Завдяки серії бенчмарків, ми могли переконатися, що новий смартфон Samsung Galaxy S7 зрівнявся по продуктивності з флагманом iPhone 6s. Журналісти вирішили протестувати топовий комунікатор Samsung на предмет часу автономної роботи і порівняти його з конкурентами. Зокрема, були досліджені акумулятори iPhone 6s, HTC One M9, LG G4 і інших.

Експерти тестували моделі Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, що базуються на процесорі Snapdragon 820. Ємність акумулятора корейських новинок виросла в порівнянні з попередниками до 3000 і 3600 мАг відповідно. Ємність акумуляторних батарей iPhone 6s навпаки скоротилася – з 1810 до 1715 мАг.

Експерти вимірювали час роботи апаратів до повного відключення після повної зарядки батареї, запускаючи на пристрої спеціальний скрипт. Ця технологія тестування максимально точно імітує споживання заряду смартфона в стандартному повсякденному режимі експлуатації.

Згідно з результатами вимірів, Samsung Galaxy S7 зміг витримати 6 годині 37 хвилин безперервного використання, тоді як акумулятора iPhone 6s вистачило на 8 годин 15 хвилини автономної роботи. Гаджет Apple поставив рекорд за часом автономної роботи. Galaxy S7 edge показав результат трохи краще, ніж у його «молодшого» побратима – 7 годин 18 хвилин.

У Phonearena відзначили, що для повної зарядки Galaxy S7 і Galaxy S7 edge знадобиться 78 і 99 хвилин відповідно. Швидкість зарядки iPhone 6s склала 150 хвилин. З яким адаптером тестувався «яблучний» апарат, не уточнюється. Хоча iPhone і поставляються з 1-амперним адаптером, вони підтримують блоки живлення більш високої потужності. При використанні адаптерів на 2,1А iPhone 6 заряджаються швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чому інтерфейс Android як і раніше гальмує, а у iOS 10 ні

Незважаючи на вже пристойну версію системи і постійні оптимізації і поліпшення, Android продовжує пригальмовувати, і лаги ОС дратують користувачів. iOS, в свою чергу, по-іншому обробляє втручання користувача, тому працює більш плавно. Нова редакція операційної системи Apple крім видимих ​​змін містить ряд внутрішніх, покликаних поліпшити враження від роботи з мобільними пристроями. Одне з них стосується плавності […]

LG і ​​Volkswagen будуть разом працювати над створенням розумного автомобіля

Компанія LG поповнила список технологічних гігантів, що виходять на автомобільний ринок. Сьогодні Volkswagen і LG повідомили про початок розробки спільної платформи. Платформа буде дозволяти користувачу контролювати розважально-інформаційну систему автомобіля, а також деякі інші його модулі. Наприклад, водій зможе отримувати інформацію про статус систем безпеки, управляти освітленням. Автомобіль буде підключений до інтернету, тому користувач зможе за […]

Что делать, если iPhone не включается?

                                                Что делать, если iPhone не включается? Бывает так, что iPhone не включается и не реагирует на любые Ваши действия. Не стоит отчаиваться или впадать в панику. Просто зажмите, и подержите, в течение 12 […]