Збільшивши час роботи і термін служби ви зможете максимально розширити можливості «яблучного» пристрою. Ми пропонуємо кілька корисних порад для iPhone і iPad

1. Оновлення програмного забезпечення.

В оновлення програмного забезпечення Apple часто виходять нові енергозберігаючі технології та оптимізується робота ОС, тому слід завжди перевіряти, чи встановлена у вас новітня версія iOS.

2. Не піддавайте гаджет впливу екстремальних температур.

iPhone і iPad створені для роботи в великому діапазоні температур навколишнього середовища. Ідеальна температура експлуатації – від 16 до 22 ° C. Дуже важливо: не використовуйте свій пристрій при температурі вище 35 ° C, так як це може необоротно знизити ємність батареї. В цьому випадку пристрій не зможе працювати від акумулятора так само довго, як раніше.

3. Деякі чохли слід знімати під час зарядки.

Деякі чохли, надіті на пристрій під час заряджання, можуть сприяти перегріву, що негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо ви помітили, що iPhone нагрівається, зніміть з нього чохол.

4. Зберігайте пристрій тривалий час наполовину зарядженим.

Якщо ви плануєте не користуватися iPhone або iPad тривалий час, на загальну продуктивність акумулятора вплинуть два фактори: температура навколишнього середовища і відсоток заряду акумулятора, коли пристрій було вимкнено для зберігання. Тому дотримуйтеся наступних рекомендацій:

Не слід повністю заряджати або розряджати акумулятор на пристрої – зарядите його приблизно на 50%. Якщо зберігати пристрій в повністю розрядженому стані, акумулятор може перейти в стан глибокої розрядки і втратити здатність заряджатися. А тривале зберігання з повністю зарядженим акумулятором може привести до часткової втрати його ємності і може скоротити тривалість роботи.
Не забувайте вимикати пристрій, щоб не витрачати заряд акумулятора без потреби.
Помістіть пристрій в прохолодне місце, де відсутня волога і температура не перевищує 32 ° C.
Якщо ви не будете користуватися пристроєм більш шести місяців, заряджайте його на 50% кожні шість місяців.
Залежно від того, як довго ви не користувалися пристроєм, у акумулятора може бути низький заряд після тривалого зберігання. Перш ніж почати роботу з пристроєм, яким ви довгий час не користувалися, можливо, буде потрібно зарядити його протягом 20 хвилин за допомогою адаптера з комплекту поставки.

5. Оптимізуйте налаштування

Є два простих способи зберегти заряд акумулятора незалежно від того, як ви використовуєте iOS-пристрій: налаштувати яскравість екрану і використовувати Wi-Fi.

Зменшіть яскравість екрану або включите автоматичне налаштування яскравості, щоб продовжити час роботи від акумулятора.

6. Використовуйте режим енергозбереження.

Вперше з’явився в iOS 9 режим енергозбереження – найпростіший спосіб продовжити роботу iPhone, коли він почав розряджатися. Смартфон повідомляє, коли рівень заряду акумулятора опускається до 20%, а потім до 10%, і пропонує одним дотиком переключитися в режим енергозбереження. У режимі енергозбереження виходять блідими дисплея, оптимізується продуктивність пристрою, а системні анімації зводяться до мінімуму.

7. Перевіряйте інформацію про використання заряду акумулятора.

iOS 9 вважається самою економічною з усіх версій iOS. Крім того, вона надає спеціальні інструменти для управління акумулятором: ви можете дізнатися, який відсоток заряду акумулятора використовується кожним із запущених додатків. Ці дані відображаються в розділі Установки> Акумулятор.

Нижче перераховані повідомлення, які можуть відображатися під використовуваними додатками.

Фонова активність. Це означає, що додаток, що працює у фоновому режимі, витрачає заряд акумулятора, поки ви працюєте в іншому додатку.

Щоб продовжити час роботи від акумулятора, ви можете відключити функцію, яка дозволяє програмам оновлюватися у фоновому режимі.

Якщо додаток часто включає екран, коли приходять повідомлення, ви можете відключити автоматичні повідомлення для додатка.
Немає покриття мережі і слабкий сигнал. Це означає, що ви перебуваєте в зоні з недостатньо хорошим покриттям мережі і ваш пристрій iOS шукає більш потужний сигнал; або ви використовуєте пристрій там, де слабкий сигнал, що знижує заряд акумулятора.

Ви можете збільшити час роботи від акумулятора, включивши Авіарежим. Врахуйте, що в Авіарежіме неможливо робити дзвінки та відповідати на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Microsoft придумали альтернативу мишці – Surface Dial

Цього року Magic Trackpad від Apple відзначає своє шестиріччя. Компанія зважилася і рік тому оновила маніпулятор, оснастивши його вбудованим акумулятором. У Microsoft подумали, і вирішили представити свій, по-справжньому магічний, пристрій. Вчора на презентації в Нью-Йорку Microsoft анонсувала один з найбільш незвичайних маніпуляторів для комп’ютера – Surface Dial. Самі творці називають його одним з кращих компаньйонів для щойно представленого моноблока […]

Дочка Rovio робить аналог Netflix для мобільних ігор

Автори Angry Birds заснували стартап, який на початку наступного року випустить аналог Netflix для мобільних ігор. Нова компанія називається Hatch Entertainment. Її ігрова платформа Hatch спочатку розроблялася в Rovio. Потім керівництво фінського ігрового гіганта вирішило, що сервіс зможе залучити більше проектів, якщо буде працювати як незалежна компанія. Hatch – мобільний аналог таких PC-сервісів, як OnLive […]

Blizzard дає безкоштовний доступ до всіх героїв Heroes of the Storm на вихідних

Компанія Blizzard Entertainment проводить атракціон небаченої щедрості – бажаючі можуть отримати безкоштовний доступ до всіх шестидесяти героїв в грі Heroes of the Storm на цих вихідних. Вільний доступ до героїв вже відкритий  з вчорашнього вечора і триватиме до вечора понеділка, 16 січня. Серед доступних героїв є і додані розробниками нещодавно – Варіан, король Альянсу; Рагнарос, Повелитель Вогню; і навіть […]