Портативних рішень для розширення пам’яті iPhone і iPad не так вже й багато. А якщо вони і є, то, як правило, не можуть похвалитися наявністю інструменту для зручної взаємодії з аксесуаром. І сьогодні познайомимося з досить незвичайним пристроєм від компанії Transcend: флеш-накопичувач, який можна підключати до гаджетів на iOS без будь-яких перехідників.

JetDrive Go 300 розроблений спеціально для iPhone, iPad і iPod Touch і являє собою мініатюрний накопичувач, у якого з одного боку розташувався роз’єм Lightning, а з іншого – USB 3.1. Простіше кажучи, його можна використовувати не тільки для розширення пам’яті пристрою, але і для передачі даних з комп’ютера на iOS.


Закачати на iPhone або iPad фільми, документи, фотографії та інші файли дуже просто. Досить завантажити їх на JetDrive Go 300 з комп’ютера, а потім вставити флешку в роз’єм Lightning. Система сама запропонує вам закачати спеціальний додаток для роботи з пристроєм.

Напевно багато хто стикався з проблемою, коли стояв довгий переліт, а місця на iPhone не вистачало для завантаження навіть двох фільмів. Цей накопичувач доступний в двох конфігураціях – на 32 ГБ  і 64 ГБ, в сріблястому і чорному кольорах. Ємності вистачить і на зворотну дорогу.

Сам накопичувач має стильний металевий корпус, за рахунок чого відмінно поєднується з дизайном iOS-пристроїв, при цьому важить всього (!) 8 г. Корисна штука – подовжений роз’єм Lightning: з ним можна підключити флешку навіть до iPhone в чохлі.

Найцікавіше тут не стільки сам накопичувач, скільки додаток. Воно називається JetDrive Go і має простий і зрозумілий інтерфейс. Можна отримати доступ до даних на флешці, до накопичувача пристрою, фотоплівки або створити резервну копію.

Програвач – зручний, відео завантажується швидко. Швидкість 20 МБ/с по Lightning дає своє.

Парою кліків файли можна переміщувати з папками всередині програми і між сховищем вашого пристрою і флешкою. Швидкість копіювання приємно порадувала. Також програма автоматично розпізнає фото і відео.

Функція бекапів заслуговує на окрему увагу – можна створити резервну копію фото і відео, в тому числі з iCloud, а потім помістити її на JetDrive Go. У Transcend вийшло створити досить непоганий інструмент для взаємодії з її пристроєм – розбереться навіть дитина.

Не можна не відзначити швидкість передачі даних між флешкою і комп’ютером – на USB 3.0 це близько 90 МБ/с на запис та 120 МБ/с на читання. На USB 3.1, як заявляє виробник, показник досягне 130 МБ/с: можна завантажити фільм розміром 4 ГБ за півхвилини.

Оскільки брак вільного місця на iPhone для багатьох є справжньою проблемою, цей аксесуар точно виявиться корисним і необхідним. Підтримуються всі iPhone і iPad з Lightning, а також iPod Touch п’ятого і шостого покоління.

Ознайомитися з накопичувачем більш детально можна на офіційному сайті виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розробку Apple Car очолить колишній головний інженер Tesla

Якщо до останнього часу Apple все-таки вдавалося приховувати роботи над створенням власного автомобіля, то чергова новина повинна розвіяти всі сумніви. Колишній віце-президент з розробки автомобілів компанії Tesla Motors Кріс Поррітт перейшов на роботу в Apple. У «яблучної» компанії Поррітт замінить Стіва Задескі, який, за інформацією інсайдерів, був керівником «проекту Titan». За цією назвою, як повідомляють […]

У найближчі роки компанія Apple Watch буде лідерувати на ринку розумних годинників

Відразу після анонса Apple Watch захопили більшу частину ринку розумних годинників. Однак згідно з прогнозами експертів в найближчі декілька років конкуренти почнуть поступово відвойовувати ринок. За словами експертів дослідницької компанії IDC, вже в поточному році частка watchOS на ринку розумних годинників скоротиться до 49,4%, а в 2020 році вона складе 37,6%. Однак незважаючи на зниження ринкової частки, в […]

Новий macOS-вимагач Patcher шифрує файли, але не може розшифрувати їх назад

Дослідники ESET виявили нову малваре для macOS. Шифрувальник Patcher написаний на Swift і поширюється переважно через торрент-трекери, маскуючись під кряк для Adobe Premiere Pro або Microsoft Office for Mac та іншого софту. Якщо користувач завантажує такий файл через торрент, він виявляє ZIP-архів, що містить бінарник, чия назва закінчується словом Patcher. Якщо жертва запустить кряк, з’явиться порожнє […]