Apple призначила на посаду віце-президента інформаційної безпеки колишнього співробітника компаній Amazon і Microsoft, повідомляє інформаційне агентство Reuters. За даними видання, на колишній роботі фахівець займав схожий пост.

Статакопулос перейшов в Amazon з Microsoft в 2010 році. Згідно з його профілем в LinkedIn, на попередньому місці роботи він «забезпечував безпеку компанії, в тому числі захист інформаційно-телекомунікаційних мереж і активів як для підтримки безперервності бізнесу Amazon, так і для забезпечення інформаційної безпеки клієнтів».

Apple і сам Статакопулос не коментують призначення, проте спостерігачі пов’язують його зі скандальним суперечкою ФБР і Apple з питання злому смартфона iPhone, що належав терористові. Спеціаліст, як зазначається, приступив до виконання нових обов’язків «тиждень тому».

Міністерство юстиції США веде гучну тяжбу з компанією Apple, вимагаючи допомогти в розблокуванні смартфона iPhone, що належав одному із злочинців. Сайед Різван Фарук і його дружина Ташфін Малик брали участь в нападі на центр допомоги інвалідам в місті Сан-Бернардіно (штат Каліфорнія). В результаті 14 людей загинули, 21 – отримали поранення. Обидва терористи були ліквідовані.

Влада безуспішно намагаються отримати інформацію з iPhone. Для Apple шифрування даних на смартфонах і планшетах є стандартною практикою. У Купертино пручаються спробам отримати доступ до зашифрованих даних, заявляючи, що це створить небезпечний прецедент для порушення прав користувачів і що аналогічні запити повинні розглядатися не в суді, а в конгресі, який повинен прийняти відповідні закони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung випустить міні-версію Galaxy S6

Разом з великою кількістю чуток про вихід 4-дюймового iPhone, розмови ведуться і на тему потенціального виходу зменшеної версії популярного девайсу від Samsung – Galaxy S6. Напередодні існування новинки Galaxy S6 Mini, схоже, підтвердилося. Інформацію про існування міні-самсунгу розкрив один з офіційних онлайн-ритейлерів Samsung в ОАЕ Letstango.com. На порталі інтернет-магазину були викладені всі технічні дані mini-версії […]

Геймер 9 років качався в онлайн-грі до 999 рівня, щоб потрапити за «секретні двері»

Ігрові розробники рідко коли встоять перед можливістю трохи потролити гравців. Але одна справа – закладати в гру невинні пасхалки, інша – виставляти перед гравцями неможливий виклик. Таким викликом в одній з найстаріших онлайн-ігор Tibia стали секретні двері – зайти в них може тільки гравець 999 рівня. Минулого тижня з десятків тисяч гравців знайшовся один, який таки отримав […]

Galaxy Note 2 загорівся в салоні літака

Компанія Samsung Electronics увійшла в чорну смугу, з якої вибратися ніяк не може. Її репутацію вже грунтовно зіпсували інциденти із загорянням Galaxy Note 7. За деякими оцінками, відгук цих пристроїв спричинив за собою збитки в розмірі близько одного мільярда доларів. І ось ще одна серйозна подія – цього разу з більш старим апаратом Galaxy Note 2. […]