Не встигла Apple усунути збій, пов’язаний з датою 1 січня 1970 року, як користувачі стали повідомляти про ще одну загадкову помилку. Остання, щоправда, ніякої небезпеки для iPhone і iPad не представляє.

Власники iOS-пристроїв стали отримувати дивні електронні листи, датовані 1 січня 1970 року. Ці повідомлення не містять ніякої інформації, у них не вказані ні ім’я виконавця, ні тема. Дивно не тільки те, що такі листи з’являються в поштовій скриньці, а й той факт, що їх не можна видалити з пристрою.

Єдине, що вказується у цих листів – добре знайома користувачам iOS дата. Більшість з отримали загадкових відправлень заявляють, що нещодавно міняли часовий пояс. Користувачі призводять скріншоти стандартного поштового клієнта Apple. Чи з’являються листи, датовані 1 січня 1970 року, в сторонніх додатках, поки невідомо.

За словами читачів ресурсу Reddit, поштовий сервер Apple не може прочитати коректно заголовки листів, для яких не вказано дату відправлення (або з неправильною тимчасової зоною), в результаті власники iPhone і iPad бачать їх як порожні електронні послання, датовані 1 січня 1970 року або 31 грудня 1969 року.

Користувачам, які мають «листи з минулого», не варто панікувати: вони не зашкодять пристрою або операційній системі. Позбутися від них дуже просто. Досить виконати примусову перезавантаження гаджета, для чого слід натиснути і утримувати кнопку живлення і домашню кнопку. Як тільки з’явиться логотип Apple, кнопки потрібно відпустити. Це позбавить iPhone від дивної кореспонденції і запобіжить її повторній появі.

Ймовірно, Apple виправить цю помилку в одній з наступних версій iOS, а до тих пір доведеться перезавантажувати гаджет. У компанії не коментують появу загадкових листів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Airbnb розпізнаватиме риси особистості клієнтів за допомогою штучного інтелекту

Сервіс Airbnb презентував додаток на основі штучного інтелекту (ШІ), який може розпізнати риси особистості клієнтів по сторінках у соціальних мережах. Його творці відзначають, що це дозволить убезпечити орендодавців і уберегти їх житло від додаткових ризиків. Розробники взяли за основу інструмент на базі ШІ Trooly, який Airbnb купив в 2017-му році. Однак компанія не повідомляє, як […]

У Пекіні продемонстрували нових людиноподібних роботів

Настають часи, коли відрізнити роботів від звичайних людей з першого погляду вже не вийде. Китайський інститут науки і техніки ознайомив всіх бажаючих зі своїми новітніми розробками на всесвітній конференції робототехніки, що відбулася нещодавно в Пекіні. Демонстрація дівчини-робота на ім’я Цзя Цзя, схоже, затьмарила всіх інших штучних учасниць заходу. Дівчина запросто розпізнає голос, впізнає людей за обличчям, розуміє, хто перед нею […]

Apple випустила публічну OS X 10.11.4 Beta 1

Слідом за публічною версією iOS 9.3 Beta 1 послідкувала перша бета-версія OS X 10.11.4 для публічного тестування. Оновлення доступно для завантаження стандартним способом в App Store на Mac всім учасникам програми бета-тестування Apple. Сертифікат для установки тестових збірок можна отримати на спеціальній сторінці сайту Apple. Оновлення OS X 10.11.4 Beta 1 призначено для поліпшення безпеки, оптимізації продуктивності системи та виправлення помилок, присутніх в OS X 10.11.3. Як […]