Apple домовилася з компанією Dubset Media Holdings про отримання прав на тисячі ексклюзивних танцювальних і діджейських мешап і реміксів, прослуховування яких до цього було обмежено в зв’язку з захистом авторських прав. За задумом виробника, цей крок надасть сервісу важливу конкурентну перевагу.

Dubset має ліцензійні угоди більш ніж з 14 000 музичних лейблів і видавців. Участь Apple в цьому проекті має на увазі використання технології MixBank, в рамках якої аналізуються музичні підбірки і визначаються, які треки використовувалися при створенні міксу. У компанії з Купертіно з’явиться можливість запускати мешап в ефірі Apple Music, виплачуючи відрахування правовласникам.

За даними Billboard, унікальність технології MixBank полягає в тому, що в середньостатистичному міксі, як правило, задіяні від 25 до 30 музичних треків, за які належить виплатити авторські трьом десяткам лейблів і від 2 до 10 видавців. У деяких випадках один діджейський сет може зачіпати інтереси до 600 правовласників. При цьому звичайний процес ідентифікації початкових кодів займає приблизно чверть години для 60-хвилинного запису.

MixBank вперше в історії дозволить музичної індустрії заробляти на DJ-міксах. Apple буде виплачувати відрахування правовласникам і творцям треків, яким Dubset зобов’язується нараховувати відсоток доходу в рамках внутрішнього ліцензування.

Тим часом з’ясувалося, що продюсер Джоел Томас Зіммерман, відомий як deadmau5 стане виступати на радіостанції Beats 1. Його шоу під назвою «Mau5trap Presents» буде проходити по суботах о 01:00 (МСК).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Сколково розроблений просунутий голосовий помічник

Днями стало відомо, що компанія «Титан – інформаційний сервіс», яка є резидентом Сколково, створила інноваційний голосовий помічник під назвою SVA (Speereo Voice Assistant). За словами розробників, ключовою особливістю їхнього продукту є те, що він працює на комп’ютері користувача, а не на віддалених серверах. Таким чином, SVA може обходитися без підключення до Інтернету. Також автори зазначають, […]

Стів Джобс і Білл Гейтс вирушили на Бродвей

Історію Стіва Джобса вже неодноразово розповідали в кіно. Навіть про суперництво його з Біллом Гейтсом можна подивитися у відомому, хоч і досить давно знятому фільмі. А сучасні діячі мистецтва вирішили знову розповісти цю історію, і готують до запуску цілий бродвейський мюзикл Nerds («заучки» або «комп’ютерники») про те, як Джобс і Гейтс перетворилися з простих комп’ютерних […]

Twitter попередив про можливі хакерські атаки

У наш час майже кожна сучасна компанія має систему оповіщення про загрозу взлому акаунтів. Спочатку технологія застосовується для інформування про необхідність змінити паролю або про загрозу ймовірності атак хакерів. Рідко, але іноді загроза виходить безпосередньо від уряду. Саме про такий вид погроз Twitter попередив деяку категорію своїх клієнтів. В інформаційному посланні ведеться мова про спонсорованих […]