До початку щорічної конференції Apple для розробників залишається вже не так багато часу. Очікується, що на WWDC в червні компанія покаже публіці iOS 10, оновлення OS X 10.12, а також поділиться свіжими ідеями щодо поліпшення своїх програмних продуктів.

Багатьох цікавить, якими новими здібностями буде володіти операційна система iOS 10. Відомо, що реліз буде сфокусований не тільки на позбавленні від помилок, оптимізації базових компонентів, підвищенні стабільності і прискоренні продуктивності роботи, а й на залученні нових функцій. MacDigger пропонує ознайомитися з функціями, які є найбільш очікуваними в iOS 10.

1 Покращений режим поділу екрана

У iOS 9 користувач може відкрити одночасно два додатки на iPad, розділивши робочу область екрану на дві частини. Функція корисна, але власники пристроїв на базі iOS також хотіли б використовувати її всередині однієї програми, наприклад, щоб відкривати відразу кілька вкладок в браузері або кілька документів в текстовому редакторі.

Ще одним корисним нововведенням могла б стати можливість автоматично відкривати посилання з будь-яких додатків в окремому вікні Safari.

2 Швидкий перегляд

Користувачі iOS чекають функцію попереднього перегляду QuickLook з OS X. Остання дозволяє подивитися вміст будь-якого файлу без необхідності запускати для цього окремий додаток.

3 Кнопка ⌘

Кнопка Command на віртуальній клавіатурі iPhone і iPad дозволить розробникам впроваджувати нові функції і гарячі клавіші, що спрощують взаємодію з гаджетами.

4 Функція Drag & Drop

Було б логічно дати користувачам iOS можливість перетягувати об’єкти в режимі багатозадачності з одного вікна в інше.

5 Мобільний Xcode

C допомогою мобільного Xcode програмісти зможуть розробляти програми, виконувати їх налагодження і тестування безпосередньо з планшета або смартфона.

6 Єдина платформа для iOS і OS X

OS X може загинути під натиском iOS, і Apple повинна вирішити цю проблему, створивши єдину платформу для розробки софта. Це не означає, що користувач зможе запускати мобільні додатки на OS X і навпаки. Необхідно зробити так, щоб процес розробки проходив однаково і по єдиній концепції як для iOS, так і для OS X.

7 iBooks Author

Додаток iBooks Author для OS X ідеально б вписався в iOS. Воно дозволить авторам використовувати iPad, як інструмент для написання, редагування та публікації власних цифрових книг.

8 Доступ до файлової системи

Користувачі хочуть отримати доступ до файлової системи iPhone і iPad для того, щоб ефективно взаємодіяти зі своїм контентом, розподіляти його по папках, управляти зовнішніми накопичувачами, що підтримують Lightning-інтерфейс. Не завадила б розширена підтримка USB-пристроїв.

9 Додатки OS X на iOS

Власники iPhone і iPad хочуть отримати доступ до TextEdit, Automator, Font Book, Дисковою утиліті, в’язку ключів і іншим нативним додатків OS X на своїх пристроях для редагування тексту, створення призначених для користувача сценаріїв для автоматизації роботи операційної системи, управління списком логінів і паролів.

10 Режим відновлення без iTunes

На даний момент остання причина, по якій iOS-пристрої залишаються прив’язаними до ПК – перевстановлення операційної системи. Функції мережевого завантаження і режим відновлення ОС через Інтернет могли б повністю вирішити проблему. Подібний функціонал Apple вже впровадила в OS X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES.Nevermind. Гра, яку ви ніколи не забудете

Гра Nevermind – це новий пригодницький хоррор в якому присутній зворотний фізіологічний зв'язок. Вам доведеться переміститися в темну і сюрреалістичну підсвідомість жертв різноманітних психологічних травм. Під час проходження заплутаних коридорів і розгадування головоломок хворогї підсвідомості, можна приєднувати фізіологічний датчик, який буде відслідковувати ваш рівень страху і тривоги (його можна одягати за бажанням). Якщо ви не […]

Як приховати повідомлення про оновлення ПЗ на Mac

Ви коли-небудь хотіли приховати настирливі повідомлення про оновлення програм на Mac? Декого вони дійсно можуть дратувати. Як приховати повідомлення про оновлення ПЗ Крок 1. Відкрийте Mac App Store, перейдіть в розділ оновлень. Крок 2. Виберіть необхідне оновлення, клацніть правою кнопкою миші. Крок 3. Натисніть Приховати оновлення. … Як відновити повідомлення про оновлення ПЗ на Mac Крок […]

SGNL: перетворить кисть вашої руки на гарнітуру смартфону

Пам’ятаєте часи, коли в дитинстві ви уявляли себе секретними агентами і перемовлялися між собою за допомогою уявних засобів зв’язку? Можна було використовувати для цього який-небудь великий предмет, наприклад, пульт від телевізора. Але найбільшим шиком було мати в арсеналі уявну мініатюрну гарнітуру. Щоб повідомити напарнику важливу інформацію, потрібно було всього лише приставити вказівний палець до вуха. У […]