захопився розповідями про неймовірні можливості нового […]