Рівно 10 років тому 21 березня 2006 року в новому соціальному мікроблозі було відправлено перше повідомлення: «Я створюю свій Twitter».

Зараз сервіс з простої розваги перетворився в кращий спосіб моментально дізнаватися про новини з усього світу, коментувати їх і дізнаватися реакцію інших людей на те, що відбувається.

Відповідно до недавніх досліджень американських статистичних агенств, майже 80% повідомлень в Twitter містять коментарі або розмови користувачів між собою. Решта 20% в рівних співвідношеннях розподілилися між рекламою, новинами і ретвітів.

Простий засіб обміну повідомленнями обріс аналітичними інструментами і широко застосовуються в бізнесі. Десятки клієнтів для Twitter з’явилися для різних мобільних і десктопних операційних систем.

Редакція сервісу випустила ролик, присвячений даті. У ньому знайшли відображення найяскравіші і значущі події, які відбувалися за 10 років існування Twitter. Повідомленням присвоєно хештег #LoveTwitter.

З ювілеєм, Twitter!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як включити Night Shift в режимі економії енергії

З виходом iOS 9.3 Apple представила Режим Night Shift – функцію, яка автоматично змінює температуру дисплея в залежності від рівня освітлення. Вона дійсно знижує навантаження на очі в темний час доби, але є один нюанс – одночасна робота режиму Night Shift і режиму Економії енергії неможливі. За допомогою чергового бага iOS 9.3.1 (працює і на […]

Регуляторные органы США заинтересовались работой HealthKit

В этом году на Международной конференции разработчиков Apple представила свою идею для любителей здорового образа жизни – HealthKit, которая помогает пользователям хранить медицинскую информацию (сердечный ритм, вес и т.д). Согласно сообщениям Reuters, Федеральная торговая комиссия США провела встречу с представителями Apple для выяснения работы контролирующего здоровье программного обеспечения. Ключевой вопрос, стоявший на повестке, заключался в сохранении […]

Тім Кук: уряд США не справляється зі своїми обов’язками

У другій частині інтерв'ю телеканалу CNBC глава Apple Тім Кук розповів про своє ставлення до конфлікту компанії і ФБР. За словами гендиректора, Apple відмовилася надати спецслужбам доступ до iPhone, тому що так, на його думку, «буде краще для Америки». Тім Кук заявив, що «не тільки уряд може щось міняти, всі ми несемо відповідальність за зміни». «Я […]