В кінці лютого ми повідомили про те, що частка операційної системи iOS 9 застигла на позначці в 77%. Протягом місяця практично не змінювалося кількість сумісних пристроїв, які почали використовувати дев’яту версію мобільної «операційки».

У понеділок Apple опублікувала свіжу статистику, яка показує ступінь популярності різних версій iOS. За останній час частка нової платформи зрушила з місця і на даний момент складає вже 79% серед сумісних пристроїв.

Як відзначають спостерігачі, iOS 9 набирає популярність швидше, ніж iOS 8, частка якої зросла до 79% через дев’ять місяців після виходу. На даний момент iOS 8 встановлена на 16% сумісних пристроїв.

Відзначимо, що iOS 9 дебютувала 19 вересня 2015 року, а вже 21 числа осіннього місяця Apple відзвітувала про більш 50% активних «яблучних» пристроїв, що успішно функціонують на останній версії «осі». До 19 жовтня цей показник дорівнював 61%. У Купертіно заявили, що «дев’ятка» встановила рекорд за швидкістю переходу на неї користувачів.

Якщо ж подивитися на аналогічну статистику у Android, то все складається не так вдало, як у конкурента. Android 6.0 Marshmallow на початку березня ледь подолала 2-відсотковий рубіж по популярності. При цьому шоста версія операційної системи Google офіційно стала доступна 5 жовтня 2015 року.

У січні Apple почала тестувати оновлення iOS 9.3, що включає в себе ряд нововведень, серед яких «нічний режим» Night Shift, функція захисту заміток за допомогою паролів, сервіс Apple School, можливість прив’язки до iPhone кількох смарт-годинників Apple Watch і ряд інших. Велике оновлення, дебют якого очікується 21 березня, має збільшити швидкість адаптації iOS 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Джей Абрамс також вдягнув Apple Watch

На прес-конференції, присвяченій презентації трейлера «Зоряні війни: Пробудження сили», режисер картини Джей Джей Абрамс з'явився з годинником Apple Watch. Фотографії поширив в Мережі офіційний ресурс Starwars. Судячи по опублікованим знімкам, Абрамс віддав перевагу 38-мм моделі Apple Watch з нержавіючої сталі з ремінцем темно-синього кольору з сучасною пряжкою. На відміну від німецького дизайнера Карла Лагерфельда, який […]

Процесор Apple A10 в iPhone 7 порівняємо по продуктивності з чіпом A9X в iPad Pro

Не секрет, що iPhone 7 і iPhone 7 Plus по дизайну будуть нагадувати своїх попередників. Але ось апаратне забезпечення у них буде значно покращено. Зокрема, смартфони переберуться на нову апаратну платформу Apple A10. Сьогодні мережеві джерела опублікували перші тести швидкодії SoC Apple A10. Йдеться тільки про однопоточний  режим тестування в бенчмарку Geekbench. Судячи з представлених […]

Microsoft випустила утиліту для портування iOS-додатків на Windows 10

Найчастіше Windows Phone лають за небагатий магазин додатків. Дійсно, він сильно поступається App Store і Google Play за кількістю доступних програм, та й новинки добираються до цієї платформи часто повільно і неохоче. Однак Microsoft має намір вирішити цю проблему, давши розробникам можливість практично без зусиль портувати iOS додатки на Windows 10. На конференції BUILD була […]