Джейлбрейк iPhone і iPad стане доступний лише для новітньої операційної системи Apple, повідомляє ресурс Mobipicker з посиланням на інформовані джерела. У березні користувачам варто очікувати тільки джейлбрейк iOS 9.3, тоді як для більш ранніх версій операційної системи експлоїт не вийде взагалі.

У січні повідомлялося, що китайські хакерські угрупування TaiG і Pangu чекають фінальний варіант iOS 9.3 з тим, щоб одночасно поширити інструменти для злому. На етапі тестування ОС Apple прагне ефективно захистити операційну систему, тому шукає і усуває будь-які виявлені вразливості безпеки програмної платформи, які потенційно можуть бути використані хакерами. Тоді передбачалося, що експлоїт для злому буде доступний як для iOS 9.2.1, так і для самої нової ОС. Тепер же джерела стверджують, що чекати варто тільки джейлбрейк iOS 9.3.

Видання стверджує, що хакери відмовилися від пошуку вразливостей в iOS 9.2.1, так як злом нинішньої версії позбавлений сенсу. Після виходу iOS 9.3 більшість власників iPhone і iPad оновляться на нову ОС, а користувачі раніших редакцій, включаючи iOS 9.0 і 9.0.2, не зможуть перейти на iOS 9.2.1, оскільки Apple перестане видавати цифрові сертифікати, необхідні для установки оновлення.

Будь-яких заяв від хакерів з приводу термінів появи джейлбрейка iOS 9 не надходило, але ресурс, посилаючись на власне джерело, стверджує, що експлоїт вийде в березні, слідом за новою версією iOS.

Для рядових користувачів це означає, що джейлбрейк стане доступним відразу після виходу нової ОС. Якщо чутки знайдуть підтвердження, то iOS 9.3 дебютує 21 березня – в день презентації iPhone SE і 9,7-дюймового iPad Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Видання Gizmodo назвало Telegram «небезпечним месенджером»

Популярний західний ресурс Gizmodo, опублікував цікаву статтю, в якій закликає користувачів відмовитися від використання мессенджера Telegram. Головна причина настільки наполеглевої рекомендації – небезпечність і проблеми з шифруванням. Нижче наведемо докладний переказ думки журналістів IT-ресурсу. Сьогодні аудиторія Telegram налічує близько 100 млн користувачів. Мессенджер вважається абсолютно безпечним. Так вважають багато хто, включаючи вас. Але ми настійно […]

Шахрай підмінив iPhone 6s на мило в магазині

Шахраї постійно знаходять різні шляхи обману своїх жертв. Цього разу в Санкт-Петербурзі стався цікавий випадок. Зловмисник підмінив в салоні зв’язку iPhone 6s на шматок мила. 2 жовтня о дев’ятій ранку за місцевим часом 42-річний чоловік прийшов в салон зв’язку з метою придбати собі iPhone 6s. Для нібито більш детального вивчення смартфону він попросив дати йому потримати […]

Компания Sony продает подразделение Vaio

Известная на весь мир компания Sony отказывается от выпуска компьютеров. Легендарные Vaio, которые еще несколько лет тому назад сравнивали с MacBook,а с десяток лет тому назад называли лучшими компьютерами в мире, теперь будут принадлежать инвестиционному фонду Japan Industrial Partners Inc.  Цена сделки на публику не выносилась, но в пресс-релизе Sony указано, что обе компании уже […]