На початку 2016 року з’явилася інформація про те, що зниження попиту на iPhone 6s і iPhone 6s Plus вже відбилося на фінансових показниках різних постачальників комплектуючих для смартфонів компанії Apple.

Найближчим часом на ринку повинен з’явитися 4-дюймовий iPhone SE, замовлення на виробництво комплектуючих для якого вже розміщені. Однак, як повідомляють фахівці з ланцюжка поставок, цих замовлень не вистачає, щоб перекрити негативний ефект від зниження обсягів поставок iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

На останній прес-конференції найбільший постачальник металевих шасі для iPhone, iPad і MacBook, компанія Catcher Technology, оголосила про те, що консолідована виручка компанія в лютому цього року склала «всього» $ 125 млн. Показники знизилися на 33,12% в порівнянні з січнем 2016 року і на 7,5% в порівнянні з лютим минулого року. У компанії відзначили, що це найгірший місяць для неї за останні два роки.

Три місяці тому Catcher Technology заявляла про те, що листопад 2015 став рекордним місяцем в її історії. На початку року компанія додала, що за весь 2015 поставки продукції збільшилися майже на 50%.

Раніше повідомлялося про погіршення показників компаній Flexium Interconnect, Zhen Ding Technology Holding, Largan Precision, Foxconn і Pegatron. Виробники друкованих плат для iPhone, постачальник модулів камери, збирачі, а також інші компанії, які зав’язані у виробництві смартфонів Apple, з листопада минулого року регулярно фіксують зниження обсягів продажів.

Китайське видання Economic Daily News зазначає, що погіршення показників може бути викликано і великою кількістю вихідних днів у зв’язку з Китайським Новим роком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

General Motors запустить аналог Uber

Набирає популярність каршерінг (послуга короткострокової оренди автомобілів), яка залучає на ринок великих гравців. У США послугами таких компаній користується понад 1,5 мільйона чоловік. Вітчизняний ринок каршерінга тільки формується, у великих містах уже можна відчути всі принади сервісу. Компанія General Motors офіційно анонсувала власний сервіс оренди автомобілів Maven. Такому рішенню передувало поглинання автомобільним брендом компаній Sidecar і […]

Apple предоставила вторую бета-версию OS X 10.10.3 Yosemite разработчикам

Прошло две недели после выпуска первой бета-версии OS X 10.10.3 и три недели после релиза OS X 10.10.2. Сегодня Apple предоставила вторую бета-версию OS X 10.10.3 Yosemite разработчикам. Новая бета-версия (14D87h) доступна зарегистрированным разработчикам через обновление ПО в Mac App Store или в Mac Dev Center. OS X 10.10.3 добавляет несколько новых функций в Yosemite, в […]

Apple відправила двох інженерів в будинок потерпілого від видалення музики

Минулого тижня Джеймс Пінкстон розмістив у своєму блозі запис про те, як iTunes знищив його музичну бібліотеку розміром 122 ГБ, яка зберігалася на комп'ютері. Пізніше проблема з'явилася і у інших користувачів, а в Apple визнали неприємний баг і випустили оновлення iTunes, покликане усунути агресивну поведінку медіа-програвачів. Виявилося, цим справа не закінчилася – Apple відправила двох інженерів на […]