Збільшивши час роботи і термін служби ви зможете максимально розширити можливості «яблучного» пристрою. Ми пропонуємо кілька корисних порад для iPhone і iPad

1. Оновлення програмного забезпечення.

В оновлення програмного забезпечення Apple часто виходять нові енергозберігаючі технології та оптимізується робота ОС, тому слід завжди перевіряти, чи встановлена у вас новітня версія iOS.

2. Не піддавайте гаджет впливу екстремальних температур.

iPhone і iPad створені для роботи в великому діапазоні температур навколишнього середовища. Ідеальна температура експлуатації – від 16 до 22 ° C. Дуже важливо: не використовуйте свій пристрій при температурі вище 35 ° C, так як це може необоротно знизити ємність батареї. В цьому випадку пристрій не зможе працювати від акумулятора так само довго, як раніше.

3. Деякі чохли слід знімати під час зарядки.

Деякі чохли, надіті на пристрій під час заряджання, можуть сприяти перегріву, що негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо ви помітили, що iPhone нагрівається, зніміть з нього чохол.

4. Зберігайте пристрій тривалий час наполовину зарядженим.

Якщо ви плануєте не користуватися iPhone або iPad тривалий час, на загальну продуктивність акумулятора вплинуть два фактори: температура навколишнього середовища і відсоток заряду акумулятора, коли пристрій було вимкнено для зберігання. Тому дотримуйтеся наступних рекомендацій:

Не слід повністю заряджати або розряджати акумулятор на пристрої – зарядите його приблизно на 50%. Якщо зберігати пристрій в повністю розрядженому стані, акумулятор може перейти в стан глибокої розрядки і втратити здатність заряджатися. А тривале зберігання з повністю зарядженим акумулятором може привести до часткової втрати його ємності і може скоротити тривалість роботи.
Не забувайте вимикати пристрій, щоб не витрачати заряд акумулятора без потреби.
Помістіть пристрій в прохолодне місце, де відсутня волога і температура не перевищує 32 ° C.
Якщо ви не будете користуватися пристроєм більш шести місяців, заряджайте його на 50% кожні шість місяців.
Залежно від того, як довго ви не користувалися пристроєм, у акумулятора може бути низький заряд після тривалого зберігання. Перш ніж почати роботу з пристроєм, яким ви довгий час не користувалися, можливо, буде потрібно зарядити його протягом 20 хвилин за допомогою адаптера з комплекту поставки.

5. Оптимізуйте налаштування

Є два простих способи зберегти заряд акумулятора незалежно від того, як ви використовуєте iOS-пристрій: налаштувати яскравість екрану і використовувати Wi-Fi.

Зменшіть яскравість екрану або включите автоматичне налаштування яскравості, щоб продовжити час роботи від акумулятора.

6. Використовуйте режим енергозбереження.

Вперше з’явився в iOS 9 режим енергозбереження – найпростіший спосіб продовжити роботу iPhone, коли він почав розряджатися. Смартфон повідомляє, коли рівень заряду акумулятора опускається до 20%, а потім до 10%, і пропонує одним дотиком переключитися в режим енергозбереження. У режимі енергозбереження виходять блідими дисплея, оптимізується продуктивність пристрою, а системні анімації зводяться до мінімуму.

7. Перевіряйте інформацію про використання заряду акумулятора.

iOS 9 вважається самою економічною з усіх версій iOS. Крім того, вона надає спеціальні інструменти для управління акумулятором: ви можете дізнатися, який відсоток заряду акумулятора використовується кожним із запущених додатків. Ці дані відображаються в розділі Установки> Акумулятор.

Нижче перераховані повідомлення, які можуть відображатися під використовуваними додатками.

Фонова активність. Це означає, що додаток, що працює у фоновому режимі, витрачає заряд акумулятора, поки ви працюєте в іншому додатку.

Щоб продовжити час роботи від акумулятора, ви можете відключити функцію, яка дозволяє програмам оновлюватися у фоновому режимі.

Якщо додаток часто включає екран, коли приходять повідомлення, ви можете відключити автоматичні повідомлення для додатка.
Немає покриття мережі і слабкий сигнал. Це означає, що ви перебуваєте в зоні з недостатньо хорошим покриттям мережі і ваш пристрій iOS шукає більш потужний сигнал; або ви використовуєте пристрій там, де слабкий сигнал, що знижує заряд акумулятора.

Ви можете збільшити час роботи від акумулятора, включивши Авіарежим. Врахуйте, що в Авіарежіме неможливо робити дзвінки та відповідати на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«ВКонтакті» тестує сервіс прямої відеотрансляції

«ВКонтакті» проводить тестування нової програми для онлайн-трансляцій VK Live. Про це заявив Євген Красніков – глава прес-служби соцмережі. Користувачам буде запропоновано проводити груповий стрімінг з різними додатковими можливостями, на зразок миттєвого обміну реакціями на відео, відправлення друзям запрошень приєднатися до перегляду та інше. Принцип роботи VK Live схожий на популярний сервіс відео-трансляцій Periscope. Як розповів Красніков, […]

GAMES. Трейлер Samorost 3 від майстрів з Amanita Design

Amanita Design далеко не перший раз готує щось по-справжньому чарівне, вражаючи гравців силою уяви. Хто пам'ятає, за плечима цих чеських розробників такі імениті продукти, як Machinarium і Botanicula, а в недалекому майбутньому нас чекає ще й Samorost 3 – новий проект, над яким в даний момент працює команда Amanita Design. Samorost 3 – третя частина […]

Состоялась премьера нового iPhone

9 сентября в 8 вечера по Киеву в выставочном зале Flint Center for the Performing Arts, вмещающем 2400 человек, состоялась презентация новых яблочных гаджетов. Наибольший интерес среди пользователей вызвало новое поколение iPhone, очередь за которым в США начала выстраиваться еще неделю назад.   Выбор выставочного зала оказался не случайным, ведь именно здесь три десятка лет […]