Міністерство юстиції США подало повторний позов на Apple з приводу злому iPhone, що належить обвинуваченому в незаконному обороті наркотиків Джан Феню в штаті Нью-Йорк (США). Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву відомства.

Минулого тижня суддя в Нью-Йорку Джеймс Оренстайн виніс рішення, згідно з яким влада США згідно із законом не можуть зобов’язати Apple зламати iPhone, власником якого є підозрюваний у наркоторгівлі, і видати дані, що містяться в пристрої. За словами Оренстайна, вимога мін’юсту «підриває фундаментальні принципи конституції».

За допомогою цього смартфона влада сподівалася розкрити інших учасників схеми поширення наркотиків, в якій брав участь Джан Фень.

У понеділок американська влада привели нові аргументи в суді. Прокурори послалися на рішення суду Каліфорнії, яке зобов’язало Apple розблокувати телефон стрілка з Сан-Бернардіно Ризваном Фарука. Крім того, представник Мін’юсту стверджує, що телефон зі справи про наркотики в Нью-Йорку працює на основі більш старої операційної системи, яку компанія Apple вже погоджувалася зламувати кілька разів в попередніх випадках.

«У Apple є технічна можливість обійти систему безпеки і отримати доступ до закодованої інформації в смартфоні», – зазначає Мін’юст в заяві.

Процес проходить на тлі гучної справи мін’юсту США проти Apple про злом пристрою, що належить одному з терористів, атака яких в Сан-Бернардіно забрала життя 14 людей. Мін’юст вимагає від корпорації розблокування iPhone Сайеда Ризваном Фарука. Apple чинить опір спробам отримати доступ до зашифрованих даних, заявляючи, що це створить небезпечний прецедент для порушення прав користувачів і що аналогічні запити повинні розглядатися не в суді, а в конгресі, який повинен прийняти відповідні закони.

Мін’юст США хоче зламати телефон Джана Фенга, який вже зізнався в участі в незаконному обігу метамфетаміну. Але влада хоче розкрити його телефон, щоб встановити його співучасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Первый настоящий продукт Apple отпраздновал свой день рожденье

Впервые своим покупателям компания Apple предложила компьютер Apple I. Он представлял собой устройство, которое собрали буквально "на коленке". Более того, данная модель никогда так и не была выпущена серийно. Совсем другое дело – это Apple II. Он действительно является первым настоящим продуктом яблочной компании. Его серийный выпуск был запущен 16 апреля 1977 года – чуть […]

Uber найняла інженера з NASA для роботи над «літаючим автомобілем»

Найбільший сервіс виклику таксі Uber найняв на роботу колишнього інженера NASA Марка Мура, який пропрацював в державному агентстві близько 30 років. Мур очолив амбітний проект з розробки «літаючих автомобілів» Uber Elevate, повідомляє видання Bloomberg. Проект Elevate передбачає розробку транспорту, здатного вертикально злітати і приземлятися. Компанія розраховує створити літаючі електромобілі, здатні долати від 80,5 до 160 […]

Чому не працюють посилання в Safari, Mail, Messages і як це виправити

Днями ми писали про дивний збій в iOS 9 – у деяких користувачів не працюють посилання в Safari, Mail і Messages. Смартфон може ніяк не реагувати на тап по лінку, додатки підвисають, а іноді навіть «падають». Але що найдивніше – з подібною проблемою зіткнулося відносно небагато користувачів різних версій iOS. У чому ж справа і як […]