Завдяки серії бенчмарків, ми могли переконатися, що новий смартфон Samsung Galaxy S7 зрівнявся по продуктивності з флагманом iPhone 6s. Журналісти вирішили протестувати топовий комунікатор Samsung на предмет часу автономної роботи і порівняти його з конкурентами. Зокрема, були досліджені акумулятори iPhone 6s, HTC One M9, LG G4 і інших.

Експерти тестували моделі Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, що базуються на процесорі Snapdragon 820. Ємність акумулятора корейських новинок виросла в порівнянні з попередниками до 3000 і 3600 мАг відповідно. Ємність акумуляторних батарей iPhone 6s навпаки скоротилася – з 1810 до 1715 мАг.

Експерти вимірювали час роботи апаратів до повного відключення після повної зарядки батареї, запускаючи на пристрої спеціальний скрипт. Ця технологія тестування максимально точно імітує споживання заряду смартфона в стандартному повсякденному режимі експлуатації.

Згідно з результатами вимірів, Samsung Galaxy S7 зміг витримати 6 годині 37 хвилин безперервного використання, тоді як акумулятора iPhone 6s вистачило на 8 годин 15 хвилини автономної роботи. Гаджет Apple поставив рекорд за часом автономної роботи. Galaxy S7 edge показав результат трохи краще, ніж у його «молодшого» побратима – 7 годин 18 хвилин.

У Phonearena відзначили, що для повної зарядки Galaxy S7 і Galaxy S7 edge знадобиться 78 і 99 хвилин відповідно. Швидкість зарядки iPhone 6s склала 150 хвилин. З яким адаптером тестувався «яблучний» апарат, не уточнюється. Хоча iPhone і поставляються з 1-амперним адаптером, вони підтримують блоки живлення більш високої потужності. При використанні адаптерів на 2,1А iPhone 6 заряджаються швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Google розробили технологію пошуку об’єктів на відео

Як відомо, за допомогою Google можна шукати схожі картинки у Всесвітній павутині, причому вбудовані механізми пошукача з високою точністю визначають, що зображено на статичній картинці. Тим часом на Google Cloud Next’17 компанія представила новий API, який використовує машинне навчання для пошуку відео за описом з іменників і дієслів. Іншими словами, можна буде знаходити фільм за […]

Популярний Chrome-плагін WebEx дозволяє віддалено виконати довільний код

Спеціаліст команди Google Project Zero Тевіс Орманді попередив про проблеми в популярному розширенні WebEx, створеному Cisco. Орманді пише, що експлоїт для Chrome-плагіна неймовірно простий. Розширення дозволяє будь-якому сайту виконати довільний код на машині користувача, причому для цього достатньо просто використовувати «чарівний URL». Під «чарівним URL» дослідник має на увазі справжнісінький бекдор, виявлений в плагіні. Справа […]

Уловки Microsoft при «бесплатной» раздаче Windows 10

Компания Apple в 2013 г. применила метод меценатства в продвижении своего продукта. OS X в новой версии (Mavericks, Yosemite) она решила распространять без взимания оплаты, т.е. даром! Заразительный пример решила использовать и фирма Microsoft. Правда, её первоначальная щедрость не настолько безвозмездна, как у Apple.  21 января 2015 в Рэдмонде прошла тематическая конференция. Один из вопросов […]