В кінці лютого ми повідомили про те, що частка операційної системи iOS 9 застигла на позначці в 77%. Протягом місяця практично не змінювалося кількість сумісних пристроїв, які почали використовувати дев’яту версію мобільної «операційки».

У понеділок Apple опублікувала свіжу статистику, яка показує ступінь популярності різних версій iOS. За останній час частка нової платформи зрушила з місця і на даний момент складає вже 79% серед сумісних пристроїв.

Як відзначають спостерігачі, iOS 9 набирає популярність швидше, ніж iOS 8, частка якої зросла до 79% через дев’ять місяців після виходу. На даний момент iOS 8 встановлена на 16% сумісних пристроїв.

Відзначимо, що iOS 9 дебютувала 19 вересня 2015 року, а вже 21 числа осіннього місяця Apple відзвітувала про більш 50% активних «яблучних» пристроїв, що успішно функціонують на останній версії «осі». До 19 жовтня цей показник дорівнював 61%. У Купертіно заявили, що «дев’ятка» встановила рекорд за швидкістю переходу на неї користувачів.

Якщо ж подивитися на аналогічну статистику у Android, то все складається не так вдало, як у конкурента. Android 6.0 Marshmallow на початку березня ледь подолала 2-відсотковий рубіж по популярності. При цьому шоста версія операційної системи Google офіційно стала доступна 5 жовтня 2015 року.

У січні Apple почала тестувати оновлення iOS 9.3, що включає в себе ряд нововведень, серед яких «нічний режим» Night Shift, функція захисту заміток за допомогою паролів, сервіс Apple School, можливість прив’язки до iPhone кількох смарт-годинників Apple Watch і ряд інших. Велике оновлення, дебют якого очікується 21 березня, має збільшити швидкість адаптації iOS 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

ФБР вимагає від Apple доступу до iCloud

Півроку тривав розгляд, пов’язаний з вимогою ФБР надати Apple доступ до iPhone 5c загиблого в Сан-Бернандіно терориста. Але питання конфіденційності ще не раз будуть розглядатися в рамках судових тяжб. Популярний ресурс Patently Apple розшукав цікавий документ, в якому Федеральне бюро розслідувань через суд планує отримати доступ до iCloud одного з користувачів продуктів Apple. ФБР цікавиться […]

Кількість завантажень додатку для пошуку магазину з Apple Pay за два дні зросло на 750%

Новий додаток PayFinders, який був нещодавно анонсований кмітливими програмістами, дозволяє шукати на карті магазини, в яких можна розплатитися, використовуючи для цього систему Apple Pay.   Раніше розробник додатку Бран Ромел передбачив ріст популярності платіжної системи від Apple, відмітивши, що «Різдво позитивно відобразилось на рівні продажів iPhone 6 та популярності платіжної системи Apple Pay». Apple поступово […]

Bluboo Iwatch: «розумний» годинник з підтримкою iOS і Android вартістю $ 25

Минулого року «розумний» годинник Bluboo Uwatch коштував близько 100 доларів, а сьогодні за них пропонують заплатити всього 25 доларів. Якщо конкретніше, то магазин Gearbest на час акції продає годинник за такою ціною, після чого вона збільшиться до 30 доларів. Така компанія дійсна до 15 грудня включно, більше того, протягом акційного тижня кожного дня два випадкових […]