Багато компаній висловлюють прагнення до підвищення рівня кібербезпеки, але на ділі ми бачимо, що на сьогоднішній день повну конфіденційність користувачів зберігає лише Apple. Судова справа між компанією і ФБР підтверджує цей факт. Проте, президент США Барак Обама у своїй промові з приводу ролі IT-корпорацій в боротьбі за безпеку громадян не сказав ні слова про Apple, а похвалив інші компанії.

«Завдяки зусиллям таких компаній, як Google, Facebook, Microsoft і Visa ми можемо бути впевнені в безпеці американців. Такі технології, як сканування відбитків пальців і коди, що відправляються на телефони, забезпечують користувачам додатковий захист », – заявив Обама.

Технології, описані президентом США, впроваджені в більшість сучасних мобільних пристроїв, включаючи iPhone і iPad. Більш того, Apple стала першою компанією, яка стала використовувати дактилоскопічні сенсори в масових продуктах.

Барак Обама не пояснив, яким чином перераховані компанії посилюють онлайн-безпеку американців, але дав зрозуміти, що уряд не заохочує підхід Apple до захисту даних користувачів.

«Безпека Америки – питання не тільки кількості танків, авіаносців і зміцнення наземних позицій. Ми також повинні захищати себе в Інтернеті. В останні роки і навіть дні стає зрозуміло, що мережеві загрози становлять небезпеку не тільки для фінансової системи країни, а й для конфіденційності мільйонів американців », – сказав президент.

Говорячи про нові ініціативи національного плану дій з кібербезпеки США, Обама не торкнувся теми ФБР і злочини в Сан-Бернардіно. Президент додав, що бюджет на реалізацію цього плану було збільшено на третину, і на даний момент складає $ 19 млрд.

Уряд США також має намір ввести нову посаду федерального директора з інформаційної безпеки (CISO) і оновити інфраструктуру для протистояння сучасним мережевим загрозам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 10.1 вийде 25 жовтня

Перше серйозне оновлення мобільної операційної системи iOS 10 поки знаходиться в стадії бета-тестування, але, схоже, чекати фінального релізу iOS 10.1 залишилося вже недовго. Буквально позавчора Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.1, і користувачі по всьому світу задаються питанням – коли ж, нарешті, закінчиться тестування. Відповідь на це питання несподівано дав японський мобільний оператор DoCoMo, який […]

Як буде виглядати iPhone 8

iPhone 7, що вийшов недавно, хоч і є досить вдалим, але все ж перехідним смартфоном, що використовує практично без змін дизайн iPhone 6/6s. По-справжньому ж новий iPhone Apple випустить в 2017 році. У всякому разі, так стверджують авторитетні джерела. Відомостей про «вісімку» в мережу просочилося вже чимало. За даними інсайдерів, iPhone 8 отримає безрамковий дисплей, […]

Apple знову отримала патент на дизайн iPhone 6

Позавчора Бюро патентів і торгових марок США опублікувало інформацію про черговий патент компанії Apple. У ньому описується дизайн iPhone 6. Примітно, що це вже не перший подібний документ. Раніше купертінівці вже патентували дизайн iPhone 6. Згідно з наявними даними, заявка на новий патент була зареєстрована у вересні минулого року. У ній було описано мобільний пристрій […]