В кінці року Apple планує завершити будівництво Apple Campus 2 – нової штаб-квартири, яку засновник корпорації Стів Джобс називав «космічним кораблем». У список унікальних архітектурних рішень цього проекту входить підземний конференц-зал, в якому будуть проходити покази майбутніх iPhone, iPad і Mac.

Сьогодні Apple опублікувала фотографії аудиторії, яка вражає не тільки своїм футуристичним виглядом, але і архітектурними рішеннями.

Новий кампус Apple буде займати площу 2,8 млн квадратних футів (близько 260 100 кв.м.. М.), Що приблизно на 230% більше нинішньої штаб-квартири компанії. У безпосередній близькості до основної будівлі у формі «літаючої тарілки» під землею розташується конференц-зал, який носить внутрішню назву “Theatre» ( «Театр»). Будівля буде займати площу 9300 кв.м. і вміщати близько 1000 чоловік. Саме тут Apple буде проводити презентації своїх нових продуктів.

Вхід в приміщення увінчає величезна скляна конструкція, яка затьмарить головний нью-йоркський Apple Store. Карбоновий дах цієї конструкції створена фахівцями компанії з Дубая Premier Composite Technologies і складається з 44 радіальних панелей довжиною 20 метрів і шириною 3,3 метра. Її вага становить 80 тонн.

В майбутньому Apple покине звичні Moscone West і Центр мистецтв Yerba Buena в Сан-Франциско і буде проводити звідси свої онлайн-трансляції анонсів. Будівництво конференц-залу обійдеться Apple в $ 161 млн.

Виходячи з креслень, опублікованих Apple, вхід в цей зал стане наймасштабнішою скляною спорудою, побудованою Apple. Конструкція за всіма параметрами перевершить існуючі магазини Apple Store в Нью-Йорку і Шанхаї.

Перебратися в новий кампус Apple планує в кінці 2016 року або на початку 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Докотилися. Android визнана стабільнішою за iOS

Мрія любителів Android збулася. Операційна система від Apple виявилася менш стабільною, ніж ОС від Google. Багато вже запам’ятали iOS як найдосконалішу і найбільш оптимізовану систему серед існуючих. Але ринок смартфонів не стоїть на місці, Google постійно покращує власну ОС і ПО, що додається до неї, а Apple … додає нові емодзі і розширює функціонал, забуваючи про […]

iOS 10 попереджає користувачів при підключенні до небезпечних мереж

У iOS 10 компанія Apple почала попереджати користувачів iPhone і iPad в тому випадку, якщо вони підключаються до незахищеної мережі. Також компанія дає ряд рекомендацій з настройки точок доступу Wi-Fi. При підключенні до відкритої або гостьової бездротової мережі власники iPhone і iPad ризикують своїми даними. iOS 9 не повідомляє про небезпеку використання відкритих мереж, які […]

Всі секрети Нотаток в iOS 9.3

Як говориться в звітах Apple, найпопулярнішим «рідним» додатком на iOS є Нотатки. Корпорація відноситься до цього максимально серйозно і з кожним оновленням системи додає в програму нові функції. У iOS 9.3 прийшов час приватності і Apple додала в Нотатки захист паролем. Тепер інформація, яку ви записуєте в документах може бути закрита або текстовим паролем, або […]