Рівно 10 років тому 21 березня 2006 року в новому соціальному мікроблозі було відправлено перше повідомлення: «Я створюю свій Twitter».

Зараз сервіс з простої розваги перетворився в кращий спосіб моментально дізнаватися про новини з усього світу, коментувати їх і дізнаватися реакцію інших людей на те, що відбувається.

Відповідно до недавніх досліджень американських статистичних агенств, майже 80% повідомлень в Twitter містять коментарі або розмови користувачів між собою. Решта 20% в рівних співвідношеннях розподілилися між рекламою, новинами і ретвітів.

Простий засіб обміну повідомленнями обріс аналітичними інструментами і широко застосовуються в бізнесі. Десятки клієнтів для Twitter з’явилися для різних мобільних і десктопних операційних систем.

Редакція сервісу випустила ролик, присвячений даті. У ньому знайшли відображення найяскравіші і значущі події, які відбувалися за 10 років існування Twitter. Повідомленням присвоєно хештег #LoveTwitter.

З ювілеєм, Twitter!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тепер державний: ПриватБанк націоналізовано

Можлива націоналізація ПриватБанку стала однією з найбільш обговорюваних тем минулого тижня, а в ніч з неділі на понеділок на сайті Кабміну з’явилося повідомлення про перехід найбільшого банку України «в стовідсоткову власність держави». Чому це сталось Чутки про проблеми ПриватБанку викликали хвилю паніки серед клієнтів ПриватБанку. Як написав у своєму Facebook заступник голови правління Олег Гороховський, […]

iOS 10.3 переведе Apple-пристрої на нову файлову систему

Через добу після релізу iOS 10.2.1 компанія Apple почала тестування iOS 10.3. Розробники та користувачі, які мають відповідний профіль, вже можуть завантажити на свої пристрої першу бета-версію. На перший погляд може здатися, що нововведень в iOS 10.3 не так багато, але вони досить важливі. Найголовнішою зміною в новій прошивці стало те, що після оновлення всі […]

Користувачі Pixel і Pixel XL зіткнулися із зависаннями смартфонів

Смартфони Pixel і Pixel XL від компанії Google можна назвати одними з найбільш проблемних флагманів. Незважаючи на одну з кращих камер на ринку і ексклюзивні функції від Google власники даних апаратів зіткнулися з безліччю проблем. Спочатку стало відомо, що через особливості конструкції об’єктива на знімках виходять занадто виражені відблиски від джерел світла, пізніше камера почала […]