Завдяки серії бенчмарків, ми могли переконатися, що новий смартфон Samsung Galaxy S7 зрівнявся по продуктивності з флагманом iPhone 6s. Журналісти вирішили протестувати топовий комунікатор Samsung на предмет часу автономної роботи і порівняти його з конкурентами. Зокрема, були досліджені акумулятори iPhone 6s, HTC One M9, LG G4 і інших.

Експерти тестували моделі Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, що базуються на процесорі Snapdragon 820. Ємність акумулятора корейських новинок виросла в порівнянні з попередниками до 3000 і 3600 мАг відповідно. Ємність акумуляторних батарей iPhone 6s навпаки скоротилася – з 1810 до 1715 мАг.

Експерти вимірювали час роботи апаратів до повного відключення після повної зарядки батареї, запускаючи на пристрої спеціальний скрипт. Ця технологія тестування максимально точно імітує споживання заряду смартфона в стандартному повсякденному режимі експлуатації.

Згідно з результатами вимірів, Samsung Galaxy S7 зміг витримати 6 годині 37 хвилин безперервного використання, тоді як акумулятора iPhone 6s вистачило на 8 годин 15 хвилини автономної роботи. Гаджет Apple поставив рекорд за часом автономної роботи. Galaxy S7 edge показав результат трохи краще, ніж у його «молодшого» побратима – 7 годин 18 хвилин.

У Phonearena відзначили, що для повної зарядки Galaxy S7 і Galaxy S7 edge знадобиться 78 і 99 хвилин відповідно. Швидкість зарядки iPhone 6s склала 150 хвилин. З яким адаптером тестувався «яблучний» апарат, не уточнюється. Хоча iPhone і поставляються з 1-амперним адаптером, вони підтримують блоки живлення більш високої потужності. При використанні адаптерів на 2,1А iPhone 6 заряджаються швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розробники WordPress по-тихому виправили небезпечну 0-day уразливість

Ще минулого тижня, 26 січня 2017 року, розробники однієї з найпопулярніших CMS в світі випустили WordPress 4.7.2, повідомивши, що в новій версії платформи був виправлений ряд проблем. При цьому розробники не попереджали про які-небудь страшних баги і писали, що оновлення усуває три уразливості: можливість реалізувати SQL-ін’єкцію, XSS-атаку, а також якусь проблему з обмеженням доступу. Як з’ясувалося тепер, […]

iPhone 7 продається значно гірше, ніж iPhone 6s і iPhone 6

Аналітики вже попереджали, що продаж нового «яблучного» смартфону може виявитися гіршим, ніж в минулі роки. За даними компанії Fiksu, саме так все і виявилося. Apple до нинішнього року публікувала офіційні дані продажу своїх смартфонів за перший уїк-енд, проте в цьому році ця традиція була порушена. Фахівці припустили, що хвалитися компанії нічим. За даними Fiksu, після перших вихідних […]

Пользователи сообщают о перегреве Surface Pro 3

Обладатели Microsoft Surface Pro 3 массово сталкиваются с проблемами – некоторые устройства нагреваются настолько, что их трудно удержать в руках. После этого планшет выдает предупреждение и отключается. Данная проблема активно обсуждается в отдельной теме на официальном форуме Microsoft, в ветке уже несколько сотен сообщений. Один из пользователей отметил, что проблема возникает, даже если отсутствует нагрузка […]