Парламент Франції проголосував проти поправки до закону, яка дозволила б штрафувати компанію Apple на суму до 2 мільйонів євро за відмову розблокувати iPhone.

«Сьогодні ми голосували з питання затвердження поправки до закону, спрямованого на те, щоб розширити можливості уряду в боротьбі з тероризмом. Вона б піддавала Apple або будь-яку телефонну компанію штрафу кожен раз, коли фірма відмовляється розблокувати iPhone у Франції », – повідомив агентству Sputnik член Національних зборів Франції Ніколя Дюік.

Дюік зазначив, що після довгих роздумів і обговорень поправку все ж відкинули більшістю голосів (12 до 11). Він також пояснив, що доступ до приватного мобільного пристрою можна буде отримати тільки в ході судових процедур, пов’язаних з боротьбою з терористичною діяльністю.

Голосування відбувалося на тлі позову міністерства юстиції США з компанією Apple. Мін’юст Сполучених Штатів вимагав від компанії допомоги в розблокуванні смартфона iPhone, що належав одному з терористів в Сан-Бернардіно.

Корпорація пручалася спробам отримати доступ до зашифрованих даних, заявляючи, що це створить небезпечний прецедент для порушення прав користувачів. У понеділок суддя в Нью-Йорку виніс постанову про те, що мін’юст США не може примусити корпорацію Apple розблокувати смартфон терориста з Сан-Бернардіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple предоставила комментарии в отношении уязвимости Masque Attack

Официальные комментарии Apple всегда отличаются своей корректностью и четкостью формулировок. На этой недели пользователи наконец-то смогли услышать от представителей компании официальное заявление касательно уязвимости Masque Attack. Мошенники могут использовать данную лазейку для установки собственных программ на iOS-устройства. Приложения будут замаскированы под самый обыденный контент – никто и не сможет заметить какой-то «подставы». Комментарии компании из […]

Що знаходиться в категорії пам’яті «Інше» на Мас

Якщо ти іноді перевіряєш стан пам'яті на своєму Mac, то явно утикаєшся поглядом в жовту зону, яка займає значну частину місця. Якщо інші пункти зрозумілі (складно не зрозуміти, що знаходиться в категорії «Фільми»). Ми сьогодні пояснимо, що ж всередині цієї загадкової «Решти». Якщо коротко – то практично всі системні файли зберігаються саме там. Але пройдемося детальніше по […]

Apple работает над обновлением IOS версии 8.4, которое добавит новый музыкальный сервис

Компания Apple сейчас загружена по полной: она одновременно работает над прошивками iOS 8.2, 8.3 и 9.0. Теперь к этому длинному списку добавилась прошивка 8.4. По слухам, iOS 8.4 уже находится в разработке и носит кодовое название популярного горнолыжного курорта в Колорадо – Copper (медь). Также известно, что выход обновления запланирован после Apple Watch, поэтому ждать […]