Не встигла Apple усунути збій, пов’язаний з датою 1 січня 1970 року, як користувачі стали повідомляти про ще одну загадкову помилку. Остання, щоправда, ніякої небезпеки для iPhone і iPad не представляє.

Власники iOS-пристроїв стали отримувати дивні електронні листи, датовані 1 січня 1970 року. Ці повідомлення не містять ніякої інформації, у них не вказані ні ім’я виконавця, ні тема. Дивно не тільки те, що такі листи з’являються в поштовій скриньці, а й той факт, що їх не можна видалити з пристрою.

Єдине, що вказується у цих листів – добре знайома користувачам iOS дата. Більшість з отримали загадкових відправлень заявляють, що нещодавно міняли часовий пояс. Користувачі призводять скріншоти стандартного поштового клієнта Apple. Чи з’являються листи, датовані 1 січня 1970 року, в сторонніх додатках, поки невідомо.

За словами читачів ресурсу Reddit, поштовий сервер Apple не може прочитати коректно заголовки листів, для яких не вказано дату відправлення (або з неправильною тимчасової зоною), в результаті власники iPhone і iPad бачать їх як порожні електронні послання, датовані 1 січня 1970 року або 31 грудня 1969 року.

Користувачам, які мають «листи з минулого», не варто панікувати: вони не зашкодять пристрою або операційній системі. Позбутися від них дуже просто. Досить виконати примусову перезавантаження гаджета, для чого слід натиснути і утримувати кнопку живлення і домашню кнопку. Як тільки з’явиться логотип Apple, кнопки потрібно відпустити. Це позбавить iPhone від дивної кореспонденції і запобіжить її повторній появі.

Ймовірно, Apple виправить цю помилку в одній з наступних версій iOS, а до тих пір доведеться перезавантажувати гаджет. У компанії не коментують появу загадкових листів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Skype Qik: новый видеомессенджер от Microsoft

Популярный сервис Skype, принадлежащий Microsoft, изначально предназначался для «настольных» систем, поэтому работать с ним на мобильных устройствах довольно неудобно. Чтобы не отставать от конкурентов (например, Viber), Microsoft анонсировала мобильную утилиту Qik для отправки видеосообщений. Одновременно вышли версии для iOS, Windows Phone и Android. Разработчики постарались сделать приложение максимально простым. Регистрация в приложении осуществляется только по […]

Російська Siri не розпізнає імен

Довгоочікуваний реліз російськомовної Siri в рамках оновлення операційної системи iOS 8.3 викликав багато захоплень, жартів і прикрощів. Віртуальна помічниця вміє багато чого, але деякі бар'єри при взаємодії з вітчизняними користувачами нею все ще не подолані. Наприклад, їй досить складно розпізнавати вимову російських імен. При наборі номера допомогою Siri в більшості випадків все ж доведеться діставати […]

Кишеньковий злодій вкрав на рок-концерті 38 смартфонів

Тридцять вісім, Карл!? З тих пір як телефони з примітивних «дзвонилок» перетворилися на недешеві мініатюрні комп’ютери, вони стали бажаною метою для злодіїв. Смартфони, в тому числі і iPhone, щорічно крадуть десятками тисяч. Не допомагає навіть можливість віддаленої блокування гаджета, про яку подбав ряд виробників.  Але один британський карманник просто затьмарив всіх своїх «колег».  Під час […]