Від побутових казусів ніхто не застрахований. Залив MacBook, впустив айфон, дав пограти дітям і все, позбувся декількох  тисяч гривень на ремонт, а то і пішов продавати на запчастини. Прикро.
Не засмучуються тільки ті, хто захистив свій iPhone або Mac. Так, так само як автомобіль або майно.

Навіщо захищати iPhone або Mac

Сервісна програма – можливість позбавити себе від зайвого головного болю і отримати новий девайс замість безнадійно зламаного. Швидко і на місці, без зайвих розглядів.

Офіційна гарантія тут ні при чому. Адже згідно з її умовами, ремонту підлягає тільки пристрій, що вийшов з ладу з вини виробника. Пролита рідина і пошкоджений від падіння екран явно не потрапляють під заводський брак.

Тут на допомогу приходить сервісна програма.
Від чого захистить сервісна програма? Практично від усього. Залив девайс, розбив або пошкодив його – дурниця, тримай новий. Сервісна програма працює навіть у випадках, коли гаджет Apple був вкрадений. В Україні такий варіант теж є.

Те, про що ти подумав, не спрацює: не слід спеціально ламати айфон, щоб отримати новий.
Схема заміни діє, якщо:
Купив девайс за умовами Сервісної програми (послуга є в re: Store);
Використовував девайс за призначенням. iPhone, яким забивали цвяхи або відкривали пляшки, не замінять 🙂

Без зайвої тяганини можна отримати повністю справний, навіть новий пристрій. Дрібні поломки усуваються за лічені дні.
Як і де вступити в сервісну програму
Просто додай до ціни 10% від вартості пристрою і вирушай в найближчий перевірений магазин.
Кажеш, дорого? Даремно. Заміна тієї ж материнської плати або екрану iPhone коштує набагато дорожче, ніж 10% від його первинної вартості. Про те, як живеться власникам iPhone 6s з розбитим екраном, краще не думати. Участь у відділі технічного обслуговування програмі виходить дешевше ремонтних робіт!

За умовами у тебе є 365 днів «на помилку». Спи спокійно.
Коли дізнаєшся ціну ремонту чергового флагмана Apple, задумайся про свій гаманець. Просто є варіант краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як встановити IOS 10 GM без аккаунту розробника

Вчора Apple випустила GM-версію мобільної операційної системи iOS 10, і багато користувачів напевно хотіли б її встановити. У цьому невеликому матеріалі ми розповімо про те, як це зробити. Незважаючи на те, що iOS 10 GM вийшла тільки для зареєстрованих розробників, встановити її може будь-який користувач. Для цього знадобиться комп’ютер з iTunes останньої версії, USB-кабель і пристрій, […]

Apple Music за кількістю передплатників став майже половиною Spotify

Серед багатьох питань, що обговорювалися на телеконференції Apple для інвесторів, була і тема сервісів. Показники роботи Apple Music однозначно хороші. Музична платформа привернула 2 млн користувачів за останні два місяці. Минулого разу про роботу Apple Music Едді Кью звітував у лютому. Тоді у сервісу було 11 млн платних користувачів. Причому в той період всього за […]

Автоматичні оновлення в Windows 10 можна буде ставити на паузу

Оновлення операційної системи вкрай важливі, оскільки вони, як правило, містять виправлення помилок, посилення безпеки і нові функції, тому завжди рекомендується оновлюватися до найбільш актуальної версії. У Windows 10 компанія Microsoft представила автоматичні оновлення, щоб користувачі не пропускали потенційно важливих апдейтів. Але іноді буває, що нові версії включають помилки або ж оновлення відбувається просто не вчасно, […]