На недавньому «шпигунському» знімку iPhone 7 Plus, справжність якого поки не підтверджена, можна бачити новий роз’єм, якого немає ні в одному іншому смартфоні Apple. Йдеться про інтерфейс Smart Connector. З якою метою компанія вирішила наділити iPhone новим контактним роз’ємом?

Щоб відповісти на це питання, варто згадати, яким чином Smart Connector використовується в iPad Pro. Цей коннектор забезпечує двосторонній обмін даними та живлення і дозволяє підключати до планшетному комп’ютеру зовнішні аксесуари. В асортименті Apple є власна клавіатура Smart Keyboard з підтримкою Smart Connector. Порт, розташований на підключається стороні клавіатури і на відповідній стороні iPad Pro, взаємодіє з провідним матеріалом всередині Smart Keyboard і забезпечує передачу даних і харчування.

Наскільки необхідний Smart Connector в смартфонах? Навряд чи Apple вважає за необхідне випустити клавіатуру в стилі iPad Pro для iPhone. Це пояснення деяких користувачів не здається переконливим. Більш виправдана для розробників реалізація додаткового інтерфейсу як такого.

Справа в тому, що рішення Apple відмовитися від 3,5-мм роз’єму для навушників в новому iPhone означає, що у користувачів не буде можливості слухати музику в навушниках або через зовнішню акустику одночасно з зарядкою. У схожій ситуації перебувають користувачі 12-дюймового MacBook, які можуть або заряджати батарею смартфона, або користуватися флеш-накопичувачем. У випадку з iPhone 7 на виручку прийде магнітний коннектор або док-станція Apple з підтримкою Smart Connector. Це вирішить проблему з дефіцитом інтерфейсних роз’ємів в смартфоні.

Від нового інтерфейсу в iPhone виграють як власники гаджетів, так і виробники аксесуарів для iPhone. Вони зможуть запропонувати користувачам більш зручні чохли, зарядки, стикувальні станції і т.д. Можна не сумніватися, що сторонні виробники знайдуть безліч застосувань Smart Connector.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Neon Battleground – крутой шутер нового поколения

Как истинный любитель iOS-баттлов, я не мог не рассказать об игре Neon Battleground – относительно новом и очень крутом шутере в App Store. Игроку предстоит бороться с реальными противниками в режиме нон-стоп без права на передышку. Скачать игру можно в магазине приложений по этой ссылке. Итак, перед нами – небольшое космическое пространство, на просторах которого […]

Нові горизонти, нові питання

Напевно, ви читали безліч порад з успішного проходження співбесід. А співбесід у сфері IT? А співбесід у Apple? Apple – компанія мрії, в якій дуже і дуже піклуються про своїх співробітників. І хоча частіше в таких випадках згадують гугл, факт залишається фактом, влаштуватися в Apple можуть тільки кращі з кращих, бо конкуренція велика. Тут бажаючих […]

Apple Watch получит ещё одного конкурента в лице LG Watch Urbane

Мировая общественность с нетерпением ждёт выхода Apple Watch. Многие уже представляют как на их руках будут смотреться одни из самых умных часов в мире. Но не тут-то было – конкуренты не дремлют. Сегодня мы поговорим о LG Watch Urbane. Это уже не первый экземпляр умных часов от компании LG. В октябре прошлого года компания выпустила […]